» » Goji Marjad: Tervisele Kasu Ja Kõrvalmõjud

Goji Marjad: Tervisele Kasu Ja Kõrvalmõjud

Goji Marjad: Tervisele Kasu Ja KõrvalmõjudOn olnud mõtlesin kasu tervisele goji marjad ja goji mahla? Mõned väidavad, et goji marjad on järgmise nooruse. Aga mis on goji marja ja see tõesti vältida krooniline haigus? Ja kuivatatud goji marjad on kõrvaltoimeid? Siit leiate vastused oma küsimustele.

Mis on Goji Berry?

Goji marja nimetatakse ka selle MediaShare. See on ere oranž-punase marja, mis on pärit põõsas, mis on levinud Hiinas. Aasias, on goji marju söönud põlvkondade loodab elavad kauem.

Aja jooksul, inimesed on kasutanud goji marjad palju ühiseid tervise probleemid nagu diabeet, kõrge vererõhk, palavik ja vanusega seotud silmahaigusi ravida. Goji marju süüakse toores, keedetud või kuivatatud (nagu rosinad) ja neid kasutatakse taimeteed, mahlad, veini ja ravimid.

Vajuta siia, et osta Goji Berry ametlikul kodulehel

Eelised Goji marjad

Uuringud näitavad, et süüa marju — nagu mustikad, acai marju, Jõhvikad, maasikad ja kirsid — pakub mõned kindlad tervisele kasulik. Marjad nagu goji berry on täis võimsad antioksüdandid ja muud ühendid, mida võib aidata ennetada vähki ja muud haigused, sealhulgas südamehaigused. Antioksüdandid võivad samuti suurendada immuunsüsteemi ning vähendada kolesterooli.

Söö toiduaineid kõrge antioksüdantide võib aeglustada vananemist protsessi samuti. Ta teeb seda minimeerida kahju vabu radikaale, et vigastada rakkude ja kahju DNA. Raku DNA muutumisel lahtri kasvab ebanormaalselt. Antioksüdandid saab ära võtta vabu radikaale hävitava võimu. Seda tehes antioksüdandid aitavad vähendada mõned tõsised haigused.

Goji marjad on ka ühendeid, mis on rikas A-vitamiini, et võib-olla anti-vananemist kasu. Need erilist ühendid aitavad suurendada immuunsüsteemi funktsiooni, kaitsta nägemine ja võib aidata ära hoida südamehaigusi.

Mõned uuringud näitavad, et goji berry ekstrakte võib suurendada aju tervisele ja võivad kaitsta vanusega seotud haigused nagu Alzheimeri tõbi.

Muude uuringute abil goji marja mahl krediidisummat vaimse heaolu ja rahu, sportlikku sooritusvõimet, õnne, une kvaliteeti, ja tunded hea tervis kasu. Need on esialgsed uuringud, mida tuleb rakendada korduvalt enne lõplike järelduste.

Kuigi goji marjad on rikkalikult antioksüdante, — ja varajane uurimus näitab potentsiaalselt võimas tervis kasu — ei ole veel selge, kuidas nad korstnat vastu muud marjad. Teadlased ka ei tea, kas goji berry toidulisandeid on sama tervisele kasulik nagu tegelik marjad.

Vajuta siia, et osta Goji Berry ametlikul kodulehel

Goji marjad kõrvaltoimed

Seal võib olla mõned võimalikud herb-koostoimeid goji marjadega. Kui te võtate Varfariin (vere vedeldajaid), võiksite vältida goji marjad. Goji marjad võivad suhelda ka diabeedi ja vererõhu ravimid.

Samuti, kui teil on õietolmu allergia, võite eemale see puu. Siiski, kui süüa mõõdukalt, goji marjad olevat ohutu. Küsige oma arstilt, kui teil on küsimusi.

Goji Marjad: Tervisele Kasu Ja Kõrvalmõjud

Vajuta siia, et osta Goji Berry ametlikul kodulehel

Goji marja tähtsust

Goji marjad on kasutatud ammustest aegadest Hiina Medicare. Goji marja põhimõtteliselt viitab helge orange–red vilja okkaline & puitunud taim (põõsa).

Goji marja on Hiina nimi Lycium babarum. See on põhiliselt tuntud wolfberry inglise keeles. Eeldatakse, et nad pärinevad piirkondade puhub Asia & Kagu-Euroopas, kuid nüüd see kasvanud kõikides riikides olid Hiina on suurim tootja. Goji marjad hiljuti kasutusele Lääne piirkonnad ja tulevad välja väga kasulik.

Goji marjad käsitatakse kõrge toitainete-rikas puu vana ajast ja on kasutusel alates tuhandeid aastaid. Fütokemikaalid nagu steroolide, seaksantiini tasemete, polüsahhariide & antioksüdante nagu C-vitamiin, beeta karoteen, lükopeen ja Luteiini, lisaks suures koguses mineraalaineid, nagu raud, tsink, seleen, kaltsiumi & kaaliumi, olemasolu tõttu, mis annab Goji marja oma legendaarse benefivial omadused.

Goji Marjad: Tervisele Kasu Ja Kõrvalmõjud

Vajuta siia, et osta Goji Berry ametlikul kodulehel
Toitained esinevad Goji marja põhiliselt aitab suurendada immuunsus, pikaealisus, maksa kaitse, nägemise parandamiseks, jne. Need marjad on nüüd muutumas üks populaarne tervisliku toidu Ida & westerns piirkondades maailmas. See on tingitud seal tulemas maine anti-vananemine meditsiin. Goji marjad sisaldavad suurel hulgal C-vitamiini, A-vitamiini & kõik toiduained antioksüdantide.

Põhimõtteliselt tundub see nagu scarlet marja-Rosina (kui kuivatatud) meenutav. See maitseb nagu kerge magus maitse, mitte erinevalt on jõhvika & a Rosinatest. See on omamoodi Visast looduses. Kuna marjad on väga õrn, nad on kitkutud alates puude peale matid asemel saada hakkasid maapinnast, riknemise vältimiseks. Neid hoitakse seejärel kuivatamiseks aeglaselt varju.

Goji marja võib süüa keedetud tee või toores toit. See on vähem magus, rosinatega võrreldes & on kuivemad. Müügil, see on põhimõtteliselt saadaval kuivatatud pulber või mahla; on olemas ka kuivatatud puuviljade näol. Seda kasutatakse koostisosana supp Hiinas. Hiinas süüakse oma lehti ja noori võrseid nii lehtköögiviljad.

Tegelikult on Goji berry kasutatakse ka Hiina veini tootmiseks. Goji marja mahl on üks parimaid, kõige lihtsam ja tervislikum võimalusi nautida Goji marja. Goji marja mahl on väga kasulik ja oluline. Terapeutiline annus on umbes 1-4 korda päevas on soovitatav arsti poolt nii, et inimese keha saaks ekstrakti iga kasu ja toitainete sellest välja. Kui marjad on hiljuti käivitatud riigid, nagu USA-s ja Euroopas, nad on ikka nii avastanud need hämmastav puu kasulikud omadused.

Paljude teaduslike katsete & uuringud on läbi viidud teada kasu tervisele & Goji marja kasutusalad ja mitmeid uuringuid on läbi käesoleval ajal. Meil oodatakse rohkem teada neid hämmastav vähe marju pärit Tiibeti mäed.

Vajuta siia, et osta Goji Berry ametlikul kodulehel