» » Goji Ogas: Veselības Ieguvumus Un Novērojama Blakusiedarbība

Goji Ogas: Veselības Ieguvumus Un Novērojama Blakusiedarbība

Goji Ogas: Veselības Ieguvumus Un Novērojama BlakusiedarbībaVai jums ir jautājums par veselības priekšrocības goji ogas un goji sulas? Daži apgalvo, ka goji ogas ir nākamais strūklaka jaunatnes. Bet kas ir goji ogu un tas var patiešām novērst hroniskas slimības? Un žāvēti goji ogas ir blakusparādības? Šeit ir atbildes uz jūs interesējošiem jautājumiem.

Kas ir Goji ogas?

Goji ogas ir arī sauc wolfberry. Tas ir spilgti oranži sarkana Oga, kas nāk no krūma, kas ir dzimtene ir Ķīna. Āzijā, goji ogas ir ēduši paaudzēm cer dzīvot ilgāk.

Laika gaitā cilvēki ir izmantojuši goji ogas ārstēt daudzas kopējā veselības problēmas, piemēram, cukura diabēts, paaugstināts asinsspiediens, drudzis un acu vecumu saistītās problēmas. Goji ogas ir ēst neapstrādātas, vārīti vai kaltēti (piemēram, rozīnes) un tiek izmantoti zāļu tējas, sulas, vīniem un medikamentiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Goji ogas no oficiālā mājas lapa

Priekšrocības Goji ogas

Pētījumi liecina, ka ēšanas ogām —, piemēram, mellenēm, acai ogas, dzērvenes, zemenes un ķiršiem — piedāvā dažas konkrētas veselības pabalstus. Kā goji berry ogas ir piepildīti ar spēcīgi antioksidanti un citi savienojumi, kas var palīdzēt novērst vēzi un citām slimībām, ieskaitot sirds slimības. Antioksidanti var arī palielināt imūno sistēmu un samazināt holesterīna līmeni.

Ēšana pārtikas produktus ar augstu antioksidanti var palēnināt novecošanās procesu. Tas tiek darīts, mazinot kaitējumu no brīvajiem radikāļiem, kas savainoja šūnas un bojājumus DNS. Mainoties šūnu DNS šūnu aug nenormāli. Antioksidanti var atņemt destruktīvo spēku no brīvajiem radikāļiem. To darot, antioksidanti palīdz samazināt risku kādu nopietnu slimību.

Goji ogas ir arī savienojumi bagāti ar A vitamīna, kas var būt pret-novecošanās priekšrocības. Šiem īpašiem savienojumiem palīdzēt palielināt imūnās funkcijas, aizsargā vīzija, un palīdzēt novērst sirds slimības.

Daži pētījumi liecina, ka goji ogu ekstrakti var palielināt smadzeņu veselību un var aizsargāt pret vecuma izraisītām slimībām kā Alcheimera slimība.

Citi pētījumi izmantojot goji ogu sula dibina priekšrocības garīgā labklājība un miers, sportisko sniegumu, laime, kvalitātes miegs, un jūtas par labu veselību. Šie ir ārkārtējā gadījumā iepriekšēju pētījumu, kas jāatkārto, lai varētu izdarīt galīgos secinājumus.

Kamēr goji ogas ir bagātīgs avots antioksidantu — un agrīnā izpētes parāda potenciāli spēcīgs veselības labā — vēl arvien nav skaidrs, kā tās kaudze līdz viens pret citas ogas. Pētnieki arī nezinu vai goji ogu piedevas ir tādas pašas veselības priekšrocības kā faktisko ogas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Goji ogas no oficiālā mājas lapa

Goji ogas blakusparādības

Var būt dažas iespējamās herb narkotiku mijiedarbība ar goji ogas. Ja esat lietojis varfarīna (asins plānāks), jūs varat izvairīties no goji ogas. Goji ogas var mijiedarboties arī ar diabētu un asinsspiediens narkotikām.

Arī tad, ja jums ir ziedputekšņu alerģiju, jūs varat apturēt prom no šī augļi. Tomēr, kad ēd ar mēru, goji ogas varētu būt drošībā. Lūgt savam ārstam, ja jums ir kādi jautājumi.

Goji Ogas: Veselības Ieguvumus Un Novērojama Blakusiedarbība

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Goji ogas no oficiālā mājas lapa

Goji ogu nozīme

Goji ogas tiek izmantoti no seniem laikiem Ķīnas Medicare. Goji ogu būtībā atsaucas uz sarežģīto & kokaugu augu (krūmu) spilgti orange–red auglis.

Goji ogas ir Ķīnas nosaukumu Lycium babarum. Būtībā tas ir pazīstams kā wolfberry angļu valodā. Tiek pieņemts, ka tās izcelsme ir reģionu Dienvidrietumu Āzija & Dienvidaustrumu Eiropā, bet tagad tas pieaudzis visās valstīs bija Ķīna ir lielākais ražotājs. Goji ogas nesen ieviestas rietumu reģionu un iznāks ļoti labvēlīga.

Goji ogas tiek uzskatīti augsti uzturvielu bagātu augļu kopš seno laiku un tiek izmantotas kopš gadu tūkstošiem. Phytochemicals kā sterīni, zeaxanthin, polisaharīdus & antioksidantiem, piemēram, C vitamīns, beta karotīns, likopēns un luteīns, papildus minerālvielas, piemēram, dzelzs, cinks, selēns, kalcija un kālija, liela apjoma klātbūtnes dēļ, kas dod Goji ogu leģendāro benefivial rekvizītiem.

Goji Ogas: Veselības Ieguvumus Un Novērojama Blakusiedarbība

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Goji ogas no oficiālā mājas lapa
Uzturvielu klāt Goji ogu būtībā palīdz uzlabot imunitāti, ilgmūžību, aknu aizsardzībai, redzes uzlabošanai utt. Šīs ogas ir tagad kļūst par vienu no tautas veselības pārtikas austrumu & vesternu pasaules reģionos. Tas ir saistīts ar tur gaidāmās reputāciju kā Anti-Aging medicine. Goji ogās ir liels apjoms, C vitamīns, vitamīns A & antioksidanti visiem pārtikas produktiem.

Tas būtībā parādās kā koši berry atgādina rozīņu (kad žāvēti). Tā garšo kā vieglas saldais aromāts nav atšķirībā no & cranberry raisin.... Tas ir veida chewy dabā. Ogas ir ļoti delikāts, viņi izvilka no kokiem uz paklāja, nevis saņemt noplūktiem no zemes, lai izvairītos no bojāšanās. Pēc tam tie tiek turēti žāvēšanai lēnām ēnā.

Goji ogas var ēst kā uzlietas tējas vai neapstrādātu pārtiku. Tas ir tik salds salīdzinājumā ar rozīnēm & ir sausāks. Komerciāli, tas ir būtībā pieejams žāvētu pulvera vai sulu; tā pieejama arī sausās augļu formā. To izmanto arī kā sastāvdaļa zupa Ķīnā. Ķīnā tās lapām un jauniem dzinumiem ir ēst kā lapu dārzeņi.

Patiesībā, Goji ogu tiek izmantots arī, lai ražotu vīnu, kas ķīniešu. Goji ogu sula ir viens no veidiem, kā labāko un veselīgāko vieglākais baudīt Goji ogu. Goji ogu sula ir ļoti noderīgi un svarīgi. Terapeitisko devu apmēram 1 līdz 4 reizes dienā ieteicis ārsts, lai cilvēka ķermenis varētu izvērst katrā pabalstu un uzturvielas no tā. Kā ogas ir ir nesen uzsāka valstīs kā ASV un Eiropā, tie joprojām par veidu, kā atklāt izdevīgs īpašības šo apbrīnojamo augļus.

Daudzos zinātniskos eksperimentos & pētījumi ir veikti, lai uzzināt par veselības ieguvumus & Goji ogu izmantošanai, un šajā laikā tiek veikti daudzi pētījumi. Mēs paredzējām uzzināt vairāk par šo apbrīnojamo maz ogas importam no Tibetas kalnos.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Goji ogas no oficiālā mājas lapa