» » Hoodia – Išsamią Informaciją Apie Hoodia

Hoodia – Išsamią Informaciją Apie Hoodia

Kas yra Hoodia?

Hoodia – Išsamią Informaciją Apie HoodiaHoodia gordonii yra kaktusas, kaip sultingi augalų, gimtoji Kalaharis į Pietų Africa.1 dėl to, kad per derliaus ir lėtas augimas, Hoodia dabar laikoma Nykstanti rūšis. Hoodia auga gumulėlių vertikalioje padėtyje, stiebai su įdegio gėlės ir erškėčių ir stiprus, nemalonus kvapas.

Hoodia gavo reklama pastaruoju metu savo fizinis apetitas suppressant savybių.

Kas yra svarbiausia informacija, turėtumėte žinoti apie Hoodia?

Pacientai neturėtų vartoti Hoodia be pirmojo nepasitarę su savo gydytoją jei jie

  • sergate cukriniu diabetu arba vartojate vaistas kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje,
  • turite širdies problemų ar vartojate bet širdies vaistus,
  • kraujavimas ar kraujo krešėjimo sutrikimų ar vartojate vaistas, siekiant padidinti arba sumažinti, pvz., aspirino, varfarino (Coumadin) arba heparino, jų kraujo krešėjimo
  • yra anoreksija, bulimija ir kiti valgymo sutrikimai.
Pacientams gali būti suteikta galimybė imtis Hoodia, arba gali pareikalauti specialių stebėsenos gydymo metu jokių sąlygų ar vartojate bet kurį iš aukščiau išvardytų vaistų.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Hoodia tabletes
Hoodia nebuvo įvertintas pagal FDA saugos, veiksmingumas ir grynumo. Visus galimus rizikos ir / ar Hoodia privalumai gali būti nėra žinoma. Be to, vietoje šių junginių yra nėra reguliuojamos gamybos standartus. Pasitaikė atvejų, kai žolių / maisto papildai buvo parduota, buvo užkrėsti toksiškų metalų ar kitų narkotikų. Žolių / maisto papildai turėtų būti perkamos iš patikimų šaltinių siekiant sumažinti užteršimo riziką.

Hoodia yra galima įsigyti mažmeninės prekybos parduotuvėse, ir internetu; Tačiau klinikinių tyrimų įrodė ne Hoodia veiksmingumui ir saugumui. Faktinės sumos, hoodia, reklamuojamus produktus visada nepasitvirtino, ir prekės gali būti suklastotos ar užterštų. Nes daugelis iš šių produktų yra skatinamas svorio, bet ne kliniškai įvertinti, gamintojai, pažeidžia federalinio maisto, vaistų ir kosmetikos aktas.

2011 M. spalį, FDA pranešė, vartotojai, kurie "P57 Hoodia" produktas parduodamas Huikng farmacijos rastas sibutramino, kontroliuojamos medžiagos, kad buvo pašalintas iš JAV rinkoje 2010 m. spalio mėn saugumo sumetimais. Sibutramino gali žymiai padidinti kraujo spaudimą ir (arba) Pulsas, kai kuriems pacientams ir gali kelti didelį pavojų ligoniams su vainikinių arterijų liga, širdies nepakankamumas, aritmija ar insulto istorija. Šis produktas taip pat gali bendrauti gyvybei būdų, kaip su kitais vaistais vartotojas gali būti taking.2

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Hoodia tabletes

Kaip veikia Hoodia?

Apetitas suppressant poveikį Hoodia buvo pirmą kartą pastebėtas 1937 m. olandų antropologas, studijuoja primityvios San Bušmenai Kalahari dykumos.

Buvo pastebėta, kad klajoklių Bušmenai, (kurie tai vadina Xhoba) valgė stiebo Hoodia augalas atitolinti badas per ilgai medžioklės keliones retai apaugusios srityje.

Veiklioji Hoodia yra ir apetitą slopina molekulės, P57 ar oxypregnane steroidiniai glikozidų P57AS3.3 – mažai klinikinių tyrimų, P57 buvo ištirti, įvertinti savo galimybes, kaip kovos su nutukimu narkotikų.

Ji yra theorized kad P57 veikia panašiai kaip gliukozės smegenų. Ji gudrybės smegenis galvoti, vienas yra pilnas, net jei jie negali valgyti, mažina maisto palūkanų ir vėlavimų prieš badą rinkiniai laiko. Atrodo, kad dirbti lygiu pagumburio slopina alkio signalus.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Hoodia tabletes

Kurie neturėtų imtis Hoodia?

Pacientai neturėtų vartoti Hoodia be pirmojo nepasitarę su savo gydytoją jei jie

  • cukrinis diabetas,
  • širdies ligos ar aukštas kraujo spaudimas,
  • kraujavimas ar kraujo krešėjimo sutrikimas,
  • anoreksija, bulimija ir kiti valgymo sutrikimai.
Pacientams reikia pasikalbėti su savo gydytoju prieš imdamasi Hoodia, jei jie turi kitų sveikatos sutrikimų, alergijos (ypač į augalų), arba, jei jos imasi kitų vaistų ar vaistažolių / sveikatos papildų.

Pacientai neturėtų vartoti Hoodia be pirmojo nepasitarę su savo gydytoją jei jie yra nėščia arba gali pastoti.

Pacientai neturėtų vartoti Hoodia be pirmą kalbėti į savo gydytoją, jei jie yra maitinimo motinos pienu.

Nėra informacijos galima Hoodia vaikams naudojimo. Nesuteikia jokių žolių / sveikatos papildyti vaiko pirmojo nepasitarę su vaiko gydytoju.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Hoodia tabletes

Kaip turėtų būti Hoodia?

Hoodia – Išsamią Informaciją Apie HoodiaHoodia naudojimas kultūrinių ir tradicinių parametrai gali skirtis nuo koncepcijų, priimtas dabartinis Vakarų medicina. Svarstant naudoti vaistažolių papildais, patartina konsultuotis su pirminės sveikatos priežiūros specialisto. Be to, konsultuojantis su specialistas apmokytas žolių naudojimo / maisto papildai gali būti naudingas ir koordinavimą tarp visų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų dalyvauti gydymo gali būti naudinga.

Tik, kaip nurodė gydytojas, vaistininkas ar kitų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas, imtis Hoodia.

Saugoti Hoodia, kaip nurodyta ant pakuotės.

Kas atsitiks, jei aš praleidau dozė?

Jokia informacija yra apie praleistus Hoodia dozė. Konsultuotis su gydytoju, vaistininku arba sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas, jei papildomos informacijos yra reikalaujama.

Kas atsitiks, jei aš perdozavimas?

Kreiptis skubios medicininės pagalbos.

Kas turėtų vengti atsižvelgiant Hoodia?

Neribojamas žinomas dėl maiste, gėrimuose ir veiklos atsižvelgiant Hoodia, jei kitaip nenusprendžia sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas.

Kas yra Hoodia galimą šalutinį poveikį?

Pacientams reikia pasikalbėti su savo gydytoju apie bet kokį šalutinį poveikį, jie gali išsivystyti.

Kitų narkotikų, kas turės įtakos Hoodia?

Yra tik vaistų sąveika informacijos Hoodia ir kiti vaistai. Rekomenduojama, kad pacientams pasikalbėti su savo gydytoju, vaistininku ar sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas prieš priimdama bet recepto ar over-the-counter vaistus ar kitų žolių / sveikatos papildų.

In vitro klinikinis tyrimas parodė, kad žarnyno transporto P57 buvo keisdamas P-glikoproteino ir atsparumo vaistams problemą baltymų MRP1 ir MRP2. P57 eksponuojami silpnas slopinimas ir kepenų citochromo P450 3A4 enzyme.3 potencialą, kliniškai reikšmingas vaistų sąveika yra nežinoma.

Spauskite čia, kad UniqueHoodia

Kas yra Hoodia klinikinių tyrimų rezultatų?

Paskelbta, peržiūrėta, atsitiktinių imčių kontroliuojami klinikiniai tyrimai, įvertinant Hoodia gordonii veiksmingumas yra menkos.

15-Dienų, atsitiktinių imčių klinikinio tyrimo paskelbta 2011 įvertinti Hoodia gordonii išgrynintas ekstraktas (HgPE) lyginant su placebu. Sveikos, antsvoriu moterys (n = 64) gavo 1,110 miligramo HgPE arba placebo suformuluotas jogurto gėrimas vieną valandą prieš pusryčius ir vakarienę. Meniu kitaip buvo nepakitę ir nebūtų kontroliuojami porcijomis. HgPE buvo mažiau gerai toleruojamas nei placebas dėl epizodų ir pykinimas, vėmimas, ir odos pojūčiai. HgPE grupėje buvo žymiai padidėjo kraujospūdis, Pulsas, širdies ritmas, bilirubino ir šarminės fosfatazės. Buvo įrodyta, Nr reikšmingą poveikį energijos ėmikliai arba svoris, palyginti su placebu.

Spauskite čia, kad UniqueHoodia