» » Hoodia – Kompletní Informace O Hoodia

Hoodia – Kompletní Informace O Hoodia

Co je Hoodia?

Hoodia – Kompletní Informace O HoodiaHoodia gordonii je kaktus jako šťavnaté rostlina, původem z pouště Kalahari v Jižní Africa.1 kvůli sklizni a pomalý růst, Hoodia je nyní považován za ohrožený druh. Hoodia roste v shluky vzpřímené stonky s pálením květy a trny a silný a nepříjemný zápach.

Hoodia získal publicitu v poslední době pro své vlastnosti přírodní chuť k jídlu.

Co je nejdůležitější informace, které bych měl vědět o Hoodia?

Pacienti neměli brát Hoodia bez první mluví se svým lékařem, pokud se

  • máte cukrovku nebo užíváte lék na kontrolu hladiny cukru v krvi,
  • Máte nějaké problémy se srdcem, nebo přijmout jakékoliv srdeční léky,
  • krvácení nebo porucha srážení krve, nebo užíváte lék na zvýšení nebo snížení srážlivosti krvi jako aspirin, warfarin (Coumadin) nebo heparinu,
  • máte anorexie, bulimie nebo jiné poruchy příjmu.
Pacienti nemusí být schopen přijmout Hoodia, nebo může vyžadovat zvláštní sledování průběhu léčby, pokud mají některé z podmínek nebo jsou s některou z výše uvedených léků.

Klikněte zde vyzkoušet nejlepší Hoodia Pill
Hoodia nebyla posouzena podle FDA pro bezpečnost, účinnost a čistotu. Všechny potenciální rizika a / nebo výhody Hoodia znám. Kromě toho se žádné regulované výrobní normy zajišťující tyto sloučeniny. Objevily se případy, kde bylinné / zdravotní doplňky byly prodány které byly kontaminovány toxické kovy nebo jiné léky. Rostlinné / doplňky pro zdraví by měla zakoupit od spolehlivého zdroje, aby se vyloučilo riziko kontaminace.

Hoodia je k dispozici pro nákup v maloobchodních prodejnách a online; klinické zkoušky nebylo však prokázáno, Hoodia účinnost nebo bezpečnost. Nemůže být potvrzen vždy skutečné množství hoodia v inzerované produkty a produkty mohou být padělaný nebo kontaminované. Protože mnoho z těchto výrobků jsou podporovány pro hubnutí, ale nebyly vyhodnoceny klinicky, výrobci jsou v rozporu federální jídlo, drogy a kosmetické zákona.

V říjnu 2011 FDA oznámeno, ûe které "P57 Hoodia" výrobek na trh farmaceutické Huikng bylo zjištěno, že obsahují sibutramin, regulované látky, který byl odebrán z trhu v USA v říjnu 2010 z bezpečnostních důvodů. Sibutramin se může podstatně zvýšit krevní tlak a tepová frekvence u některých pacientů a může představovat významné riziko pro pacienty s historií ischemické choroby srdeční, městnavé srdeční selhání, arytmie nebo mrtvice. Tento produkt může také pracovat v životě ohrožující způsoby s jinými léky může být spotřebitel taking.2

Klikněte zde vyzkoušet nejlepší Hoodia Pill

Jak funguje Hoodia?

Chuť k jídlu potlačuje účinky Hoodia byly poprvé pozorovány v roce 1937 holandský antropolog studium primitivní San Křováci pouště Kalahari.

To bylo si všiml, že kočovných Křováci, (kteří říkají Xhoba) jedli stonek rostliny Hoodia odvrátit hladu během dlouhé lovecké výlety v oblasti řídce vegetací.

Aktivní složkou v Hoodia je potlačení chuti k jídlu molekuly, P57 nebo oxypregnane steroidní glykosidy P57AS3.3 v nedostatečné klinické studie, P57 zkoumal hodnotit jeho potenciál jako anti-obezita droga.

Domníval se, že P57 působí na mozek způsobem, který je obdobou glukózy. Triky v mozku do myšlení je plné i v případě, že nejedl, snižuje zájem o jídlo a zpoždění času, než hlad nastaví. Zdá se, že práce na úrovni hypotalamus, k potlačení hladu signály.

Klikněte zde vyzkoušet nejlepší Hoodia Pill

Kdo by neměl brát Hoodia?

Pacienti neměli brát Hoodia bez první mluví se svým lékařem, pokud mají

  • cukrovka,
  • onemocnění srdce nebo vysoký krevní tlak,
  • krvácení nebo porucha, srážení krve
  • anorexie, bulimie nebo jiné poruchy příjmu.
Pacienti měli mluvit se svým lékařem před přijetím Hoodia, pokud mají nějaké jiné onemocnění, alergie (zejména pro rostliny), nebo pokud berou jiné léky nebo bylinné / zdravotní doplňky.

Pacienti neměli brát Hoodia bez první mluví jejich lékaře, je-li těhotná nebo by mohla být těhotná.

Pacienti neměli brát Hoodia bez první mluví se svým lékařem, pokud se kojení.

O využívání Hoodia dětí je k dispozici žádné informace. Nedávejte žádné bylinné / zdraví doplnit dítě bez prvním rozhovoru s lékařem dítěte.

Klikněte zde vyzkoušet nejlepší Hoodia Pill

Jak mám vzít Hoodia?

Hoodia – Kompletní Informace O HoodiaVyužívání Hoodia v kulturní a tradiční nastavení se může lišit od koncepce přijata současné západní medicína. Při úvahách o využívání bylinných doplňků, konzultace s primární zdravotní péče profesionální je vhodné. Navíc konzultace s lékařem vyškoleni v využití bylinné / zdravotní doplňky mohou být prospěšné, a koordinace léčby mezi zúčastněné poskytovatelé všechny zdravotní péče může být výhodné.

Hoodia si pouze podle pokynů lékaře, lékárníka nebo jiné poskytovatele zdravotní péče.

Uložení Hoodia podle pokynů na obalu.

Co se stane, když mi chybí dávku?

Ohledně zmeškaný dávku Hoodia je k dispozici žádné informace. Pokud další informace je nutné se poraďte s lékařem, lékárníkem nebo poskytovatele zdravotní péče.

Co se stane, když jsem předávkování?

Hledejte nouzové lékařskou pomoc.

Co jsem se přitom Hoodia?

Neexistují žádná známá omezení na potraviny, nápoje nebo činnost přitom Hoodia, pokud není jinak od poskytovatele zdravotní péče.

Jaké jsou možné vedlejší účinky Hoodia?

Pacienti měli mluvit se svým lékařem o žádné vedlejší účinky, které mohou vyvinout.

Jaké léky budou mít vliv Hoodia?

Je omezené drog interakce informace mezi Hoodia a další léky. Je doporučeno, aby pacienti mluví jejich lékaře, lékárníka nebo poskytovatele zdravotní péče než jakýkoliv předpis nebo over-the-counter léky nebo jiné bylinné / zdravotní doplňky.

Klinického hodnocení v vitro ukázal, že střevní přepravu P57 byla zprostředkována P-glykoprotein a multidrug odpor proteiny MRP1/MRP2. P57 vystavoval slabá inhibice jater cytochromu P450 3A4 enzyme.3 potenciál pro klinicky významné lékové interakce neznámý.

Klikněte zde na objednávku UniqueHoodia

Jaké jsou výsledky klinických zkoušek Hoodia?

Bety, peer review, randomizované kontrolované klinické studie vyhodnocení účinnosti Hoodia gordonii chybí.

15Denní, randomizovaná klinické zkušební publikované v roce 2011 vyhodnocení Hoodia gordonii čištěný extrakt (HgPE) vůči placebo. Zdravé, obézní ženy (n = 64) obdržel 1,110 miligram HgPE nebo placebo formulované v jogurt drink jednu hodinu před snídaní a večeří. Menu jinak byly beze změny a části nebyly kontrolovány. HgPE byl méně well-tolerated než placebo kvůli epizody nevolnost, zvracení a pocity na kůži. Ve skupině HgPE byly výrazně zvýšil krevní tlak, puls, srdeční frekvence, bilirubinu a alkalické fosfatázy. Žádný významný vliv na energetické vstupy nebo hmotnosti vzhledem k placebo byla prokázána.

Klikněte zde na objednávku UniqueHoodia