» » Hoodia – Täielikku Teavet Hoodia

Hoodia – Täielikku Teavet Hoodia

Mis on Hoodia?

Hoodia – Täielikku Teavet HoodiaHoodia gordonii on Kaktus nagu mahlakad taim, emakeelena Kalahari kõrbes on Lõuna-Africa.1 tingitud saagi ja aeglane kasv, Hoodia on nüüd leidis ohustatud liikidega. Hoodia kasvab tükke püsti varred tan lilled ja okkad ja tugev, ebameeldiv lõhn.

Hoodia on saanud viimasel ajal oma looduslik söögiisu vähendavaid omadused reklaami.

Mis on kõige olulisem info, ma peaks teadma Hoodia?

Patsiendid ei tohi võtta Hoodia ilma esimese räägi oma arstiga, kui nad

  • on diabeet või võtate ravimit, et kontrollida veresuhkru taset,
  • on probleeme südamega või võtta mingeid ravimeid südame,
  • verejooks või vere hüübimise häired või võtate meditsiin, suurendamiseks või vähendamiseks, nagu aspiriin, Varfariin (Coumadin) või hepariin, nende vere hüübimise
  • on anoreksia, bulimia või muud söömishäireid.
Patsiendid ei pruugi võtta Hoodia või võib nõuda erilist jälgimine ravi ajal kui nad on nimetatud tingimustest või võtate mõne eespool loetletud ravimid.

Vajuta siia, et proovida parim Hoodia pillid
Hoodia on ei ole hinnanud FDA ohutuse, tõhususe ja puhtus. Kõik võimalikud riskid ja / või Hoodia eelised ei saa teada. Lisaks on olemas need ühendid ei ole reguleeritud valmistamise standardid. On esinenud juhtumeid, kus taimsete / tervise täiendab on müüdud, mis olid saastunud mürgised metallid või teiste ravimitega. Taimsed / usaldusväärne allikas, minimeerida saastumise ohtu tuleks osta tervist toidulisandites.

Hoodia on müügil jaemüük kauplustes ja Internetis; kliinilised uuringud ei ole tõestanud Hoodia tõhusust ja ohutust. Hoodia reklaamitud toodete tegelikud summad ei saa alati kinnitada ja tooted võivad olla võltsitud või saastunud. Sest palju neid tooteid on edendada kaalulangus, kuid ei ole kliiniliselt hinnatakse, on tootjad, rikkudes Federal Food, Narkomaania ja kosmeetikatoodete seadus.

Oktoober, 2011 FDA teavitada tarbijaid, et "P57 Hoodia" toodet turustatakse Huikng farmaatsia leiti, et sisaldavad sibutramiini kontrollitava aine, mis oli USA turult eemaldatud oktoobris 2010 ohutusega seotud põhjustel. Sibutramiini vererõhk ja/või pulss mõnedel patsientidel võib oluliselt suurendada ja võib põhjustavad märkimisväärset ohtu patsientide, kellel on anamneesis südame isheemiatõbi, südame paispuudulikkuse, südame rütmihäired või insult. See toode võib suhelda ka eluohtlik võimalusi koos teiste ravimitega võib tarbija taking.2

Vajuta siia, et proovida parim Hoodia pillid

Kuidas töötab Hoodia?

Isu suppressant tagajärgedest Hoodia esmalt täheldati Hollandi antropoloog, õpib primitiivne San Bushmen Kalahari kõrbes poolt 1937.

Ta oli märganud, et sõin teisaldatavate Bushmen, (kes nimetavad seda Xhoba) on taime varre tipust Hoodia loitolla nälja ajal kaua jahipidamise reisid hõredalt vegetated piirkonnas.

Hoodia toimeaine on on söögiisu vähendav molekuli, P57 või oxypregnane steroidsete glükosiidide P57AS3.3 napib kliinilistes uuringutes, P57 on uurinud oma anti-rasvumise uimastina potentsiaali hindamiseks.

On teooriaid, et P57 tegutseb aju sarnaselt glükoosi. See nippe aju mõtlema, üks on täis, isegi kui nad on söönud, vähendab huvi toidu ja viivitusi, enne kui nälg komplekti. Tundub, et töö pidurdamiseks signaalid nälja hüpotalamuse tasemel.

Vajuta siia, et proovida parim Hoodia pillid

Kes peaks võtma, Hoodia?

Patsiendid ei tohi võtta Hoodia ilma esmalt oma arsti, kui neil

  • diabeet,
  • südamehaigus või kõrge vererõhk,
  • verejooks või vere hüübimise häired,
  • anoreksia, bulimia või muud söömishäireid.
Patsiendid peaksid rääkima oma arsti Hoodia enne, kui nad on mingit muud haigusseisundid (eriti-taimed), allergia, või kui nad võtavad teiste ravimite või taimsete / tervise täiendab.

Patsiendid ei tohi võtta Hoodia ilma esmalt oma arsti, kui nad on rasedad või võiks rasestuda.

Patsiendid ei tohi võtta Hoodia ilma esimese räägi oma arstiga, kui nad rinnaga toitmise ajal.

Puudub teave saadaval Hoodia laste kasutamise. Anda mis tahes taimedest / tervise täiendada lapsele ilma esmalt lapse arsti.

Vajuta siia, et proovida parim Hoodia pillid

Kuidas peaks võtma Hoodia?

Hoodia – Täielikku Teavet HoodiaHoodia kasutamine kultuuri ja traditsioonilist seaded võivad erineda praeguse Lääne meditsiin heaks mõisted. Kaalumisel kasutada taimseid preparaate, koos esmase tervishoiutöötaja on soovitatav. Lisaks praktik koos koolitatud ravimtaimede kasutamise / tervise täiendab võib olla kasulik ja koordineerimise hulgas kõik tervishoiuteenuse osutajad seotud ravi võib olla kasulik.

Võtta Hoodia ainult siis, kui Lavastaja arsti, apteekri või muu tervishoiuteenuse osutaja.

Hoidke Hoodia vastavalt juhendile pakendil.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Seoses vahelejäänud annus Hoodia on saadaval mingit teavet. Konsulteerida arsti, apteekri või arstiga, kui on vaja täiendavat teavet.

Mis juhtub, kui ma üleannustamise?

Erakorralise arstiabi otsima.

Mida peaks vältima ajal võttes Hoodia?

Piiranguid ei ole tuntud toidukaupade, jookide ja tegevuse kohta Hoodia, võttes samal ajal kui tervishoiuteenuse osutaja ei otsusta teisiti.

Millised on võimalikud kõrvaltoimed Hoodia?

Patsientidel tuleks rääkida oma arsti mistahes kõrvaltoimeid, mis võivad töötada.

Teiste ravimitega, mis mõjutab Hoodia?

Hoodia ja muid ravimeid saadaval on piiratud ravimite koostoime teavet. On soovitatav, et patsiendid rääkida oma arsti, apteekri või tervishoiuteenuse osutaja enne retsepti või üle leti ravimid ega muud taimsed / tervise täiendab.

On in vitro kliiniline uuring on näidanud, et soole vedu P57 oli multidrug vastupanu valkude MRP1/MRP2 ja P-glükoproteiini poolt vahendatud. P57 näitusel nõrk maksa tsütokroom P450 3A4 enzyme.3 pärssimine potentsiaali, sest kliiniliselt olulisi koostoimeid ei ole teada.

Kliki siia, et UniqueHoodia

Millised on Hoodia kliiniliste uuringute tulemused?

Puuduvad avaldatud eksperdihinnangu, randomiseeritud kontrollitud kliiniliste uuringute Hoodia gordonii tõhususe hindamiseks.

15-Ks, randomiseeritud kliinilises uuringus avaldati 2011 hindas Hoodia gordonii puhastatud ekstrakti (HgPE) võrreldes platseeboga. Terve, ülekaalulised naised (n = 64) saanud 1,110 milligramm HgPE või platseebo sõnastatud jogurt juua üks tund enne hommiku- ja õhtusööki. Menüüd, muidu olid muutumatuna ja osad olid kontrollitud. HgPE oli vähem süsteemselt kui platseebo tõttu episoodid, iiveldus, oksendamine ja naha tundlikkus. Vererõhk, pulss, südame löögisagedus, bilirubiini ja aluselise fosfataasi oli oluliselt suurenenud HgPE rühma. Olid näidanud, ei ole märkimisväärset mõju energia tarbimisele või kaal võrreldes platseeboga.

Kliki siia, et UniqueHoodia