» » Hoodia Savietojama Pilnīga Informācija Par Hoodia

Hoodia Savietojama Pilnīga Informācija Par Hoodia

Kas ir Hoodia?

Hoodia Savietojama Pilnīga Informācija Par HoodiaHoodia gordonii ir kaktuss-kā sulīgs augu, native Kalahari tuksnesī, dienvidu Africa.1 sakarā ar ražas un lēnā izaugsme, Hoodia tagad tiek uzskatīta par apdraudētu sugu. Hoodia aug clumps stāvus kāti ar brūnām puķēm un ērkšķiem un spēcīga, nepatīkama smaka.

Hoodia ir saņēmusi publicitāti, pēdējā laikā tā dabas ēstgribas nomācošas īpašības.

Kas ir svarīgāko informāciju, kas būtu jāzina par Hoodia?

Pacientiem nevajadzētu ņemt Hoodia, vispirms runāt ar savu ārstu, ja tie

  • ir diabēts, vai lietojat zāles kontrolēt cukura līmeni asinīs,
  • ir sirds problēmas vai veikt jebkuru sirds zāles,
  • ir asiņošana vai asins recēšanas traucējumi vai lietojat zāles, lai palielinātu vai samazinātu asinīs, piemēram, aspirīnu, varfarīna (Coumadin) vai heparīns, recēšanas
  • ir anoreksija, bulīmija vai citas ēšanas traucējumi.
Pacientiem, iespējams, nevarēs ņemt Hoodia, vai var pieprasīt īpašu uzraudzība ārstēšanas laikā, ja ir kāds no nosacījumiem vai lietojat kādu no iepriekš minēto zāļu.

Noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu best Hoodia Pill
Hoodia nav izvērtējusi FDA drošības, efektivitātes vai tīrību. Visiem potenciālajiem riskiem un / vai Hoodia priekšrocības var nav zināms. Turklāt nav regulēta ražošanas standartiem, lai šie savienojumi. Ir bijuši gadījumi, kur augu / veselības bagātinātāji ir pārdoti, kas bija inficēti ar toksisku metālu vai citas narkotikas. Augu / veselības papildinājumi būtu jāpērk no uzticamu avotu, lai samazinātu piesārņojuma risku.

Hoodia ir iegādāties mazumtirdzniecības veikalos un internetā; Tomēr klīniskajos pētījumos pierādījuši ne Hoodia efektivitāti un drošību. Faktiskās summas, Hoodia reklamēto produktu nevar vienmēr jāapstiprina un produktiem var būt viltotas vai piesārņotas. Jo daudzi no šiem produktiem tiek veicināta svara zudums, bet nav klīniski novērtēt, ražotāji ir pārkāpjot federālo pārtikas, zāļu un kosmētikas Act.

Oktobris 2011 FDA paziņo, patērētājiem, kas "P57 Hoodia" produktu tirgū Huikng farmācijas konstatēja sibutramine ierobežojamās vielas, kas tika noņemts no ASV tirgus oktobris 2010 drošības apsvērumu dēļ. Sibutramine var ievērojami palielināt asinsspiedienu un/vai pulss, dažiem pacientiem un var radīt ievērojamu risku pacientiem ar vēsturi, koronāro artēriju slimību, sastrēguma sirds mazspēja, aritmija vai insults. Šis produkts var mijiedarboties arī dzīvībai bīstamas veidus, kā ar citiem medikamentiem, patērētājs var būt taking.2

Noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu best Hoodia Pill

Kā darbojas Hoodia?

Ēstgribas nomācošas ietekme Hoodia pirmo reizi tika novērota 1937. gadā ar Nīderlandes antropologs, pētot primitīvas San bušmeņi Kalahari tuksnesī.

To pamanīja, ka nomadu bušmeņi, (kurš sauc Xhoba) ēda cilmes Hoodia rūpnīcas, lai atvairītu bada laikā ilgi medību braucienos reti krasta zonā.

Aktīvo sastāvdaļu Hoodia ir apetītes apspiešanu molekula, P57, vai oxypregnane steroīdās glikozīds P57AS3.3 ierobežoto klīniskajos pētījumos, P57 ir izpētītas, lai novērtētu tās potenciālu kā aptaukošanās narkotiku.

Theorized, ka P57 iedarbojas uz smadzenēm, līdzīgi kā glikozes. To triku smadzenes domāt, viens ir pilna, pat tad, ja viņi nevar ēst, samazina procentu pārtikas un kavēšanās laiku pirms bada nosaka. Tas, šķiet, strādā hipotalāmu nomāc bada signālus līmenī.

Noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu best Hoodia Pill

Kas nav jāņem Hoodia?

Pacientiem nevajadzētu ņemt Hoodia, vai_nu vispirms runājot ar savu ārstu, ja tie ir

  • cukura diabēts,
  • sirds slimības vai augsta asinsspiediena,
  • asiņošana vai asins recēšanas traucējumi,
  • anoreksija, bulīmija vai citas ēšanas traucējumi.
Pacientiem vajadzētu runāt ar savu ārstu pirms Hoodia, ja viņiem ir jebkuras veselības stāvokli, alerģiju (jo īpaši, lai augi), vai ja tās veic citu zāļu vai zāļu / veselības papildinājumi.

Pacientiem nav jāņem Hoodia bez pirmā runāt ar savu ārstu, ja tie ir grūtniece vai varētu kļūt grūtniece.

Pacientiem nav jāņem Hoodia bez pirmo runāt ar savu ārstu, ja tie ir barošanas ar krūti.

Nav pieejama informācija par Hoodia bērnu izmantošanu. Nedod jebkuru augu / veselības papildināt ar bērnu bez pirmā bērna ārstu runā.

Noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu best Hoodia Pill

Kā jāveic Hoodia

Hoodia Savietojama Pilnīga Informācija Par HoodiaHoodia izmantošana kultūras un tradicionālo iestatījumi var atšķirties no koncepcijas pieņēmusi pašreizējā rietumu medicīnā. Apsverot izmantošanu augu piedevas, konsultējoties ar primārās veselības aprūpes darbinieki ir ieteicams. Turklāt apspriešanās ar praktizējošs apmācīti augu izmantošanas / veselības bagātinātāji var būt izdevīga un koordinācijas attieksmes starp visiem veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, kas iesaistīti, var būt izdevīgi.

Veikt Hoodia, tikai, kā norādījis ārsts, farmaceits vai citu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju.

Saglabāt Hoodia saskaņā ar norādījumiem uz iepakojuma.

Kas notiek, ja es garām devu?

Par Hoodia neatbildētos deva nav pieejama nekāda informācija. Konsultēties ar ārstu, farmaceitu vai veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja ir nepieciešama papildu informācija.

Kas notiek, ja es pārdozēšanas?

Meklē ārkārtas medicīnisko palīdzību.

Ko vajadzētu izvairīties, ņemot Hoodia?

Nav zināmi ierobežojumi pārtikas produktiem, dzērieniem vai darbības vienlaikus ņemot Hoodia, ja veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju nenosaka citādi.

Kādas ir iespējamās blakusparādības Hoodia?

Pacientiem vajadzētu runāt ar savu ārstu par jebkādas blakusparādības, kas tās var attīstīt.

Kādu citu narkotiku ietekmē Hoodia?

Ir pieejams tikai narkotiku mijiedarbība informāciju starp Hoodia un citas zāles. Ir ieteicams, ka pacientiem runāt ar ārstu, farmaceitu vai veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms, recepšu vai bezrecepšu zāles vai citi augu / veselības papildinājumi.

In vitro klīniskā izpēte ir parādījusi, zarnu P57 transporta bija mediēto P-glikoproteīnu un multidrug resistance proteins MRP1/MRP2. P57 uzrādīja vāja aknu citohroma P450 3A4 enzyme.3 kavēšanas potenciālu klīniski nozīmīga narkotiku mijiedarbība ir nezināms.

Uzklikšķināt šeit, lai kārtībā UniqueHoodia

Kas ir Hoodia klīniskās izpētes rezultāti?

Publicētajiem recenzē, randomizēti kontrolētos klīniskos pētījumos, novērtējot efektivitāti Hoodia gordonii ir nepietiekami.

15 Dienas, randomizētā klīniskā pētījuma publicēts 2011 novērtēt Hoodia gordonii attīra ekstrakts (HgPE), salīdzinot ar placebo. Veselīgu, liekais svars sievietes (n = 64) saņēma 1.110 miligrams HgPE vai placebo formulēti jogurta dzēriens vienu stundu pirms brokastīm un vakariņām. Izvēlnes citādi bija nemainīgs un porcijas bija nekontrolē. HgPE bija well-tolerated mazāk nekā placebo, jo epizodes, slikta dūša, vemšana un ādas sajūtas. Asinsspiediens, pulss, sirds ritma, bilirubīna un bāziskās fosfatāzes ievērojami pieaugtu HgPE grupā. Tika pierādīts, nav būtiska ietekme uz enerģijas devu vai svaru, salīdzinot ar placebo.

Uzklikšķināt šeit, lai kārtībā UniqueHoodia