» » Hoodia – Ko Jums Reikia žinoti

Hoodia – Ko Jums Reikia žinoti

Kas yra Hoodia Gordonii?

Hoodia – Ko Jums Reikia žinotiLotyniškas pavadinimas: Hoodia gordonii Kiti pavadinimai: hoodia, xhooba,! khoba, Ghaap, hoodia cactus, Pietų Afrikos dykumų kaktusas

(Hoodia tariama HOO-dee-AK) yra cactus panašių augalų, kurie auga daugiausia dykuma Pietų Afrika, Botsvanos, Namibijos ir Angolos.

Per pastaruosius kelerius metus, hoodia buvo stipriai prekiaujama svorio ir tapo labai populiarus. Nors ten visada buvo po žolė efedrynę draudimas dietos tabletes, paklausa, rinkos buvo ypač subrendo kitą naują dietos tabletes.

Daug hoodia's populiarumą lemia teigia, kad tūkstančius metų atremti badas ir troškulys per ilgas medžioklės keliones į Kalaharis San Bušmenai rėmėsi hoodia. Jie buvo sakė, kad buvo atjungta stiebo ir valgyti kartaus skonio augalų.

Hoodia gordonii auga žalia vertikalioje padėtyje, stiebai gumulėlių. Nors tai dažnai vadinama kaktusas, nes jis panašus į vieną, hoodia yra tikrai Sukulentiniai augalai. Tai trunka maždaug prieš penkerius metus iki hoodia gordonii šviesiai violetinės gėlės atrodo ir augalų gali būti nuimta.

Yra daugiau nei 13 rūšių hoodia. Iki šiol nustatytos tik veiklioji medžiaga yra steroidiniai glikozidų, kuri vadinama p57. Šiuo metu tik hoodia gordonii yra manoma, kad būti p57.

Spustelėkite čia, jei norite bandyti Hoodia Gordonii

Kas yra Hoodia Gordonii istorija?

1937 M. olandų antropologas, studijuoja San Bušmenai pažymėjo, kad jie naudojami hoodia gordonii slopinti apetitą. 1963 Metais, Taryba mokslinių ir pramoninių tyrimų (CSIR), Pietų Afrikos nacionalinė laboratorija, mokslininkai pradėjo studijuoti hoodia. Jie teigė, kad lab gyvūnų prarastas svoris, po to, kai jie buvo suteikta hoodia gordonii.

Pietų Afrikos mokslininkų, dirbančių su Didžiosios Britanijos bendrove, pavadintas Phytopharm, išskirti, kas, jų nuomone, yra veiklioji hoodia gordonii, steroidiniai glikozidų, kurią jie pavadino p57. Gavusi patento 1995 m., jie licencijuotas p57 Phytopharm. Hoodia tyrimų Phytopharm praleido daugiau nei 20 milijonų JAV dolerių.

Galiausiai farmacijos giganto Pfizer sužinojo apie hoodia ir išreiškė susidomėjimą plėtoti hoodia narkotikų. 1998 M. Phytopharm sublicencijuota teisių kurti p57 Pfizer $21 milijonų. Pfizer grąžinti teises į hoodia Phytopharm, kuris dabar dirba su Unilever.

Daug hype apie pradėjo po Leslie Stahl 60 minučių korespondentas ir įgulos keliavo į Afriką bandyti hoodia hoodia. Jie samdyti vietos zvejyba eiti su jais į dykumą ir stebėti kai kurių hoodia. Stahl, valgė, apibūdindamas jį kaip cucumbery tekstūros, bet neblogai. Ji pranešė, kad ji prarado norą valgyti ar gerti visą dieną. Ji taip pat sakė, kad ji nepatyrė jokio nedelsiant šalutinio poveikio, pvz., virškinimo ar širdies plakimas.

Spustelėkite čia, jei norite bandyti Hoodia Gordonii

Kur yra Hoodia Gordonii rasti?

Hoodia gordonii yra parduodamas kapsulė, milteliai, skystis arba arbatos pavidalu, sveiko maisto parduotuvėse ir internete. Hoodia yra taip pat randama populiariausių dietos tabletes UniqueHoodia.

Kaip veikia Hoodia Gordonii darbas?

Hoodia – Ko Jums Reikia žinotiNepaisant savo populiarumΰ, yra paskelbta atsitiktinių imčių kontroliuojamų tyrimų, žmonėms parodyti, hoodia yra saugūs ar veiksmingi tablečių forma.

Vienas tyrimas, paskelbtas 2004 m. rugsėjo numeryje Smegenų tyrimus nustatyta, kad p57 injekcijų žiurkės smegenys apetito centras tapo pakeisti lygių ATP energijos molekulė, kuri gali turėti įtakos bado. Gyvūnų, gaunančių P57 injekcijos taip pat valgė mažiau nei žiurkės, kuri gauna placebą injekcijos. Tačiau tai buvo gyvūnų tyrimą ir injekcijos į smegenis skiriasi nuo burnos vartojimo, todėl negali būti naudojamas rodo, kad žodžiu hoodia gali slopinti apetitą žmonėms.

Gamintojas Phytopharm cituoja klinikiniame tyrime dalyvauja 18 žmonių savanoriams, kurie rasti hoodia vartoti maisto produktų suvartojimo apie 1000 kalorijų per dieną, palyginus su placebo grupe. Nors intrigos, tyrimas nebuvo paskelbti ar atlikti tarpusavio peržiūros procesą, todėl negalima įvertinti studijų kokybės.

Spustelėkite čia, jei norite pabandyti nusipirkti UniqueHoodia

Kas yra Hoodia šalutinis poveikis?

Yra kai kurie galimo šalutinio poveikio Hoodia gentį, kuri jums reikėtų žinoti.

Kaip žinoti, jei tai yra grynas Hoodia?

Yra plačiai pranešimai padirbti hoodia produktai. Mike Adams Naujienos TARGET, apskaičiavo, kad 80 % hoodia produktai yra užkrėsti arba suklastoti. Neįmanoma žinoti, jei hoodia produkte yra grynas hoodia ir veiklioji medžiaga, išskyrus atvejus, kai jis buvo išbandyti nepriklausomoje laboratorijoje.

Po žiūri į hoodia pirkėjo vadovus, hoodia reitingai ir hoodia palyginimai internete, mano Patarimas, kad reikia labai atsargiai. Dauguma šių vietų buvo slaptai sukurta bendrovės pardavimo hoodia. Jie paaiškina, kodėl hoodia kituose produktuose yra mažesnė, nors yra ne paskelbtos ataskaitos rodo, kad viena yra efektyvesnis.

Spustelėkite čia, jei norite pabandyti nusipirkti UniqueHoodia