» » Hoodia Savietojama To, Kas Jums Jāzina

Hoodia Savietojama To, Kas Jums Jāzina

Kas ir Hoodia Gordonii?

Hoodia Savietojama To, Kas Jums JāzinaLatīņu nosaukums: Hoodia gordonii Citi nosaukumi: hoodia, xhooba,! khoba, Ghaap, hoodia kaktuss, Dienvidāfrikas tuksneša kaktuss

Hoodia (izrunā HOO-Dī-ah) ir kaktuss līdzīga augu, kas aug galvenokārt tuksnešiem, Dienvidāfrika, Botsvānas, Namībijas un Angola.

Pēdējo gadu laikā hoodia ir stipri tirgo svara zudums un ir kļuvusi ļoti populāra. Lai gan vienmēr ir diētas tabletes, pieprasījums pēc herb ephedra aizliegumu, tirgus bija īpaši pienācis nākamais jaunu diētu tableti.

Daudz hoodia ir popularitāte izriet no prasības, ka San bušmeņi Kalahari tuksnesī pamatojās hoodia tūkstošiem gadu, lai atvairītu izsalkums un slāpes garš medību braucienos. Tie esot ir nogriezt stublāju un ēst rūgtās augu.

Hoodia gordonii aug clumps Zaļā vertikālā kātiem. Lai gan tas bieži sauc kaktuss, jo tas atgādina vienu, hoodia ir faktiski sulīgs augu. Tas aizņem apmēram piecus gadus pirms parādās hoodia gordonii gaiši violetu ziedu un augu var novākt.

Ir vairāk nekā 13 hoodia veidu. Tikai aktīvā sastāvdaļa, kas līdz šim ir steroīdās glikozīds, ko sauc p57. Pašlaik tikai hoodia gordonii, domājams, ir p57.

Noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu Hoodia Gordonii

Kas ir Hoodia Gordonii vēsturi?

1937. Gadā, Nīderlandes antropologs, pētot San bušmeņi atzīmēja, ka viņi izmanto hoodia gordonii apspiest apetīti. 1963. Gadā, zinātnieku Padomes zinātnisko un rūpniecisko pētījumu (CSIR), Dienvidāfrikas valsts laboratorija, sāka studēt hoodia. Viņi apgalvoja, ka lab dzīvniekiem zaudēto svaru pēc tam, kad tie tika dota hoodia gordonii.

Dienvidāfrikas zinātnieki, kas strādā ar Lielbritānijas sabiedrība ar nosaukumu Phytopharm, izolēti, tas, ko viņi uzskatīja hoodia gordonii, steroīdās glikozīds, kurā tie nosaukti p57 aktīvo sastāvdaļu. 1995. Gadā saņēmusi patentu, tie licencēti p57 Phytopharm. Phytopharm ir iztērējusi vairāk nekā $20 miljoni hoodia pētījumiem.

Galu galā farmācijas gigants Pfizer uzzināja par hoodia un izteica interesi attīstīt hoodia narkotiku. 1998. Gadā, Phytopharm, sub-licensed tiesības izstrādāt p57 Pfizer par 21 miljonu dolāru. Pfizer atgriezās tiesības hoodia Phytopharm, kas tagad strādā ar Unilever.

Daudz hype par sākās pēc 60 minūtēm korespondents Leslie Stahl un apkalpes devās uz Āfriku, lai mēģinātu hoodia hoodia. Tās īrē vietējās Bushman, iet kopā ar viņiem iziet tuksnesī un izsekot dažiem hoodia. Stahl, ēda, aprakstot to kā cucumbery tekstūru, bet nav slikti. Viņa ziņoja, ka viņa zaudēja vēlēšanās ēst vai dzert visu dienu. Viņa arī teica, ka viņa nebija pieredzes jebkura tūlītēju blakusparādības, piemēram, gremošanas traucējumi vai sirds sirdsklauves.

Noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu Hoodia Gordonii

Kur ir Hoodia Gordonii atrast?

Hoodia gordonii ir pārdots kapsula, pulveris, šķidrumu vai tējas veidā veselības pārtikas veikalos un internetā. Hoodia ir atrodams arī populāra diēta pill UniqueHoodia.

Kā darbojas Hoodia Gordonii?

Hoodia Savietojama To, Kas Jums JāzinaNeskatoties uz tās popularitāti, ir publicēts randomizētos kontrolētos pētījumos, cilvēkiem parādīt hoodia ir drošībā vai efektīvu tableti formā.

Vienā pētījumā, kas publicēts 2004. gada septembrī jautājumu smadzeņu izpētes konstatēja, ka injekciju p57 žurku smadzenes apetīte centru rezultātā mainīti ATP, enerģijas molekulas, kas var ietekmēt bada līmeni. Dzīvnieki saņem P57 injekcijas arī ēd mazāk nekā žurkas, kas saņēmuši placebo injekcijas. Tomēr tas bija dzīvnieku pētījumu un injekcijas smadzeņu atšķiras no mutvārdu patēriņu, tāpēc to nevar izmantot, lai parādītu, ka mutiski hoodia var apspiest apetīti cilvēkiem.

Ražotājs Phytopharm citē klīniskā izpēte, iesaistot 18 cilvēku brīvprātīgajiem, kas atrasts hoodia patēriņš samazināts pārtikas devu ar aptuveni 1000 kalorijas dienā, salīdzinot ar placebo grupā. Kaut cik intriģējošas būtu, pētījumā nebija publicēts vai pakļauti salīdzinošās pārskatīšanas procesā, tāpēc pētījuma kvalitāti nevar novērtēt.

Noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu iegādāties UniqueHoodia

Kas ir Hoodia blakusparādības?

Ir dažas iespējamās blakusparādības, Hoodia, kas jums būtu jāzina.

Kā zināt, ja tas ir tīra Hoodia?

Ir plaši izplatīta ziņojumi par viltotu hoodia produktiem. Mike Adams jaunumi mērķa, lēš, ka 80 % no hoodia produktiem ir piesārņoti vai viltota. Nav iespējams zināt, ja hoodia produkts satur tīra hoodia un aktīvā viela, ja to ir pārbaudījusi neatkarīga laboratorija.

Pēc internetā meklē hoodia pircēja ceļveži, hoodia vērtējumi un hoodia salīdzinājumus, mans ieteikums ir, ka jums jābūt ļoti piesardzīgiem. Lielākā daļa no šīm vietām ir slepeni izveidojuši uzņēmumi pārdod hoodia. Tās izskaidrot, kāpēc hoodia citiem produktiem ir zemākas, pat tad, ja nav publicēti ziņojumi rāda, ka viens ir efektīvāka.

Noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu iegādāties UniqueHoodia