» » Hoodia – Co Potřebujete Vědět

Hoodia – Co Potřebujete Vědět

Co je Hoodia Gordonii?

Hoodia – Co Potřebujete VědětLatinský název: Hoodia gordonii Další názvy: hoodia, xhooba,! khoba, Ghaap, hoodia cactus, Jihoafrické pouště kaktus

Hoodia (vyslovováno HOO-dee-ah) je kaktus jako rostlina, která roste především v semi-deserts z Jižní Afriky, Botswany, Namibie a Angoly.

V posledních několika letech hoodia byla silně prodáván za úbytek hmotnosti a stala nesmírně populární. Přestože zde byla vždy poptávku po dietní pilulky, po zákazu ephedra byliny, na trhu byl zejména zralé pro další nové dieta pilulku.

Velká část hoodia je popularita pramení z tvrzení, že San Křováci v poušti Kalahari spoléhal na hoodia tisíce let zažehnat hlad a žízeň během dlouhé lovecké výlety. Byl řekl, aby se odříznout stonek a jíst rostliny svíravé.

Hoodia gordonii roste v shluky zelené vzpřímené stonky. Ačkoli to je často nazýváno kaktus, protože se podobá jedné, hoodia je ve skutečnosti sukulentních rostlin. To trvá asi pět let, než hoodia gordonii světle fialové květy se objevují a rostlina může být sklizena.

Existují více než 13 typů hoodia. Pouze aktivní složkou dosud zjištěných je steroidní glykosidy, která byla vyvolána p57. V současné době pouze hoodia gordonii je myšlenka obsahovat p57.

Klikněte zde vyzkoušet Hoodia Gordonii

Co je dějin Hoodia Gordonii?

V roce 1937 holandský antropolog studiu San Křováci poznamenal, že používají hoodia gordonii potlačit chuť k jídlu. V roce 1963 vědci na rady pro vědecký a průmyslový výzkum (CSIR), Jižní Afrika Národní laboratoř, začal studovat hoodia. Tvrdili, že laboratorní zvířata ztratil na váze po dostali hoodia gordonii.

Jihoafrický vědci, pracující s britskou společností s názvem Phytopharm, samostatný, co věří, že se aktivní složkou v hoodia gordonii, steroidní glykosidy, kterou pojmenovali p57. Po získání patentu v roce 1995, že licenci p57 Phytopharm. Phytopharm strávil více než 20 milionů dolarů na výzkum hoodia.

Nakonec farmaceutické společnosti Pfizer obří dozvěděl o hoodia a vyjádřil zájem hoodia lék. V roce 1998 Phytopharm sub-licensed práva k rozvoji p57 Pfizer za 21 milionů dolarů. Pfizer vrátil práva k hoodia Phytopharm, který nyní pracuje s Unilever.

Velká část humbuk kolem hoodia začal po 60 minut korespondent Leslie Stahl a posádka cestoval do Afriky vyzkoušet hoodia. Najal místní Bushman jít s nimi do pouště a vystopovat některé hoodia. Stahl, snědl, popisují jej jako cucumbery v texturu, ale není to špatné. Přiznala se, že přišla touha jíst nebo pít celý den. Také řekla, že jí neměli žádné bezprostřední vedlejší účinky, jako je bušení srdce nebo zažívací potíže.

Klikněte zde vyzkoušet Hoodia Gordonii

Kde je Hoodia Gordonii našel?

Hoodia gordonii se prodává ve formě kapsle, práškové nebo tekuté čaje v prodejnách zdravé výživy a na Internetu. Hoodia je také nalezený v populární dieta pilulku UniqueHoodia.

Hoodia Gordonii práce jak?

Hoodia – Co Potřebujete VědětPřes svou popularitu se žádné publikované randomizované kontrolované studie u lidí Ukázat, že hoodia je bezpečné, nebo efektivní ve formě tablet.

Jedna studie zveřejněné v září 2004 vydání Výzkumu mozku zjistil, že injekce p57 chuť centrum mozku krysy za následek změněné hladiny ATP, energie molekuly, které mohou ovlivnit hlad. Zvířata také dostává injekce P57 jedla méně než krysy, které obdržely placebo injekce. Však to byl zvířat studie a injekce v mozku se liší od ústní spotřeby, takže ji nelze použít k ukazují, že ústní hoodia může potlačit chuť k jídlu u lidí.

Výrobce Phytopharm uvádí klinické studii zahrnující 18 lidských dobrovolníků, které našel hoodia spotřebu menší potravy asi 1000 kalorií denně ve srovnání s placebo skupině. Sice zajímavé, studie nebyla publikována nebo podrobeny peer-review proces, takže nelze vyhodnotit kvalitu studie.

Klikněte zde vyzkoušet, koupit UniqueHoodia

Jaké jsou vedlejší účinky Hoodia?

Existují některé potenciální vedlejší účinky hoodia, které byste měli znát.

Jak zjistím, zda se jedná o čistě Hoodia?

Existují rozsáhlé zprávy hoodia padělaných produktů. Mike Adams zpravodajství cíle, odhaduje, že 80 % hoodia produkty jsou kontaminované nebo padělaný. To je nemožné vědět, zda hoodia produkt obsahuje čisté hoodia a účinné látky, pokud byla testována nezávislou laboratoří.

Po pohledu na vodítka, hoodia hodnocení a porovnání hoodia hoodia kupujícího na internetu, moje rada je, že byste být velmi opatrní. Většina z těchto stránek byly tajně vytvořeny společnosti zabývající se prodejem hoodia. Vysvětlí, proč hoodia v jiných produktech je horší, i když tam jsou žádné publikované zprávy o tom, že jeden je účinnější.

Klikněte zde vyzkoušet, koupit UniqueHoodia