» » Hoodia – Tamamlamak Hoodia Hakkında Bilgi

Hoodia – Tamamlamak Hoodia Hakkında Bilgi

Hoodia nedir?

Hoodia – Tamamlamak Hoodia Hakkında BilgiHoodia gordonii kaktüs benzeri etli bitki, Kalahari Çölü'nde Güney Africa.1 nedeniyle hasat ve yavaş büyüme üzerinde yerli, Hoodia artık nesli olarak kabul edilir. Hoodia bronzluk çiçekler, dikenler ve güçlü ve hoş olmayan bir koku ile dik kaynaklanıyor kümeleri yetişir.

Hoodia, son zamanlarda onun doğal bir iştah bastırıcı özellikleri tanıtım aldı.

Hoodia hakkında bilmeniz gereken en önemli bilgileri nedir?

Hasta değil almalı Hoodia ilk doktor eğer konuşurken olmadan onlar

  • şeker hastası ya da bir ilacı kan şeker seviyelerini kontrol,
  • herhangi bir kalp sorunları var ya da herhangi bir kalp ilaçları almak,
  • bir kanama veya kan pıhtılaşma bozukluğu var ya da bir ilacı aspirin, warfarin (Coumadin) veya heparin gibi kan pıhtılaşması azaltmak veya artırmak için,
  • Anoreksiya, bulimia veya diğer bir yeme bozukluğu vardır.
Hastalar, Hoodia almak mümkün olmayabilir veya koşullardan biri varsa veya herhangi bir yukarıda belirtilen ilaçlar alıyor, tedavi sırasında özel izleme gerektirebilir.

En iyi Hoodia Pill denemek için burayı tıklatın
Hoodia, emniyet, etkinlik veya saflık için fda tarafından değerlendirilmemiştir. Tüm olası riskleri ve / veya Hoodia avantajları bilinmeyen olabilir. Ayrıca, orada hiçbir düzenlenmiş üretim standartları yere bu bileşikleri için. Orada örnekler nerede bitkisel / sağlık Takviyeler-si olmak be lehimlemek olan toksik metaller veya diğer ilaçlar ile kontamine. Bitkisel / sağlık takviyeleri bulaşma riskini en aza indirmek için güvenilir bir kaynaktan satın.

Hoodia, perakende mağazaları ve online satın almak için kullanılabilir; Ancak, klinik Hoodia etkinliği ya da güvenliği kanıtlanmış değil. Hoodia reklamı yapılan ürünler içinde fiili tutarlar her zaman teyit edemez ve ürünlerini sahte ya da kontamine olmuş olabilir. Bu ürünlerin çoğunun kilo kaybı için terfi değil klinik olarak değerlendirildi çünkü, üreticilerin Federal gıda, ilaç ve kozmetik Yasası ihlal etmektedir.

Eylül 2011'de fda "Hoodia P57" ürün tüketiciler tarafından Huikng ilaç Sibutramin, ABD pazarında Ekim 2010'da güvenlik nedeniyle kaldırıldı kontrollü bir madde içermesi için jandarmaya. Sibutramin, kan basıncı ve/veya bazı hastalarda nabız hızı önemli ölçüde artabilir ve önemli Hastalarda Koroner arter hastalığı, konjestif kalp yetmezliği, aritmi ya da felç öyküsü ile durumlara neden olabilir. Bu ürün aynı zamanda etkileşim olabilir hayatta diğer ilaçlar ile yollarını tehdit eden bir tüketici taking.2 olabilir

En iyi Hoodia Pill denemek için burayı tıklatın

Hoodia nasıl çalışır?

Hoodia iştah kapatıcı etkisi, ilkel San Bushmen Kalahari çöl okuyan Hollandalı antropolog tarafından 1937 yılında ilk gözlendi.

(Kim Xhoba diyoruz) göçebe Bushmen seyrek vegetated bölgesinde uzun AV gezileri sırasında açlık savmak için Hoodia bitki kök yedik fark edildi.

Hoodia aktif madde iştahı baskılayarak molekülü, P57 ya da oxypregnane nedeniyle özellikle p57as3.3 kıt klinik çalışmalarda, P57 potansiyel Anti-obezite bir uyuşturucu olarak değerlendirmek için araştırdı.

P57 beyin glikoz için benzer şekilde davranır teorisini. Beyin içine bir bile değil yedim ne zaman tam gıda ilgi azaltır ve açlık ayarlar önce zaman gecikmeler düşünmek hileci. Açlık sinyalleri inhibe hipotalamus düzeyde çalışması için görünür.

En iyi Hoodia Pill denemek için burayı tıklatın

Kim Hoodia almamalıdır?

Hastalar eğer onlar-si olmak ilk doktor bahsediyoruz olmadan Hoodia almamalıdır

  • diyabet,
  • kalp hastalığı ya da yüksek tansiyon,
  • bir kanama veya kan pıhtılaşma bozukluğu,
  • Anoreksiya, bulimia veya diğer bir yeme bozukluğu.
Hastalar onlar-si olmak birisi diğer tıbbi koşulları, alerji (özellikle), bitkiler ya da diğer ilaç ya da bitkisel götürsem Hoodia çekmeden önce doktor konuşmak / sağlık takviyeleri.

Hastalar, hamile iseniz veya hamile haline gelebilir ilk doktor bahsediyoruz olmadan Hoodia almamalıdır.

Hastalara, eğer onlar emzirmenin ilk doktor bahsediyoruz olmadan Hoodia almamalıdır.

Orada hiçbir bilgi kullanılabilir Hoodia çocuklar tarafından kullanımı ile ilgili. Herhangi bir bitkisel vermeyin / sağlık takviyesi, alt olmadan ilk çocuğun doktor için konuşuyor.

En iyi Hoodia Pill denemek için burayı tıklatın

Nasıl Hoodia almalı?

Hoodia – Tamamlamak Hoodia Hakkında BilgiHoodia kullanımda kültürel ve geleneksel ayarları geçerli Batı tıbbı tarafından kabul edilen kavramlar farklı olabilir. Bitkisel Takviyeler kullanımı göz önüne alındığında, bir birincil sağlık profesyonel konsültasyon önerilir. Ayrıca, bitkisel kullandığı bir hekime danışarak eğitim / sağlık takviyeleri faydalı olabilir ve tedavi tüm sağlık personeli dahil arasında koordinasyon avantajlı olabilir.

Hoodia sadece bir doktor, eczacı ya da diğer sağlık kuruluşu tarafından belirtilen şekilde alın.

Hoodia üzerinde paketini yönetmen olarak saklayın.

Eğer bir doz özledim ne olur?

Hoodia kaçırılmış bir doz ile ilgili kullanılabilir bilgi yok. Daha fazla bilgi gerekiyorsa bir doktor, eczacı ve sağlık bakımı sağlayıcınıza danışın.

Ben aşırı doz ne olur?

Acil tıbbi yardım isteyin.

Ne Hoodia çekerken kaçınmalıdır?

Hiçbir bilinen kısıtlamalar vardır yiyecek, içecek ya da etkinlik Hoodia, çekerken başka bir sağlık kuruluşu tarafından yönettiği sürece.

Hoodia olası yan etkileri nelerdir?

Hastaların doktor onlar-ebilmek gelişmek herhangi bir yan etkisi hakkında konuşmak gerekir.

Ne diğer ilaçlar Hoodia etkiler mi?

Hoodia ve diğer ilaçlar arasında mevcut sınırlı ilaç etkileşimi bilgilerini. Hastalar kendi doktor, eczacı ya da sağlık kuruluşu herhangi bir reçete veya reçeteden veya diğer çekmeden önce bitkisel konuşmak önerilir / sağlık takviyeleri.

In vitro klinik P57 bağırsak taşıma p-glikoprotein ve multidrug direnç proteinleri MRP1/MRP2 tarafından aracılı göstermiştir. Klinik olarak önemli ilaç etkileşimleri için bilinmeyen P57 potansiyel zayıf karaciğer sitokrom P450 3A4 enzyme.3 inhibisyonu sergiledi.

UniqueHoodia sipariş vermek için tıklayınız

Hoodia klinik sonuçları nelerdir?

Hoodia gordonii etkinliğinin değerlendirilmesi yayımlanan hakemli, randomize kontrollü klinik eksik vardır.

15-Randomize klinik deneme yılında yayınlanan 2011 günde, Hoodia gordonii saf özü (HgPE) plasebo göreli olarak değerlendirildi. Sağlıklı, kilolu kadınlar (n = 64) alınan 1110 miligram HgPE ya da bir saat önce kahvaltı ve akşam yemeği servisi bir yoğurt içeceği formüle plasebo. Menüler aksi değişmeden ve bazı bölümleri değil kontrol. HgPE daha az bulantı, kusma ve deri hissi bölümleri nedeniyle plasebodan daha well-tolerated. Tansiyon, nabız, kalp hızı, bilirubin ve alkalen fosfataz önemli ölçüde HgPE grubunda artış. Enerji alımı ya da plasebo göreli ağırlığı önemli hiçbir etkisi gösterdi.

UniqueHoodia sipariş vermek için tıklayınız