» » Hoodia – Mida Sa Peaksid Teadma

Hoodia – Mida Sa Peaksid Teadma

Mis on Hoodia Gordonii?

Hoodia – Mida Sa Peaksid TeadmaLadinakeelne nimetus: Hoodia gordonii Muud nimed: hoodia, xhooba,! khoba, Ghaap, hoodia cactus, Lõuna-Aafrika kõrbes Kaktus

Hoodia (hääldatakse HOO-dee-ah) on Kaktus nagu taim, mis kasvab peamiselt Lõuna-Aafrika, Botswana, Namiibia ja Angola ja semi-deserts.

Viimase paari aasta jooksul hoodia kaalulangus on tugevalt turustatud ja on muutunud tohutult populaarseks. Kuigi seal on alati olnud nõudlust dieedi tablette, pärast keelu herb efedraa, turg oli eriti küps järgmise uue dieedi pillid.

Palju hoodia on populaarsus tuleneb väidab, et San Bushmen Kalahari kõrbes tugineb tuhandeid aastaid ennekuulmatut nälga ja janu ajal kaua jahipidamise reisid hoodia. Nad olid öelnud, et on lõigatud varre ja süüa mõru maitsega taim.

Hoodia gordonii kasvab rohelise püsti varred tükke. Kuigi see on sageli nimetatakse kaktus, sest see sarnaneb, hoodia on tegelikult mahlakad taim. See võtab umbes viis aastat enne hoodia gordonii kahvatu lillad lilled ilmuvad ja taim saab koguda.

Seal on üle 13 liiki hoodia. Seni väljaselgitatud ainult toimeaine on steroidsete glükosiidide, mis on kutsutud p57. Praegu arvatakse ainult hoodia gordonii sisaldavad p57.

Vajuta siia, et proovida Hoodia Gordonii

Mis on Hoodia Gordonii ajalugu?

Aastal 1937, Hollandi antropoloog, õpib San Bushmen märkida, et nad kasutatud hoodia gordonii maha suruda söögiisu. Teadlased teadus-ja tööstusliku uurimistöö (CSIR), Lõuna-Aafrika riiklik labor, nõukogu alustas 1963, hoodia õppimine. Nad väitsid, et lab loomade kaalust pärast seda, kui neile anti hoodia gordonii.

Lõuna-Aafrika teadlasi, Briti firma nimega Phytopharm, töö eraldi, mida nad arvatakse olevat hoodia gordonii steroidsete glükosiidide, mis p57 nimega aktiivne koostisosa. Pärast patendi saamiseks 1995, nad litsentseeritud p57 Phytopharm suhtes. Phytopharm on kulutanud rohkem kui 20 miljonit dollarit hoodia uuringud.

Lõpuks farmaatsia hiiglane Pfizer õppinud hoodia ja väljendas huvi arendada hoodia ravim. 1998, Sub-licensed Phytopharm õigust arendada p57, et Pfizer 21 miljonit dollarit. Pfizer hoodia õigus tagastada Phytopharm, kes töötab nüüd Unilever.

Palju hype umbes alustada Leslie Stahl 60 minutit korrespondent ja meeskonna reisis Aafrikas proovida hoodia hoodia. Palgatöö on kohalike Bushman kõrbes neid minema ja mõned hoodia tabada. Stahl sõid seda, kirjeldades seda, cucumbery tekstuur, kuid mitte halb. Ta teatas, et ta on kadunud soov süüa ega juua kogu päeva. Ta ütles ka, et ta ei kogeda kohe kõrvaltoimeid, nagu seedehäired või südame kloppimine.

Vajuta siia, et proovida Hoodia Gordonii

Kus on Hoodia Gordonii leitud?

Hoodia gordonii on müüdud kapsel, pulbrilised, vedelad või tee kujul tervise toidukauplused ja Internetis. Hoodia on ka populaarne dieedi pille UniqueHoodialeitud.

Kuidas Hoodia Gordonii töö?

Hoodia – Mida Sa Peaksid TeadmaVaatamata oma populaarsust on ei ole avaldatud inimestele näidata, hoodia on ohutu või tableti kujul tõhus randomiseeritud kontrollitud uuringutes.

Üks uuring, mis avaldati septembris 2004 väljaandmine Aju-uuringute leidis, et süstid p57 isu roti aju keskel arvesse tulemuseks muutunud tase ATP energia molekuli, mis võivad mõjutada nälga. P57 süsti saamist ka loomad sõid vähem kui rotid, kes said platseebot süsti. Aga see oli loomade uuringu ja süsti aju erinevad suuline tarbimise, nii et seda ei saa kasutada näitamaks, et suuline hoodia võib pärssida söögiisu inimestel.

Tootja Phytopharm tsiteerib kliinilise uuringuga seotud leitud hoodia tarbimise vähendatakse toidu kogust umbes 1000 kalorit päevas võrreldes platseebo rühmas 18 vabatahtlikel. Kuigi intrigeeriv, uuringus ei olnud avaldatud või vastastikuse eksperdihinnangu läbinud nii uuringu kvaliteeti ei saa hinnata.

Vajuta siia, et proovida, et osta UniqueHoodia

Millised on Hoodia kõrvaltoimed?

Seal on mõned võimalikud kõrvaltoimed hoodia, et te peaksite olema teadlikud.

Kuidas teada saada, kui see on puhas Hoodia?

Seal on laialt levinud aruannete võltsitud hoodia tooted. Mike Adams Uudised TARGETi hinnangul, et 80% hoodia tooted on saastunud või võltsitud. On võimatu teada, kui toote hoodia sisaldab puhas hoodia ja toimeaine, kui see on testitud sõltumatu labor.

Pärast vaadeldes hoodia ostja juhendid, hoodia hinnangud ja hoodia võrdlusi Internetis, minu nõuanne on, et sa olla väga ettevaatlik. Enamik neist veebilehed on salaja loodud ettevõtteid, kes müüvad hoodia. Nad selgitavad, miks teistes toodetes hoodia on halvem, kuigi puuduvad avaldatud teated näitavad, et üks on tõhusam.

Vajuta siia, et proovida, et osta UniqueHoodia