» » Hoodia – Повна інформація про Hoodia

Hoodia – Повна інформація про Hoodia

Що таке Hoodia?

Hoodia – Повна інформація про HoodiaHoodia gordonii є Кактус, як соковитий рослина, рідним до Калахарі в південному Africa.1 пояснюється більш врожай і зростання, Hoodia зараз вважається зникаючих видів. Hoodia росте в згустки вертикальному стебла з Тан квіти і шипів і сильний, неприємний запах.

Hoodia отримав публічності останнім часом для його властивості природного придушення апетиту.

Що є найбільш важливу інформацію, я повинен знати про Hoodia?

Пацієнти не повинні приймати Hoodia без першого говорити до свого лікаря, якщо вони

  • є діабет або приймаєте ліки для контролю рівня цукру в крові,
  • є проблеми з серцем або приймати будь-які ліки серця
  • є кровотеча або розлад згортання крові або приймаєте ліки для збільшення або зменшення згортання їх кров, аспірин, варфарину (Coumadin) або гепарину,
  • мати анорексія, булімії або будь-які інші розлади харчової поведінки.
Пацієнти не зможе прийняти Hoodia, або може знадобитися спеціальне моніторингу під час лікування, якщо вони мають будь-яке з умов або приймають будь-які ліки, перерахованих вище.

Натисніть тут, щоб спробувати кращі Hoodia таблетки
Hoodia не були оцінені за FDA для безпеки, ефективності та чистоти. Всі потенційні ризики і / або переваги Hoodia не можуть бути відомі. Крім того, існує не регулюється виробництво стандарти в місце для цих сполук. Там були випадки, де трав'яні / здоров'я добавки були продані, які були забруднені токсичні метали або інших наркотиків. Трав'яні / здоров'я добавки повинні придбати від надійного джерела, щоб мінімізувати ризик зараження.

Hoodia доступний для покупки в роздрібних магазинах і в Інтернеті; Однак, клінічних випробувань не довели ефективність Hoodia або безпеки. Завжди бути підтверджено фактичної суми hoodia в рекламовані продукти та продукти можуть бути підробленими або забруднених. Тому що багато хто з цих продуктів просуваються для втрати ваги, але не були клінічно оцінені, виробники є порушенням федерального їжу, наркотиками та косметичні акт.

У жовтні 2011 FDA сповіщення, споживачів, що "P57 Hoodia" продуктом на ринку фармацевтичної Huikng було встановлено, що містять сибутрамін, контрольована речовина, що був вилучений з ринку США в жовтні 2010 року з міркувань безпеки. Сибутрамін може істотно збільшити кров'яний тиск і/або пульсу у деяких пацієнтів і спричинити значний ризик для пацієнтів з історією, ішемічна хвороба серця, застійної серцевої недостатності, аритмії або обведення. Цей продукт також може взаємодіяти в житті, погрожуючи шляхів з іншими ліками споживач може бути taking.2

Натисніть тут, щоб спробувати кращі Hoodia таблетки

Як працює Hoodia?

Наслідки придушення апетиту Hoodia були спочатку спостерігається в 1937 році голландський антрополог, вивчення примітивні Сан бушмени в пустелі Калахарі.

Помітив, що кочові бушмени, (який називають це Xhoba) їли стовбурових Hoodia завод, щоб запобігти голодом протягом довгого полювання поїздки в області рідко рослинних.

Активний інгредієнт в Hoodia є до придушення апетиту молекули, P57 або oxypregnane стероїдних глікозид P57AS3.3 в дефіцитних клінічних досліджень, P57 були досліджені оцінити його потенціал як anti-obesity наркотиків.

Теоретично, що P57 діє на мозку, аналогічний до глюкози. Це трюки мозок думаючи, один повний навіть тоді, коли вони не їдять, знижує інтерес до їжі і затримки часу, перш ніж голоду множин. Схоже, працювати на рівні гіпоталамус перешкоджати сигналами голоду.

Натисніть тут, щоб спробувати кращі Hoodia таблетки

Хто не повинен приймати Hoodia?

Пацієнти не повинні приймати Hoodia без першого говорити до свого лікаря, якщо вони мають

  • діабет,
  • хвороби серця або високого кров'яного тиску,
  • кровотеча або розлад, згортання крові
  • анорексія, булімії або будь-які інші розлади харчової поведінки.
Пацієнти повинен поговорити зі своїм лікарем перед прийомом Hoodia, якщо вони мають будь-яких інших медичних умов, алергії (особливо для рослин), або якщо вони приймають інші медикаменти або трав'яний / здоров'я добавки.

Пацієнти не повинні приймати Hoodia без першого говорити до свого лікаря, якщо вони вагітні або можуть завагітніти.

Пацієнти не повинні приймати Hoodia без першого говорити до свого лікаря, якщо вони годування груддю.

Немає ніякої інформації про використання Hoodia діти. Не давати будь-які трав'яні / здоров'я доповнити дитину без першого розмовляє із дитина лікаря.

Натисніть тут, щоб спробувати кращі Hoodia таблетки

Як повинна прийняти Hoodia?

Hoodia – Повна інформація про HoodiaВикористання Hoodia у культурних і традиційні параметри можуть відрізнятися від концепцій, прийнятих поточного західної медицини. При розгляді питання про використання трав'яні добавки, консультації з первинного професійного здоров'я є доцільним. Крім того, консультації з практикуючий підготовку в використовує трав'яні / здоров'я добавки можуть бути корисними, і координації лікування серед всіх працівників охорони здоров'я участь може бути вигідна.

Hoodia слід приймати тільки за вказівкою лікаря, фармацевта або іншого постачальника медичних послуг.

Зберігати Hoodia, як зазначено на упаковці.

Що станеться, якщо я не вистачати дозу?

Інформація не доступна щодо пропущених дози Hoodia. Зверніться до лікаря, фармацевта або постачальником охорони здоров'я, якщо Додаткова інформація відсутня.

Що станеться, якщо я передозування?

Звернутися до надзвичайних лікаря.

Що слід уникати при прийнятті Hoodia?

Немає ніяких відомих обмежень на продукти харчування, напої або діяльності приймаючи Hoodia, якщо не буде іншого постачальника медичних послуг.

Які можливі побічні ефекти Hoodia?

Пацієнти повинен поговорити зі своїм лікарем про будь-яких побічних ефектів, вони можуть розробляти.

Що інші наркотики вплине Hoodia?

Існує обмежений наркотиками взаємодії інформації між Hoodia і інші ліки. Він рекомендував, що пацієнти поговорити з їх лікаря, фармацевта або постачальником охорони здоров'я перш ніж приймати будь-які відпускаються за рецептом або без рецепта ліки або інший трав'яні / здоров'я добавки.

Екстракорпоральне клінічні судового розгляду показали, кишкові транспорту P57, був опосередкована в P-глікопротеїн, так і білків multidrug опору MRP1/MRP2. P57 виставлені слабкі гальмування печінки цитохром P450 3A4 enzyme.3 потенціал для клінічно значні лікарська взаємодія є невідомим.

Натисніть тут, щоб замовити UniqueHoodia

Які результати клінічних випробувань Hoodia?

Відсутні опубліковані рецензованих, рандомізованих контрольованих клінічних випробуваннях оцінки ефективності Hoodia gordonii.

15-Денна, рандомізованих клінічних пробну опубліковані в 2011 оцінити екстракт Hoodia gordonii очищений (HgPE) відносно плацебо. Здорові, надмірна вага жінки (n = 64) отримав 1.110 міліграм HgPE або плацебо, сформульовані в йогурт пити одну годину до сніданку та обіду. Меню в іншому випадку були незмінними, і частини були не контролюється. HgPE був менш переносимість, ніж плацебо через епізоди, нудота, блювота і відчуття шкіри. Кров'яного тиску, пульсу, частота серцевих скорочень, білірубін та лужна фосфатаза були значно збільшився у групі HgPE. Немає значного впливу на водозабори енергії або ваги відносно плацебо були продемонстровані.

Натисніть тут, щоб замовити UniqueHoodia