» » Hoodia – To, čo Potrebujete Vedieť

Hoodia – To, čo Potrebujete Vedieť

Čo je Hoodia Gordonii?

Hoodia – To, čo Potrebujete VedieťLatinský názov: Hoodia gordonii Iné názvy: hoodia, xhooba,! khoba, Ghaap, hoodia kaktus, Juhoafrickej púšti kaktus

Hoodia (vyslovoval HOO-dee-ah) je šťavnatej rastlina, ktorá rastie predovšetkým v semi-púšte v Južnej Afrike, Botswany, Namíbie a Angoly.

V posledných niekoľkých rokoch, hoodia bolo silne označené na chudnutie a stal nesmierne populárny. Hoci tam bola vždy dopyt po tabletky, po zákaz bylina ephedra, trh bola mimoriadne zrelá na ďalší nová diéta pilulku.

Veľa hoodia's popularity pramení z tvrdenia, že San Křovák v púšti Kalahari spoliehal na hoodia tisíce rokov odvrátiť hlad a smäd počas dlhých lovoch. Oni boli povedal odrezať stonky a jesť horkou rastlín.

Hoodia gordonii rastie v zhluky zelená vzpriamené stonky. Hoci to je často nazývané kaktus, pretože sa podobá jeden, hoodia je skutočne šťavnaté rastliny. To trvá asi päť rokov pred hoodia gordonii bledo fialové kvety sa objavujú a rastlina môže byť zozbieraná.

Existuje viac než 13 druhov Hoodia. Len aktívnou zložkou doteraz identifikovaných je steroidné glykozid, ktorý bol nazývaný p57. V súčasnej dobe len hoodia gordonii je myšlienka obsahujú p57.

Kliknite tu vyskúšať Hoodia Gordonii

Aká je história Hoodia Gordonii?

V roku 1937, holandský antropológ študuje San Křovák poznamenať, že bývali hoodia gordonii potlačenie chuti do jedla. V roku 1963, vedci na zasadnutí Rady pre vedecký a priemyselný výskum (CSIR), Južná Afrika national laboratory, začal študovať hoodia. Tvrdili, že laboratórne zvieratá schudol po oni dostali hoodia gordonii.

Juhoafrický vedcom, pracuje s britská spoločnosť s názvom Phytopharm, izolované, čo je veril byť aktívnou zložkou hoodia gordonii, steroidné glykozid, ktorý nazvali p57. Po získaní patent v roku 1995, oni licencovaný p57 Phytopharm. Phytopharm vynaložila viac ako 20 miliónov dolárov na výskum hoodia.

Nakoniec farmaceutický gigant Pfizer dozvedel o hoodia a vyjadril záujem v oblasti rozvoja hoodia drog. V roku 1998, Phytopharm sub-licensed práva pre rozvoj p57 na Pfizer za 21 miliónov dolárov. Pfizer vrátené práva k hoodia Phytopharm, ktorí teraz pracuje s Unilever.

Veľa z humbuk okolo začal po 60 minút korešpondent Leslie Stahl a posádka cestoval do Afriky vyskúšať hoodia hoodia. Najali miestne Bushman ísť s nimi do púšte a vypátrať niektoré hoodia. Stahl ho, zjedol, popisovať to ako cucumbery hrubosťou, ale nie je zlé. Oznámila, že ona stratil túžbu jesť alebo piť celý deň. Tiež povedala, že ona nemal spozorujete okamžité vedľajšie účinky, ako sú poruchy trávenia alebo srdce palpitations.

Kliknite tu vyskúšať Hoodia Gordonii

Kde je Hoodia Gordonii nájdený?

Hoodia gordonii je predávaný formou kapsula, prášku, tekutiny alebo čaj v obchodoch so zdravou výživou a na internete. Hoodia je tiež nájdený v populárnej diéta pilulku UniqueHoodia.

Ako funguje Hoodia Gordonii?

Hoodia – To, čo Potrebujete VedieťNapriek svojej popularite, nie sú žiadne publikovaných randomizovanej kontrolovanej štúdie u ľudí Ukázať hoodia je bezpečný alebo účinné vo forme tabliet.

Jedna štúdia zverejnená v septembri 2004 vydanie Mozgu výskum zistil, že injekcie P57 do stredu k jedlu rat mozgy za následok zmenené hladiny ATP, energie, molekuly, ktoré môžu ovplyvniť hladu. Zvieratá dostávajú P57 injekcie tiež jedol menej ako potkany, ktoré dostali placebo injekcie. Však to bol zvieracie štúdie a injekcie v mozgu sa líšia od perorálnom, takže ho nemôže použiť ukázať, že ústne hoodia môžete potlačiť chuť k jedlu u človeka.

Výrobca Phytopharm cituje klinickej štúdie zahŕňajúce 18 ľudských dobrovoľníkoch, ktorý našiel hoodia spotrebu znížený príjem potravy asi 1000 kalórií za deň, v porovnaní s placebo skupinou. Hoci fascinujúce, štúdium nebolo uverejnené alebo podrobené peer-review proces, takže nie je možné vyhodnotiť kvalitu štúdia.

Kliknite tu skúsiť kúpiť UniqueHoodia

Aké sú vedľajšie účinky Hoodia?

Tam sú niektoré potenciálne nežiaduce účinky Hoodia, ktoré by ste mali byť vedomí.

Ako zistím, či je Pure Hoodia?

Existujú rozsiahle správy o sfalšovaných hoodia produkty. Mike Adams novinky TARGET, odhaduje, že 80% hoodia produkty sú kontaminované alebo falšovaný. Je nemožné vedieť, ak produkt hoodia obsahuje pure hoodia a aktívnou zložkou, pokiaľ to boli testované nezávislým laboratóriom.

Po pohľade na hoodia kupujúci sprievodcov, hoodia mužstva a hoodia porovnanie na internete, moja rada je, že by ste byť veľmi opatrní. Väčšina z týchto lokalít boli tajne vytvorené spoločnosti zaoberajúce sa predajom hoodia. Vysvetľujú, prečo hoodia v iných výrobkoch je horšie, aj keď neexistujú žiadne Publikované správy ukazujú, že jeden je účinnejší.

Kliknite tu skúsiť kúpiť UniqueHoodia