» » Fentermiin Teavet

Fentermiin Teavet

Mis on fentermiin?

Fentermiin TeavetFentermiin on stimulant, mis on sarnane on amfetamiini. Fentermiin on söögiisu vähendavaid, mis mõjutab kesknärvisüsteemi.

Fentermiin kasutatakse koos dieedi ja kehaliste harjutustega ravida rasvumisega (ülekaaluline) inimesed, kellel on riskitegurid, nagu kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase, või diabeet.

Fentermiin võib kasutada ka muudel eesmärkidel, mis ei ole loetletud käesoleva ravimi juhendis.

Olulist teavet fentermiin

Ärge kasutage fentermiin, kui haveused MAO inhibiitor, nagu näiteks furasolidoon (Furoxone), isocarboxazid (Marplan), phenelzine (Nardil), rasagiline Azilect), Selegiliin (Eldepryl, Emsam, Zelapar) või Tranüülküpromiin (Parnate) viimase 14 päeva jooksul. Ohtlike narkootikumide mõju võib toimuda, mis viib tõsiseid kõrvaltoimeid.

Võttes fentermiin koos teiste Dieet ravimeid nagu fenfluramine (Phen-Fen) või dexfenfluramine (Redux) võib põhjustada harva surmaga lõppenud kopsu haigus nimega pulmonaalse hüpertensiooni. Ärge võtke fentermiin ja muid dieedi ravimeid ilma arsti soovituseta.

Fentermiin võib kahjustada oma mõtlemise või reaktsiooni. Olge ettevaatlik, kui te sõita või teha midagi, mis nõuab, et olla tähelepanelik. Alkoholi tarbimine võib suurendada teatud kõrvaltoimeid seda ravimit.

Kaalulangus raseduse ajal võib kahjustada sündimata lapsele, isegi kui te olete ülekaaluline. Ärge kasutage fentermiin, kui te olete rase.

Fentermiin on ainult osa täieliku programmi ravi, mis võib sisaldada ka toitumise, liikumise ja kaal control. Jälgi oma toitumist, ravimid, ja kasutamise rutiinid väga hoolikalt.

Fentermiin võib harjumust ja peaksid kasutama ainult inimene, see oli ette nähtud. Ei jaga fentermiin teise isiku, eriti keegi, kellel ajalugu Narkomaania ja sõltuvus. Omada ülevaadet ravim, mida kasutatakse alates iga uue pudeli suurus. Fentermiin on narkootikumide kuritarvitamise ja sa peaksid olema teadlikud, kui keegi kasutab teie ravimit valesti või ilma retseptita. Ei saa lõpetada kasutades fentermiin äkki, või võib olla ebameeldiv võõrutusnähte. Küsige oma arstilt, kuidas vältida võõrutusnähte, kui te selle ravimi kasutamine lõpetada.

Vajuta siia, et osta Phen375 ametlik kodulehekülg

Enne võttes fentermiin

Ärge kasutage fentermiin, kui olete kasutanud MAO inhibiitor, nagu näiteks furasolidoon (Furoxone), isocarboxazid (Marplan), phenelzine (Nardil), rasagiline Azilect), Selegiliin (Eldepryl, Emsam, Zelapar) või Tranüülküpromiin (Parnate) viimase 14 päeva jooksul. Ohtlike narkootikumide mõju võib toimuda, mis viib tõsiseid kõrvaltoimeid.

Võttes fentermiin koos teiste Dieet ravimeid nagu fenfluramine (Phen-Fen) või dexfenfluramine (Redux) võib põhjustada harva surmaga lõppenud kopsu haigus nimega pulmonaalse hüpertensiooni. Ärge võtke tbis meditsiin muid dieedi ravimeid ilma arsti soovituseta.

Te ei tohi võtta fentermiin, kui te olete allergiline sellele, või kui teil on:

 • ajalugu südamehaigus (isheemiatõbi, südame rütmihäirete, südamepuudulikkuse, pulmonaalse hüpertensiooniga);
 • raske või kontrollimatu kõrge vererõhk;
 • kilpnäärme;
 • glaukoomi;
 • kui te olete rase või rinnaga toitmise;
 • Kui olete ärritunud olekus;
 • Kui teil on esinenud narkootikumide või alkoholi kuritarvitamine; või
 • kui te olete allergiline dieedi tablette, amfetamiinid, stimulandid, või külm ravimeid.
Veendumaks, et sa saaksid ohutult fentermiin, rääkige oma arstile, kui teil on kõik need muud tingimused:

 • kõrge vererõhk;
 • diabeet;
 • neeruhaigus; või
 • kilpnäärme haigus.
FDA raseduse kategooria X. kaalulangus raseduse ajal võib kahjustada sündimata lapsele, isegi kui te olete ülekaaluline. Ärge kasutage fentermiin, kui te olete rase. Fentermiin saab erituvad rinnapiima ja võib kahjustada last rinnaga. Sa peaksid imetada, samas fentermiin. Ärge andke seda ravimit nooremad kui 16-aastane laps.

Fentermiin võib harjumust ja peaksid kasutama ainult inimene, see oli ette nähtud. Jaga seda ravimit teise isikuga, eriti keegi, kellel ajalugu Narkomaania ja sõltuvus. Hoidke kohas, kus teised ei saa seda ravimit.

Vajuta siia, et osta Phen375 ametlik kodulehekülg

Kuidas ma peaksin võtma fentermiin?

Võtta fentermiin täpselt arsti poolt määratud. Ärge võtke suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatud. Järgige retsepti sildile.

Mõned marki fentermiin võtta tühja kõhuga enne hommikusööki või 2 tundi pärast hommikusööki.

Suprenza lagunemas tablette võib võtta koos toiduga või ilma.

Kasutades kuiva kätte, eemaldada Suprenza tablett meditsiin pudel ja asetage tablett suus. Ta hakkab kohe ära lahustada. Neelake tablett kogu. Lastakse lahustatakse suus närimata.

Et vältida unehäired, juba samal päeval, mitte hiljem kui 6: 00 pm seda ravimit võtma.

Rääkige oma arstiga, kui teil on kasvanud nälga või kui teisiti arvate, ravi ei tööta korralikult. Võttes veel seda ravimit ei oleks tõhusam ja võivad põhjustada tõsiseid, eluohtlikud kõrvaltoimed.

Fentermiin tuleks võtta ainult lühikest aega, nt paar nädalat.

Ärge lõpetage fentermiin äkki, või võib olla ebameeldiv võõrutusnähte. Küsige oma arstilt, kuidas vältida võõrutusnähte, kui te lõpetate, kasutades fentermiin.

Hoida toatemperatuuril, niiskuse ja soojuse.

Omada ülevaadet ravim, mida kasutatakse alates iga uue pudeli suurus. Fentermiin on narkootikumide kuritarvitamise ja sa peaksid olema teadlikud, kui keegi kasutab teie ravimit valesti või ilma retseptita.

Vajuta siia, et osta Phen375 ametlik kodulehekülg

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Võtke vahelejäänud annus niipea kui see teile meenub. Vahelejäänud annus vahele jätta, kui on aeg peaaegu teie järgmise ajastatud annus. Eest meditsiini moodustavad vahelejäänud annus ei võta.

Mis juhtub, kui ma üleannustamise?

Erakorralise arstiabi otsima või helistage mürki aidata rida. Fentermiin üledoosi võib lõppeda surmaga.

Üleannustamise sümptomiteks võivad olla segadust, hallutsinatsioonid, paanika, tunne vaenulik või agressiivne, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, kõhukrambid, ebaregulaarne pulss, Kiire hingamine, üliaktiivse refleksid, segadust, krambid (krambid), tunne uimaselt, või minestus.

Mida peaks vältima ajal võttes fentermiin?

Alkoholi tarbimine võib suurendada teatud kõrvaltoimeid seda ravimit. Fentermiin võib kahjustada oma mõtlemise või reaktsiooni. Olge ettevaatlik, kui te sõita või teha midagi, mis nõuab, et olla tähelepanelik.

Fentermiin kõrvaltoimed

Get erakorralise arstiabi, kui teil on mõni neist nähtudest fentermiin allergiline reaktsioon: nõgestõbi; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri turse. Helistage oma arstile kohe, kui teil on tõsine kõrvaltoime, nagu näiteks:

 • tunne, hingeldus, isegi koos kerge pingutus;
 • valu rinnus, tunne, nagu te võib-olla läbida
 • paistetus on pahkluude või jalgade;
 • raskepärane südamelöökide või kihav rinnus;
 • segadust või ärrituvus, ebatavaline mõtteid või käitumist;
 • tundeid äärmise õnne või kurbust; või
 • ohtlikult kõrge vererõhk (tugev peavalu, ähmane nägemine, sumin kõrvad, ärevus, valu rinnus, õhupuudus hinge, ebaühtlane südamelöögi, arestimine).
Vähem tõsine fentermiin kõrvaltoimed võivad sisaldada:

 • tunne, rahutu või hüperaktiivne;
 • peavalu, pearinglus, Värinad;
 • Unehäired (unetus);
 • suukuivus või ebameeldiv maitse suus;
 • kõhulahtisus või kõhukinnisus, seedehäired; või
 • suurenenud või vähenenud huvi seksi, impotentsus.
See ei ole täielik loetelu kõrvaltoimed ja teised võivad tekkida. Helista oma arstilt arsti kõrvaltoimed.

Vajuta siia, et osta Phen375 ametlik kodulehekülg

Fentermiin annustamise info

Tavaline täiskasvanute fentermiin annus kehakaalu langetamiseks:

Algannus: 8 mg suu kaudu 3 korda päevas 30 minutit enne sööki.

Fentermiin vesinikkloriid ja fentermiin vaik võib esitada ühe annusena 15-37,5 mg suu kaudu üks kord päevas enne hommikusööki või 10-14 tundi enne pensionile jäämist.

Tavaliselt lastel fentermiin annus kehakaalu langetamiseks:

> 12-Aastase lapse:

Algannus: 8 mg suu kaudu 3 korda päevas 30 minutit enne sööki.

Fentermiin vesinikkloriid ja fentermiin vaik võib esitada ühe annusena 15-37,5 mg suu kaudu üks kord päevas enne hommikusööki või 10-14 tundi enne pensionile jäämist.

Fentermiin Teavet

Teiste ravimitega, mis mõjutab fentermiin?

Rääkige oma arstile, kõik te kasutate, eriti teiste ravimite kohta:

 • insuliini või suuline diabeedi ravi;
 • teatud vererõhu ravimid, nagu doxazosin (Cardura), prazosin (Minipress) või Terasosiin (Hytrin); või
 • antidepressant, nagu tsitalopraami (Celexa), fluoksetiin (Prozac, Sarafem, Symbyax), paroxetine (Paxil), sertraliin (Zoloft) ja teised.
See loetelu ei ole täielik ja teised ravimid võivad omada koostoimeid fentermiin. Rääkige oma arstile teada kõiki ravimeid te kasutate. See hõlmab retsepti, mis on üle leti-, vitamiini- ja taimseid tooteid. Ei hakka uut ravimit ilma, räägib arst.

Vajuta siia, et osta Phen375 ametlik kodulehekülg