» » Gynecomastia – Male Pŕs Zníženie Chirurgia

Gynecomastia – Male Pŕs Zníženie Chirurgia

Male pŕs zníženie – Gynecomastia zaobchádzanie

To sú niektoré z emócie skúsených mužov s rozšírenej prsia, alebo gynecomastia.

Približne polovica všetkých ľudí dnes majú nadmerné lokalizovaných tuku a/alebo nadmerné glandulárna tkaniva v jednej alebo obidvoch prsia. Gynecomastia predstavuje vyše 65 percent všetkých muž prsia poruchy, podľa americkej spoločnosti plastickej chirurgov (HADÍ). Chirurgia, s alebo bez toho, aby boli liposukce možno považovať rozšírená muž prsia.

Zatiaľ čo často nie závažný zdravotný problém, rozšírenej prsia u mužov môžu byť bolestivé. Tiež môže spôsobiť rozpaky – najmä u mladých chlapcov, ktorí môžu byť škádlený v dôsledku ich prsia. Podmienkou je najbežnejšia v teen chlapcov. Až na 65 percent 14-rok-starý chlapcov ste zväčšili prsia, podľa americkej akadémie rodinné lekárov. Je to z veľkej časti kvôli kolísanie pohlavné hormóny, ktoré sa vyskytnú počas puberty. Nadmerné prsné tkanive zmizne bez ošetrenia dva roky v 75 percent z týchto chlapci a do troch rokov v 90 percent z nich.

Rozšírenie sa zvyčajne vyskytuje na oboch stranách hrudnej, ale ak je, že jednostranné, pevné a pevný, pozri lekára okamžite, aby sa vylúčila samcov prsníka.

Kliknite tu a skúste Gynexin

Čo je Gynexin

Gynexin je preukázané pracovať samcov pŕs zníženie pilulku. Je to prírodný doplnok, zobrazujúce významné zníženie tukových muž prsia tkanív, tiež nazývaný Gynecomastia.

Toto masívne trhu účinky jeden z troch mužov a tento produkt je perfektný alternatíva drahé a často nebezpečných chirurgia.

Príčiny rozšírenej prsia u mužov

Vo väčšine prípadov je príčinou rozšírenej prsia neznáme. Medzi starších mužov, gynecomastia často výsledkom, že klesajúci stupeň male sex hormón testosterón, ktorý znižuje pokračuje veku. Okrem toho mužov skúseností, zvýšenie telesného tuku s vekom a výsledné zvýšenie pomer ženských pohlavných hormónov (estrogény) na mužského pohlavia hormóny (androgénov).

Lieky môžu spôsobiť rozšírenej prsia, vrátane:

 • Antiandrogény, ktoré sa používa na liečbu prostaty rozšírenie alebo rakoviny a niektoré iné podmienky
 • AIDS lieky
 • Úzkosti lieky
 • Tricyklických antidepresív
 • Antibiotiká
 • Vred lieky
 • Cancer liečby
 • Srdce lieky
 • Anabolické steroidy a androgénov
 • Alkohol
 • Amfetamíny
 • Marihuana
 • Heroín
Ak používate drog, ktoré môžu spôsobiť podmienka, nie ste dobrým kandidátom na samcov pŕs zníženie zaobchádzanie. Váš lekár bude pravdepodobne prvý poradit prestať používať tieto drogy alebo prepnúť na iné lieky, ktoré nespôsobujú gynecomastia. Však nikdy zastaviť, pričom predpisovaní liekov bez hovoriť so svojím lekárom prvý.

Kliknite tu a skúste Gynexin
Choroby môže spôsobiť rozšírenej prsia rovnako. Tieto môžu zahŕňať:

 • Všetky podmienky, ktoré zasahovať do normálnej testosterónu výroby
 • Niektoré nádorov, ako sú tie, ktoré zahrňujú semenníky, nadobličiek alebo hypofýzy
 • Hypertyreóza (štítnej žľazy vyrába priveľa hormón štítnej žľazy)
 • Zlyhanie obličiek
 • Zlyhanie pečene a cirhóza
 • Podvýživy
V niektorých prípadoch vzhľad tuku na prsiach mužov a chlapcov nie je gynecomastia, ale pseudogynecomastia, do stavu, ktorý môže vyriešiť s stravy alebo výkon. Naopak, pravda gynecomastia nezlepší s diéty a cvičenia.

Kliknite tu a skúste Gynexin

Gynecomastia liečbu kandidatúra

Môže byť kandidáta na gynecomastia liečbu, ak sú zdravé, sú relatívne bežné hmotnosti a sú obťažoval tým pocit, že vaše prsia sú príliš veľké. Okrem toho musia mať stabilizované vaše prsné rozvoja, a musíte mať reálne očakávania čo postupu môže a nemôže splniť. Samcov pŕs zníženie sa môže odradiť, ak trpia nadváhou alebo obezitou a prvé nepokúsili chudnúť.

Vo všeobecnosti najlepších kandidátov pre chirurgia majú pevné, elastické kože, ktoré bude pretvoriť na nové kontúry tela.

Teens môže profitovať z chirurgia, ak ich gynecomastia sa vyskytuje viac ako dva roky alebo ak problém je ťažké. V niektorých teens, sekundárne postupy môžu byť potrebné dole na ceste, ak prsníka vývoj pokračuje.

Kliknite tu a skúste Gynexin

Vaše pŕs zníženie konzultácie

Konzultácie s board-certified plastický chirurg, je potrebná na určenie, ak ste dobrým kandidátom na samcov pŕs zníženie.

Okrem vykonávania dôkladné lekárskej anamnézy, váš lekár bude tiež plniť fyzické skúšky na meranie rozsahu nadbytočné tkanivo, tuk a glandulárna v oblasti hrudníka. Váš lekár bude tiež vykonávať diagnostického testovania stanoviť základné príčinou vášho rozšírenej prsia. To bude zahŕňať testy na vašom endokrinné funkcie. Endokrinných žliaz vylučujú hormóny, ktoré boli spojené do rozšírenej prsia.

Váš lekár môže tiež prijať niektoré “ pred ” fotografie počas procesu konzultácie a mali prediskutovať vaše očakávania s vami.

Kliknite tu a skúste Gynexin

Príprava na chirurgia

Po naplánovaní váš postup, váš lekár vám zoznam preoperative pokynmi. Toto bude zahŕňať niektoré laboratórne testovanie ako bežné krvi práce a srdcové workup, ak máte akékoľvek História choroby srdca. Váš lekár tiež prediskutuje samcov pŕs zníženie rizík s vami pred chirurgia. On alebo ona bude pravdepodobne pýtať na prestať užívať niektoré lieky, vrátane aspirín, Nesteroidné anti-poburujúce drogy (NSAID) a krvi riedidlá, ktoré môžu zvýšiť riziko krvácanie.

Určité bylinné môže zvýšiť riziko krvácanie. Napríklad vitamín E, omega-3 mastných kyselín, zelený čaj a Ginko dvojlaločné dvojlaločné všetky môže zvýšiť krvácanie riziko počas a po operácii. Uistite sa, že poviete svoje lekára o všetkom, že ste pričom, dokonca aj vtedy, ak sa zdá, že je neškodná. Väčšina lekárov odporučiť, že budúci pacientov prestať fajčiť pre mesiac pred a mesiac po operácii. Váš potenciálny chirurg by tiež prediskutuje samcov pŕs zníženie vymáhanie s vami, aby sa ubezpečil, viete, čo očakávať.

Kliknite tu a skúste Gynexin

Postupu Gynecomastia chirurgia

Vykonáva sa najčastejšie pŕs zníženie chirurgia pre gynecomastia na základe ambulantnej v office alebo ambulantnú chirurgických zariadení alebo v nemocnici. Niekedy sa odporúča nocľah nemocnice. Čas v chirurgii je zvyčajne hodinu a pol, ale rozsiahlejšie samcov pŕs zníženie môže trvať dlhšie.

Postup sa môže vykonať podľa všeobecných anesthesia alebo miestne anesthesia s upokojenie. Váš lekár bude diskutovať anesthesia možností, s tebou, akonáhle ste sa rozhodli o chirurgii. Ak váš rozšírenej prsia pozostávajú prevažne z nadmerného tukového tkaniva, váš lekár môže použiť liposukce sám. Ak nadbytočné tkanivo glandulárna je primárnou príčinou, tkanivo môže vyradiť s skalpelom. Tento vyrezaní vykonávať samostatne alebo v spojení s liposukce.

Narezanie sa buď na okraji bradavky (Prsník) alebo v podpažní oblasti. Chirurg kusy preč nadbytočné glandulárna tkanivo, tuk a kože z okolo pigmentované okolí Prsník a od steny a dno pŕs opracovaním prostredníctvom narezanie. Veľké zníženia, ktoré zahŕňajú odstránenie značné množstvo tkaniva a kože môže vyžadovať väčšie rezy a viditeľnejšie jazvy.

Ak liposukce sa tiež používa na odstránenie nadbytočných tukov, štíhly a duté trubice (kanyla) vkladá priamo prostredníctvom existujúcich rezy. Kanyla pripisuje vývevy na odsávanie out tuk.

Iba liposukce pŕs zníženie, váš lekár bude pravdepodobne rezom polovice-palcový okolo okraja Prsník alebo v podpažní oblasti. Po operácii, malé mozgov možno vkladať prostredníctvom samostatných rezom Odstráňte prebytočné tekutiny. Akonáhle zatvorené, rezy sú zakryté náplasťou. Hrudníka môže baliť dodržať pokožkou pevne na mieste.

Kliknite tu a skúste Gynexin

Náklady na Gynecomastia chirurgia

Náklady na samcov pŕs zníženie závisí na rozsah vaše chirurgia. Zvyčajne zahŕňa chirurg poplatok, nemocnice alebo chirurgické zariadenie náklady, poplatky anesthesia a predpisovania liekov a -post-chirurgia odevy. Podľa štatistiky z americkej spoločnosti plastickej chirurgov (HADÍ) celoštátny priemer pre plastický chirurg poplatky za gynecomastia chirurgia je zhruba $3100. To zahŕňa iba časť celkových nákladov. Získajte kompletné odhad pred rezervácia vášho chirurgia. Mnoho plastickej chirurgov ponúknuť finančných plánov.

Vo väčšine prípadov náklady muž prsia surgery zníženie nepokrýva poistenie. Každej poistnej zmluvy rôznia, takže recenzi vaša politika starostlivo stanoviť pokrytie.

Kliknite tu a skúste Gynexin

Výber správne chirurg

Vyberte board-certified plastický chirurg s rozsiahlymi skúsenosťami v samcov pŕs zníženie postupy minimalizovať riziko gynecomastia chirurgia komplikácie a maximalizovať Vaša spokojnosť s výsledkami. Teraz spustite vyhľadávanie vpravo chirurg.

Kliknite tu a skúste Gynexin