» » Hoodia – Co Trzeba Wiedzieć

Hoodia – Co Trzeba Wiedzieć

Co to jest Hoodia Gordonii?

Hoodia – Co Trzeba WiedziećNazwa łacińska: Hoodia gordonii Inne nazwy: hoodia, xhooba,! khoba, Ghaap, hoodia Kaktus, Kaktus pustyni Południowej Afryki

Hoodia (wymawiane HOO-dee ach) jest kaktus jak roślina, która rośnie przede wszystkim w półpustynie z Republiki Południowej Afryki, Botswana, Namibia i Angoli.

W ciągu ostatnich kilku lat hoodia ma mocno do obrotu dla utraty wagi i stał się niezwykle popularny. Mimo, że zawsze istnieje zapotrzebowanie na pigułki, po zakaz Efedryna zioło, na rynku była szczególnie dojrzałe do następnego new diet pill.

Wiele hoodia na popularność wynika z oświadczeń, że San Buszmenów na pustyni Kalahari opierała się na hoodia przez tysiące lat do odwrócenia głód i pragnienie podczas długich polowań. Mówiono, czy odciąć łodygi i jeść rośliny gorzkie.

Hoodia gordonii rośnie w skupiska zielonych pionowo pędy. Mimo, że jest często nazywany Kaktus, bo przypomina jeden, hoodia jest rzeczywiście roślin. To trwa około pięciu lat zanim hoodia gordonii Blade purpurowe kwiaty pojawiają się i roślin mogą być zbierane.

Istnieje ponad 13 rodzajów hoodia. Tylko aktywny składnik zidentyfikowanych do tej pory jest niesteroidowych glikozyd, który został nazwany p57. Obecnie tylko hoodia gordonii jest myśl zawiera p57.

Kliknij tutaj, aby spróbować Hoodia Gordonii

Co to jest historia Hoodia Gordonii?

W 1937 roku holenderski antropolog studia San Buszmenów zauważyć, że kiedyś hoodia gordonii tłumić apetyt. W 1963 roku naukowcy Rady nauki i badań przemysłowych (CSIR), Republika Południowej Afryki krajowe laboratorium, rozpoczął studia hoodia. Twierdzili że lab zwierzęta straciły na wadze po dano hoodia gordonii.

Południowej Afryki naukowców, pracujących z brytyjskiej firmy o nazwie Phytopharm, na białym tle, co uważali za aktywny składnik hoodia gordonii, niesteroidowych glikozyd, które nazwali p57. Po uzyskaniu patentu w 1995 roku, licencjonowane p57 do Phytopharm. Phytopharm spędził ponad 20 milionów dolarów na badania hoodia.

W końcu farmaceutyczna Pfizer gigant dowiedział się o hoodia i wyraził zainteresowanie narkotykami hoodia. W 1998 roku Phytopharm sub-licensed prawa do rozwoju p57 do Pfizer za 21 milionów dolarów. Pfizer zwrócone praw do hoodia Phytopharm, który teraz pracuje z Unilever.

Dużo szumu o rozpoczęła się po 60 minut korespondent Leslie Stahl i załogi udał się do Afryki, aby spróbować hoodia hoodia. Zatrudnili lokalnych Bushman iść z nimi na pustynię i wytropić jakieś hoodia. Stahl zjadł go, opisując ją jako cucumbery w strukturze, ale nie jest źle. Okręt zameldował, że stracił chęć do jedzenia lub picia przez cały dzień. Powiedziała też, że ona nie doświadczyć żadnych natychmiastowe skutki uboczne, takich jak niestrawność lub serca kołatanie serca.

Kliknij tutaj, aby spróbować Hoodia Gordonii

Gdzie jest Hoodia Gordonii Znalezione?

Hoodia gordonii jest sprzedawany w postaci kapsułki, proszku, płynie lub herbata w sklepach ze zdrową żywnością oraz w Internecie. Hoodia jest również znaleźć w popularnych diet pill UniqueHoodia.

Jak działa Hoodia Gordonii?

Hoodia – Co Trzeba WiedziećMimo swojej popularności to ma opublikowanych randomizowanych kontrolowanych badań klinicznych u ludzi, aby pokazać, że hoodia jest bezpieczne i skuteczne w formie tabletek.

Badania opublikowane w wydaniu wrzesień 2004 Badania mózgu wykazały, że zastrzyki P57 w centrum apetyt szczur brains doprowadziły do zmiany poziomu ATP, energia cząsteczki, które mogą mieć wpływ na głód. Zwierząt otrzymujących dotacje P57 również jedli mniej niż szczury, które otrzymały zastrzyki z placebo. Jednak było to badanie zwierząt i zastrzyki w mózgu są różne od doustnego spożycia, więc nie można pokazać, że doustne hoodia może tłumić apetyt u ludzi.

Producent Phytopharm cytuje badanie kliniczne obejmujące 18 człowieka wolontariuszy, które znaleźć hoodia pobór ograniczonej pokarmu przez około 1000 kalorii dziennie, w porównaniu z grupą placebo. Chociaż intrygujące, badanie nie było publikowane lub poddać procesu recenzowania, więc nie można ocenić jakość badań.

Kliknij tutaj, aby spróbować kupić UniqueHoodia

Jakie są skutki uboczne Hoodia?

Istnieje kilka potencjalnych skutków ubocznych, Hoodia, który powinien być świadomy.

Jak wiesz, jeśli jest czystej Hoodia?

Istnieje powszechne raportów hoodia podrobionych produktów. Mike Adams News Target, szacuje, że 80% produktów hoodia są zanieczyszczone lub sfałszowania. Jest to niemożliwe, aby wiedzieć, czy produkt hoodia zawiera czystej hoodia i aktywny składnik, chyba że został przetestowany przez niezależne laboratorium.

Po patrząc na hoodia kupujący przewodniki, hoodia oceny i porównań hoodia w Internecie, moja Rada jest, że można być bardzo ostrożni. Większość z tych stron zostały potajemnie utworzone przez firmy sprzedające hoodia. Wyjaśniają, dlaczego hoodia w innych produktach jest gorszy, choć istnieją nie opublikowane raporty wskazujące, że jeden jest bardziej skuteczne.

Kliknij tutaj, aby spróbować kupić UniqueHoodia