» » Hoodia – те, що вам потрібно знати

Hoodia – те, що вам потрібно знати

Що таке Hoodia Gordonii?

Hoodia – те, що вам потрібно знатиЛатинська Назва: Hoodia gordonii Інші назви: hoodia, xhooba,! Хоба, Ghaap, hoodia Кактус, південноафриканський пустелі Кактус

Hoodia (вимовляється HOO-ді ах) є Кактус, як рослина, що росте в основному у напівпустелях Південної Африки, Ботсвани, Намібії та Анголи.

В останні кілька років hoodia був в значній мірі продаж для втрати ваги і стала надзвичайно популярною. Хоча там завжди було попит на таблетки для схуднення, після заборони на Ефедра трава, ринок був особливо дозрів для наступного нового дієти таблетки.

Так багато hoodia в популярності виникає з претензії, що Сан бушмени в пустелі Калахарі покладалися на hoodia протягом тисяч років, щоб відвернути від голоду і спраги протягом довгого полювання поїздки. Вони були сказав мають відрізати стебла і їдять заводу гірко дегустація.

Hoodia gordonii росте в згустки зелений вертикальному стебла. Хоча він часто називається Кактус, тому що він нагадує один, hoodia-це дійсно сукулентних рослин. Вона займає близько п'яти років, перш ніж з'являються hoodia gordonii Бліді пурпурні квіти і рослини можуть бути зібрані.

Є більш ніж 13 типів hoodia. Тільки активний інгредієнт, виявлені досі є стероїдних глікозиди, яка була названа p57. В даний час тільки hoodia gordonii думав містить p57.

Натисніть тут, щоб спробувати Hoodia Gordonii

Що таке історія Hoodia Gordonii?

У 1937 році Голландська антрополог, вивчення бушмени Сан зазначив, що вони звикли hoodia gordonii придушення апетиту. У 1963 році вчені ради з наукових і промислових досліджень (СНПІ), Південна Африка Національна лабораторія, почав вивчати hoodia. Вони стверджували, що лабораторних тварин втратили вагу після того, як вони отримали hoodia gordonii.

Південноафриканський вчених, робота з Британська компанія під назвою назвою Phytopharm, ізольовані, як те, що вони вважають активного інгредієнта в hoodia gordonii, стероїдних глікозиди, який вони назвали p57. Після одержання патенту в 1995 році, вони ліцензію p57 з назвою Phytopharm. Назвою Phytopharm провів більше 20 мільйонів доларів на hoodia дослідження.

Врешті-решт фармацевтичного гіганта Pfizer дізнався про hoodia і висловив зацікавленість у розвитку hoodia наркотиків. У 1998 році назвою Phytopharm sub-licensed права розробити p57 до Pfizer за $21 млн. Pfizer повернуто права на hoodia назвою Phytopharm, хто зараз працює зі Unilever.

Значна частина наснагу з приводу hoodia почалося після 60 хвилин кореспондент Leslie Stahl та екіпажу відправився в Африку, щоб спробувати hoodia. Вони найняли місцевих Bushman йти з ними в пустелі, і відслідковувати вниз деякі hoodia. Шталь з'їв, що описує його як cucumbery текстуру, але не погано. Вона повідомила, що вона втратила бажання їсти або пити весь день. Вона також сказала, що вона не відчувають негайне побічні ефекти, такі як розлад шлунка або серце серцебиття.

Натисніть тут, щоб спробувати Hoodia Gordonii

Де ж, Hoodia Gordonii знайшли?

Hoodia gordonii продається в капсулі, порошок, рідина або чай форми в магазинах здорової їжі і в Інтернеті. Hoodia також знайдені в популярні дієти таблетки UniqueHoodia.

Яким Hoodia Gordonii роботи?

Hoodia – те, що вам потрібно знатиНезважаючи на свою популярність є немає опублікованих рандомізованих контрольованих досліджень в організмі людини, щоб показати hoodia є безпечним або ефективним у вигляді таблеток.

Одне дослідження, опубліковані у вересні 2004 випуск Дослідження мозку знайдені ін'єкції p57 в центрі апетит щур мізки, що призвело до зміненої рівнів АТФ енергії молекул, які можуть вплинути на голод. Тварини, які отримують ін'єкції P57 також їли менш ніж щурів, які отримали ін'єкції плацебо. Однак, це була тварина дослідження та ін'єкції у мозку відрізняється від усний споживання, тому використати його не можна показати, що усні hoodia може придушити апетит людини.

Виробник назвою Phytopharm СІТЕС клінічні випробування за участю 18 прав добровольців, які знайшли hoodia споживання Зменшений прийому їжі, близько 1000 калорій на день в порівнянні з групою плацебо. Хоча інтригуючим, дослідження не був опублікований або піддаватися на рецензування, так що якість дослідження не може бути оцінена.

Натисніть тут, щоб спробувати, купити UniqueHoodia

Які побічні ефекти Hoodia?

Є деякі потенційні побічних ефектів hoodia, які ви повинні знати.

Як знати, якщо це чисто Hoodia?

Є широке поширення повідомлень hoodia контрафактної продукції. Майк Adams цільової Новини, оцінює, що 80% hoodia продукти є забрудненими або підробні. Це неможливо знати, якщо продукт hoodia містить чистого hoodia і активний інгредієнт, якщо тільки вона була протестована незалежною лабораторією.

Подивившись напрямні, hoodia рейтинги та hoodia порівнянь hoodia покупця в Інтернеті, моя порада є те, що ви бути дуже обережним. Компанії, що продають hoodia таємно створили більшість з цих сайтів. Вони пояснити, чому hoodia в інших продуктів поступається, навіть якщо немає опублікованих звітів, показ, що один є більш ефективним.

Натисніть тут, щоб спробувати, купити UniqueHoodia