» » Goji Bobule: Zdravotní Přínosy A Vedlejší účinky

Goji Bobule: Zdravotní Přínosy A Vedlejší účinky

Goji Bobule: Zdravotní Přínosy A Vedlejší účinkyUž jste přemýšlel o zdraví výhody goji bobule a goji šťávy? Někteří lidé tvrdí, že bobule goji jsou další pramen mládí. Ale co je goji berry a může skutečně zabránit chronickým onemocněním? A sušené goji bobule mají vedlejší účinky? Zde jsou odpovědi na vaše otázky.

Co je Goji Berry?

Zkratka kustovnice goji berry. Je to jasně oranžovo červené bobule, která pochází z keř, který je původem z Číny. V Asii goji bobule byly nejedl generace v naději žít déle.

Postupem času lidé používali goji bobule k léčbě mnoho běžných zdravotních problémů jako je cukrovka, vysoký krevní tlak, horečka a oko věk související problémy. Goji bobule se konzumují syrové, vařené nebo sušené (jako rozinky) a jsou používány v bylinných čajů, džusů, vína a léky.

Chcete-li zakoupit Goji Berry od oficiální internetové stránky

Výhody Goji bobule

Výzkum ukazuje, že jíst bobule – jako borůvky, acai bobule, brusinky, jahody a třešně – nabízí některé konkrétní zdravotní výhody. Bobule jako bobule goji jsou vyplněny silné antioxidanty a další sloučeniny, které mohou pomoci předejít rakovině a dalších onemocnění, včetně srdečních chorob. Antioxidanty může také posílit imunitní systém a snížení hladiny cholesterolu.

Jíst potraviny, které jsou vysoko v antioxidanty může zpomalit proces stárnutí. Dosahuje toho pomocí minimalizace poškození volnými radikály, jimiž ubližuje buněk a poškození DNA. Když změní DNA buňky, buňka roste neobvykle. Antioxidanty mohou odnést ničivou sílu volných radikálů. Tímto způsobem, antioxidanty pomáhají snížit riziko některých závažných chorob.

Goji bobule mají rovněž sloučeniny, které jsou bohaté na vitamín A, který může mít anti-stárnutí výhody. Tyto speciální sloučeniny pomáhají posílit imunitní funkce, chrání zrak a může pomoci předejít onemocnění srdce.

Některé výzkumy naznačují, že goji berry výtažky může posilovat zdraví mozku a může chránit proti věku příbuzné nemoci jako je Alzheimerova choroba.

Jiné studie pomocí šťáva bobulí goji zakládá dávky v duševní pohodu a klid, sportovní výkon, štěstí, kvalita spánku a pocit dobrého zdraví. Toto jsou předběžné studie, která je třeba opakovat, než konečné závěry.

Goji bobule jsou bohatým zdrojem antioxidantů — a raný výzkum ukazuje potenciálně silné zdravotní přínos — je stále nejasné, jak budou fronty proti jiné bobule. Vědci také nevím, zda goji berry Doplňky mají stejný přínos pro zdraví jako skutečné plody.

Chcete-li zakoupit Goji Berry od oficiální internetové stránky

Goji bobule vedlejší účinky

Mohou existovat některé možné herb Lékové interakce s goji bobule. Pokud užíváte warfarin (ředění krve), budete chtít vyhnout goji bobule. Goji bobule může také komunikovat s diabetem a krevní tlak léky.

Také pokud máte pylové alergie, možná budete chtít zůstat mimo toto ovoce. Však když jíst s mírou, goji bobule se zdají být bezpečné. Zeptejte se svého lékaře, pokud máte nějaké dotazy.

Goji Bobule: Zdravotní Přínosy A Vedlejší účinky

Chcete-li zakoupit Goji Berry od oficiální internetové stránky

Význam Goji Berry

Goji bobule jsou používány od dávných dob v čínských Medicare. Goji berry v podstatě odkazuje na světlé orange–red plody ožehavé & dřevnaté rostliny (keř).

Goji berry je čínský název pro Lycium babarum. To je v podstatě známé jako kustovnice v anglickém jazyce. Předpokládá se, že původ v oblasti jihozápadní Asie & jihovýchodní Evropy, ale nyní se pěstuje ve všech státech byly Čína je největším producentem. Goji bobule jsou nedávno zaváděny v západních oblastech a jsou coming out velmi prospěšné.

Goji bobule jsou považovány za vysoce živiny bohaté ovoce od dávnověku a jsou používány od tisíce let. Díky přítomnosti rostlinné látky jako sterolů, zeaxantin, polysacharidy & antioxidanty jako vitaminu C, beta-karoten, lykopen a lutein, kromě velké množství minerálů, jako je železo, zinek, selen, vápník & draslíku, který dává Goji berry jeho legendární benefivial vlastnosti.

Goji Bobule: Zdravotní Přínosy A Vedlejší účinky

Chcete-li zakoupit Goji Berry od oficiální internetové stránky
Živiny představují v Goji berry v podstatě pomáhá při zvyšování imunity, dlouhověkosti, ochranu jater, zlepšení zraku, atd. Tyto plody se nyní stává jedním z populárních zdravou výživou ve východní & westerny regionech světa. To je způsobeno tam nadcházející pověst jako anti-aging medicíny. Goji bobule obsahují velké množství vitaminu C, vitaminu A & antioxidanty ze všech potravin.

Vypadá to v podstatě jako šarlatové berry připomínající Rozinka (je-li sušené). Chutná to jako mírné sladkou chuť na rozdíl od brusinek & Rozinka. Je to druh žvýkací v přírodě. Bobule jsou velmi křehké, že se utrhl ze stromů na rohože než si vybral ze země, aby se zabránilo kažení. Pak se chovají pro sušení pomalu ve stínu.

Goji bobule mohou být konzumovány jako jídlo vaří čaj nebo syrové. To je méně sladká ve srovnání s rozinkami & je sušší. Komerčně je to v podstatě k dispozici v podobě sušeného prášku nebo šťávy; je také k dispozici v podobě suchých plodů. Také se používá jako přísada polévky v Číně. V Číně její listy a mladé výhonky jsou jedeni jako listová zelenina.

Ve skutečnosti bobule Goji se také používá k výrobě čínského vína. Goji bobule šťáva je jedním z nejlepších, nejjednodušší a nejzdravější způsobů, jak využívat Goji berry. Džus Goji Berry je velmi užitečná a nezbytná. Terapeutická dávka asi 1 až 4 krát denně se doporučuje lékař tak, že lidské tělo by mohl získat všechny výhody a živin z ní. Jak bobule jsou nedávno zahájila ve státech jako je USA a Evropy, jsou stále na cestě objevování prospěšné vlastnosti těchto úžasných plodů.

Mnoho vědeckých experimentů & studie byly prováděny vědět o zdravotní přínosy & využití Goji Berry, a četné studie se provádí v současné době. Očekává se dozvědět více o tyto úžasné malé plody pocházející z hor Tibetu.

Chcete-li zakoupit Goji Berry od oficiální internetové stránky