» » Hoodia – Kompletné Informácie O Hoodia

Hoodia – Kompletné Informácie O Hoodia

Čo je Hoodia?

Hoodia – Kompletné Informácie O HoodiaHoodia gordonii je šťavnatej Sukulentné rastlina, domáci v púšti Kalahari v južnej Africa.1 kvôli nad úrody a pomalý rast, Hoodia je teraz považovaný za ohrozený druh. Hoodia rastie v zhluky vzpriamené stonky s pálením kvety a tŕne a silné, nepríjemný zápach.

Hoodia získala publicity v poslednej dobe pre svoje prírodné chuti potláčajúcich vlastnosti.

Čo je najdôležitejšie informácie by som mal vedieť o Hoodia?

Pacienti by nemali užívať Hoodia bez prvý hovoriť na svojho lekára, ak sa

  • máte cukrovku alebo užívate liek na kontrolu hladinu krvného cukru,
  • máte akékoľvek problémy so srdcom alebo brať žiadne lieky, srdce,
  • mať krvácanie alebo poruchy zrážanlivosti krvi, alebo užívate liek na zvýšenie alebo zníženie zrážanlivosti krvi, ako je aspirín, warfarín (Coumadin) alebo heparínu,
  • majú anorexia, bulímia, alebo akékoľvek iné poruchy príjmu potravy.
Pacientov nemusí byť schopný vziať Hoodia, alebo môžu vyžadovať osobitné monitorovanie počas liečby, ak sa niektorá z podmienok alebo užívate niektorý z vyššie uvedených liekov.

Kliknite tu vyskúšať najlepšie Hoodia pilulky
Hoodia nebol hodnotený podľa FDA pre bezpečnosť, účinnosť alebo čistoty. Všetky potenciálne riziká a výhody Hoodia nemusí ho poznať. Navyše neexistujú regulovaných výrobné normy zavedené pre tieto zlúčeniny. Tam boli prípady, kde je to bylinné / predali sa zdravotné doplnky, ktoré boli kontaminované toxických kovov alebo iných drog. Bylinné / zdravotné doplnky by mali byť zakúpené od spoľahlivého zdroja minimalizovať riziko kontaminácie.

Hoodia je k dispozícii pre nákup v maloobchodných predajniach a on-line; Avšak, klinických štúdiách nie preukázali Hoodia účinnosti alebo bezpečnosti. Skutočné čiastky Hoodia v reklamované produkty nemôže vždy potvrdiť a výrobky môžu byť falšované, alebo znečistené. Pretože mnoho z týchto výrobkov sú propagované na chudnutie, ale neboli klinicky hodnotené, výrobcovia sú v rozpore s federálne potravín, liekov a kozmetických zákon.

V októbri 2011 FDA oznámené, spotrebiteľov, ktorá "P57 Hoodia" výrobku na trh Huikng Pharmaceutical sa zistilo, že obsahujú sibutramín, kontrolovanú látku, ktorá bola odstránená z trhu USA v októbri 2010 z bezpečnostných dôvodov. Sibutramín môžu podstatne zvýšiť krvný tlak alebo tep u niektorých pacientov a môže predstavovať významné riziko pre pacientov s anamnézou ischemickej choroby srdca, kongestívne srdcové zlyhanie, arytmie, alebo mŕtvica. Tento produkt môže pracovať aj v život ohrozujúcej spôsobmi s inými liekmi spotrebiteľ môže byť taking.2

Kliknite tu vyskúšať najlepšie Hoodia pilulky

Ako funguje Hoodia?

Chuť k jedlu potláča účinky Hoodia boli najprv pozorovali v roku 1937 holandský antropológ študuje primitívne San Křovák v púšti Kalahari.

Bol si všimol, že kočovné Krováci, (ktorí hovoria Xhoba) zjedol stonky Hoodia rastlín pre odvrátenie hladu počas dlhých lovoch v oblasti riedko živorili.

Účinná látka v Hoodia je chuť k jedlu potláča molekula, P57 alebo oxypregnane steroidné glykozid P57AS3.3 v obmedzených klinických štúdií, P57 bol bádal zhodnotiť jeho potenciál ako anti-obezity liek.

Je to takisto, že P57 pôsobí na mozog podobným spôsobom ako na glukózu. Triky mozog do myslenia, jeden je plný, aj keď majú nie jesť, znižuje záujem o jedlo a vyskytuje oneskorenie pred hladom nastáva. Zdá sa, že pracovať na úrovni hypotalamus inhibovať signálov hladu.

Kliknite tu vyskúšať najlepšie Hoodia pilulky

Kto by nemali užívať Hoodia?

Pacienti by nemali užívať Hoodia bez prvý hovoriť na svojho lekára, ak majú

  • cukrovka,
  • srdcových ochorení alebo vysokého krvného tlaku,
  • krvácanie alebo Krvné zrážanie porucha,
  • anorexia, bulímia alebo akékoľvek iné poruchy príjmu potravy.
Pacienti by mali hovoriť na svojho lekára pred prijatím Hoodia, ak majú akékoľvek iné zdravotné problémy, alergie (najmä pre rastliny), alebo ak budú brať iné lieky alebo bylinné / doplnky pre zdravie.

Pacienti by nemali užívať Hoodia bez prvý hovoriť na svojho lekára, ak sú tehotné alebo mohol otehotnieť.

Pacienti by nemali užívať Hoodia bez prvý hovoriť na svojho lekára, ak oni sú dojčenia.

Nie sú žiadne informácie k dispozícii týkajúce sa používania Hoodia deti. Nedávajú žiadne bylinné / zdravie dodatok k dieťa bez prvom rozhovore s detským lekárom.

Kliknite tu vyskúšať najlepšie Hoodia pilulky

Ako mám vziať Hoodia?

Hoodia – Kompletné Informácie O HoodiaPoužívanie Hoodia v tradičnej kultúry a nastavenia môžu odlišovať pojmy prijatý súčasnej západnej medicíny. Pri úvahách o použití bylinných doplnkov, je vhodné konzultácie s primárnej zdravotnej starostlivosti profesionálne. Okrem toho po porade s odborník vyškolení v oblasti využitia rastlinných / zdravotné doplnky môžu byť prospešné a koordinácia liečby u všetkých zdravotníckych poskytovateľov zapojených môže byť výhodné.

Brať Hoodia len podľa pokynov lekára, lekárnika alebo iného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti.

Ukladanie Hoodia podľa návodu na obale.

Čo sa stane, ak mi chýba dávka?

O zmeškaných dávku Hoodia nie sú dostupné žiadne informácie. Konzultovať s lekárom, lekárnikom alebo poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, ak sú potrebné dodatočné informácie.

Čo sa stane, ak som predávkovanie?

Lítiovej núdzové.

Čo sa mali vyvarovať pričom Hoodia?

Neexistujú žiadne známe obmedzenia na potraviny, nápoje alebo činnosti pričom Hoodia, nestanovil inak poskytovateľa zdravotnej starostlivosti.

Aké sú možné nežiaduce účinky Hoodia?

Pacienti by mali hovoriť na svojho lekára o žiadne vedľajšie účinky, oni môžu vyvinúť.

Aké iné lieky ovplyvnia Hoodia?

Existuje obmedzený drog interakcie informácií medzi Hoodia a iné lieky. Odporúča sa, že pacientom hovoriť ich lekár, lekárnik alebo poskytovateľom zdravotnej starostlivosti pred prijatím akéhokoľvek predpis alebo over-the-counter lieky alebo iné bylinné / doplnky pre zdravie.

In vitro klinickej skúšky ukázali, že črevné dopravy P57 bol sprostredkovaný P-glykoproteínu a rezistencie na viacero liekov proteíny MRP1/MRP2. P57 vystavoval slabá inhibícia pečene cytochrómu P450 3A4 enzyme.3 potenciál pre klinicky významných liekových interakcií je neznámy.

Kliknite tu na objednávku UniqueHoodia

Aké sú výsledky klinických skúšok, Hoodia?

Uverejnené vrstovník-zhodnotil, randomizovaných kontrolovaných klinických štúdiách vyhodnotenie účinnosti Hoodia gordonii chýbajú.

15-Dňový, randomizovanej klinickej skúšobnej publikovaných v 2011 vyhodnotené Hoodia gordonii čistený výťažok (HgPE) v porovnaní s placebom. Zdravé, nadváhou žien (n = 64) dostal 1,110 miligram HgPE alebo placebo formulované v jogurtový nápoj hodinu pred raňajky a večeru. Menu inak boli nezmenené a porcie nekontrolovali. HgPE bol menej nestarne ako placebo kvôli epizódy nevoľnosť, vracanie a kože pocity. Krvný tlak, pulz, tepová frekvencia, bilirubín a alkalickej fosfatázy boli významne zvýšili v skupine HgPE. Boli preukázané žiadne významné vplyvy na energetické prívody alebo hmotnosti a placebo.

Kliknite tu na objednávku UniqueHoodia