» » Geriausias Svorio Netekimas Programos Ir Top Online Dietos Planus

Geriausias Svorio Netekimas Programos Ir Top Online Dietos Planus

Kuri Weight Loss programa turėtų pasirinkti?

Literatūros apžvalga rodo, kad svorio nepriklauso nuo kokios dietos. Pagrindinis veiksnys siekiant svoriui mažinti yra energijos apribojimas. Kitaip tariant, nesvarbu, ar esate su vegeterian ar ne vegeterian dietos, mažai riebalų arba teisės-carb ar kažkas--tarp dietos, jūs neteksite svorio teikti kad energijos apribojimas elementas yra pakankami, kad kalorijų deficitas dienos pabaigoje. Todėl geriausia dieta-vienas, kad veikia ir numato ilgalaikių rezultatų – yra dieta, kad rezonuoja su savo asmeninių pasirinkimų ir reikšmes į maistą.

Ši paprasta tiesa yra geriau pateikiami naudojant Dr. Regina S. Vasanti žodžiai iš Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos, kaip jo neseniai mokslinį dokumentą, kuriuo recenzuojamas leidinyje pobūdžio klinikinės praktikos penned.

"Šiuo metu nėra jokių įtikinamų įrodymų, kad vienas populiariausių dietos yra pranašesnis už kitą ilgalaikė svorio kontrolė. Aišku, vienos dietos netelpa visi. Tokiu būdu, išrašant tokios dietos pacientams, svarbu atsižvelgti į kultūrinius įpročius ir maisto pasirinkimą padidinti ilgalaikį laikymasis". Dr. M. Vasanti.

Pabandykite geriausias svorio netekimas programos dan Online dietos planus

Todėl kyla klausimas:

Ar žinote konkrečią svorio netekimas programos, veiks geriausiai jums?

Pirma, galime išsklaidyti mitas apie svorio.  Nėra vieno mitybos planą rinkoje, turėtų būti laikoma "vienas dydis tinka visiems" sprendimą.  Nepaisant ką skydai pasakyti jums, savo svorio tikslus ir motyvus ne visiems vienoda.  Kaip ten yra asmenybės bruožai, yra dieter profilius, ir jūs tikriausiai atitinka vieną iš toliau aprašytų. Ar norite prarasti dešimt arba vieną šimtą svarų, jūs turite geriausias galimybes sėkmės renkantis planą, kuris tinka jūsų norus, poreikius ir gyvenimo būdą. Vienas iš būdų nustatyti geriausia Dieta jums turi būti priimti dietos profilis viktorina eDiets.com

Kodėl tai taip svarbu rasti svorį geriausiai tinka jums?

Ne visos dietos dirbti visiems žmonėms. Gyvenimas vienas, kad yra tau geriausia yra svarbus, nes kas tinka jums geriausiai, veiks geriausiai.  Dietų nesilaiko daugiausia dėl šių dviejų priežasčių:

  • Trūksta tvirtos dieter, ir
  • Pasirinkus neteisingą svorio netekimas programos.

Radę programa, kuri skatina jus ir dera su savo gyvenimo būdą ir tikslus, jūs lengvai prilimpa prie jo ir pasiekti savo norimų rezultatų. Michael L. Dasinger, MD sako:

"Dauguma dietos planus veiks gerai, jei jūs klijuoti atidžiai.  Svarbiausia yra rasti galima laikytis plano. Planas jums patinka geriausia yra planą, kuris geriausiai ". Dr. M. Dasinger.

Jis – direktorius ir nutukimo tyrimams aterosklerozės tyrimų laboratorijoje kuokštais-New England Medical Center, Boston.

Pabandykite geriausias svorio netekimas programos dan Online dietos planus

Kaip rasti tinkama mityba

Ir svorio pramonėje yra taip masiškai, kad jūs nuolat perkraunami pasiūlymus apie "naujausia ir geriausia Dieta" kada nors.  Atitikimo tinkama mityba jūsų profilis gali būti kaip dėliodamas Dėlionė.  Jei jis netelpa, jums greičiausiai gauti nusivylė ir give it up.  Jei tai tinka, tai didelis skirtumas, jums bus pasiekti rezultatai.  Atsižvelkite į:

  • Jei esate pernelyg užimtas, kad lankyti savaitinius susitikimus, neturėtų prisijungti planą, kurie reikalauja Kietasis tvarkaraštį.
  • Jei esate asmuo, kuris mėgsta maistą ar veda džiovos gyvenimo tipas, galite apsvarstyti po planas, kuris numato paruoštą rupinį pristatymo jums.
  • Radę jums labiausiai motyvacijos dirbant tikslo su grupe žmonių, siekti, kad tuos pačius rezultatus, jums reikia galvoti apie mitybą, teikia nuolatinę paramą grupė.
  • Jei yra kažkas, kas yra labai sveikatos sąmoningas, klesti dėl mokymosi apie sveikata ir kurie mėgsta gaminti maistą, reikia vadovautis mitybos planą, kuris leidžia jums eksperimentuoti su maistingo maisto derinius ir likti nuošalyje nuo dietos, kad būti paruoštas maistas ir mikrobangų krosnelės.
Pabandykite geriausias svorio netekimas programos dan Online dietos planus

3 Dieter rūšys:, Kuriai grupei tu?

Žemiau rasite tris dietos pasirinkimų, kurie yra skirti savo konkrečias gyvenimo būdo, asmenybė ir tikslus.  Kai jūs skaitote siūloma duomenis už kiekvieną dieter, galima lengvai sujungti su mitybos planą ir žinote, kokią programą norite pradėti.

Profilio tipas 1: Skubiai Dieter

Ar esate ką nors, kas yra ambicingas apie tai, kaip greitai rezultatus nuo dietos?  Skubiai dieter reikia ir nori sublogti greitai.  Skubiai dietos neretai artėjantį įvykį, sukuria šia prasme skubos tvarka; tai gali būti vestuvės ar Reunionas. Tai gali būti netgi paskutinių atostogų metu buvo piled nepageidaujamus svarus.

Jei esate šios rūšies dieter, norite saugiai ir patogiai svorio planą, yra paprastas, veiksmingas ir suteiks greitų rezultatų.  Tai nėra paprastai ilgalaikės dietos sprendimas jums, bet vienas galite sekti kelias savaites reikia.  Tai gali būti didelis šuolis pradėti, suteikdama jums vėliau motyvacija prisitaikyti prie ilgalaikės dietos.

Dietos, kad tinka šis profilis yra puikus tiems, kurie mėgsta patogumui prie parduotuvės, planas, maistą, valyti arba skaičiuoti kalorijų ir angliavandenių.  Jei jūs esate pasirengęs žymiai sumažinti suvartojamų kalorijų, pakeisti maitinimą, ir atlikite gerai planą kad padeda lydyti riebalai greitai (iki 5 svarų per savaitę), tada Rocky Point gali padėti jums gauti norimą skaičių savo mastu.

Jei nenorite, kad po labai mažo kaloringumo dietos, bet vis dar norite prarasti svorio greitai (2 svarų per savaitę) su programa, kuri veikia neįtikėtinai gerai nes tai lengva laikytis, tada Nutrisystem yra vienas iš jūsų geriausias pasirinkimas. NutriSystem buvo įrodytos sėkmės kaip ji padėjo milijonams pasiekti savo tikslus, svorio kritimas per pastaruosius 30 metų.

Pabandykite geriausias svorio netekimas programos dan Online dietos planus

Profilio tipas 2: Holistinis Dieter

Ar norite įgyti žinių ir informacijos apie tai, kaip mesti svorį ir išlaikyti jį visam gyvenimui?  Ar manote, kad išmokti padaryti geresnį maistą ir naudotis pasirinkimo yra daug svarbiau nei tik numesti svorio?  Tada jums tiesiog gali būti holistinis dieter.

Kaip holistinė Dieter jus domina ne tik numesti svorio.  Norite priimti bendrą sveikatos ir sveikatingumo ir jūs pasiruošę keisti savo gyvenimo būdą, kad jūs patirsite svorio, sveikatos ir ilgaamžiškumo.  Norėdami pasiekti daugiau, negu kelios vonios skalę, ir jūs tikimės padidinti gyvybingumo ir energijos.

Daug holistinio dietos yra šiek tiek Gurmanams, kurie mėgsta maistą gražus ieškote, puikiai degustacijos tobulinti patiekalų. Daugelis jų yra socialinės žmonių, kurie mėgsta kalbėti apie kelionę keisti savo gyvenimo būdą, ir planuoti savo meniu į paramos grupėse ir atradimas.

Jei svorio vien nėra jūsų tik pirmenybė ir jaučiatės labiausiai motyvuoti, kai galite susitikti kitų panašių tikslų, Weight Watchers greičiausiai tiktų jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą.

Pabandykite geriausias svorio netekimas programos dan Online dietos planus

Profilio tipas 3: Kuklus Dieter

Šis dieter nori pradėti nebrangiai ir be delsimo.  Nenori programą su maisto produktų vežimui, skaičiavimai, arba skaičiavimo taškų, bet paprastas ir greitas svorio netekimas planas, kuris veikia ir atitinka jo skurdus biudžetas.

Kaip kuklus dieter ieškote programos, kurioms nereikia mokėti kelis kartus.

Jūs tikriausiai domina po dietos virpesius ir barų, arba lankyti savaitinius susitikimus iškelti ir aptarti savo pažangą ir jausmus.  O jūs norite gauti reikiamą informaciją, mokytis, ir nueiti į savo ir jį atlikti. Jūs turite savarankiškai motyvacija ir pasiryžimą agresyviai tęsti savo norimus tikslus.

Pabandykite geriausias svorio netekimas programos dan Online dietos planus

Kokios rūšies Dieter tu?

Darant prielaidą, kad jūsų dėmesys buvo apie savo norus, poreikius ir gyvenimo būdą, jūs tikriausiai pamatyti dabar, jei jums tinka.  Taigi, check out rekomenduojama mitybos programas ir gauti konkrečius atsakymus tarpusavio.  Nepamirškite, kad su pašaru, kuris tinka jums geriausiai, taip pat veikia geriausiai!