» » En Iyi Kilo Kaybı Programları Ve En Iyi Online Diyet Planları

En Iyi Kilo Kaybı Programları Ve En Iyi Online Diyet Planları

Kilo kaybı programı seçmeliyim?

Literatürün, kilo kaybı diyet türüne bağlı değildir göstermektedir. Ağırlık azaltma elde etmek için en önemli faktör enerji kısıtlamadır. Başka bir deyişle, sen-ecek kaybetmek ağırlık veren enerji kısıtlaması bileşen günün sonunda kalori açığı oluşturmak için yeterli bir vejeteryan veya bir sigara vejeteryan diyet, az yağlı ya da bir hukuk karbonhidrat ya da bir şey--arasında diyet olup. Bu nedenle en iyi diyet-inşaat ve uzun vadeli sonuçlar sağlayan bir-kişisel seçenekleri ve değerlerini doğru gıda besleyen diyet olduğunu.

Bu basit gerçeği daha iyi Harvard Halk Sağlığı Okulu üzerinden, Dr Malik s. Vasanti sözlerini kullanarak aşağı doğa klinik pratikte hakemli dergide yayınlanan son yaptığı bilimsel kağıt kaleme olarak sunulur.

"Şu anda, bir popüler diyet uzun vadede kilo kontrolü diğerine üstün olduğu hiçbir kesin kanıtlar yoktur. Açıkçası, bir diyet tüm uymuyor. Bu nedenle, bu tür diyetler hastalara reçete, bu kültürel alışkanlıkları ve uzun dönemli bağlılık maksimize etmek için gıda tercihi göz önünde bulundurulacak önemlidir". Dr. m. Vasanti.

En iyi kilo kaybı programı dan Online diyet planları deneyin

Bu nedenle, soru şudur:

Belirli kilo kaybı programı sizin için en iyi çalışacaktır biliyor musunuz?

İlk olarak, 's kilo kaybı ile ilgili efsane gidermek.  "Standart beden" bir çözüm olarak değerlendirilmesi gereken bir tek diyet planı bugün piyasada yok.  Reklam panoları ne rağmen sizin kilo kaybı gol ve motivasyonları herkes için aynı değildir.  Sadece orada gibi Kişilik Profilleri, dieter profil ve muhtemelen bu aşağıda açıklanan maç. Sen-si olmak istiyor, ihtiyaçları ve yaşam tarzına uygun bir plan seçerek başarı en iyi şansı on ya da bir yüz kilo kaybetmek istiyor. Sizin için en iyi diyet belirlemenin bir yolu olduğunu almak, eDiets.com diyet profil testi uygulayın.

Neden bu kadar önemli bir kilo kaybı programı bulmak size en uygun?

Tüm diyetler için tüm insanlar iş. Ne en uygun iş en iyi sizin için en iyi olanı bulma, önemlidir.  Diyetler genellikle aşağıdaki iki nedenden dolayı başarısız:

  • Dieter, adına belirlenmesi eksikliği ve
  • Yanlış bir kilo kaybı programı seçme.

Motive ve sizin yaşam tarzı ve hedeflerinize uygun bir program bulduğunuzda, size kolayca sadık ve istenen sonuçları elde etmek. Michael l. Dasinger, md diyor ki:

"Eğer yakından sopa de çoğu diyet planları çalışacaktır.  Anahtar, sen sadık bir plan bulgudur. Planın en uygun planı en iyisi gibi ". Dr. m. Dasinger.

Ateroskleroz Araştırma Laboratuvarı Tufts-New England Tıp Merkezi, Boston obezite araştırma direktörüdür.

En iyi kilo kaybı programı dan Online diyet planları deneyin

Nasıl-e doğru belgili tanımlık yiyecek bulmak için

Kilo kaybı sektöründe sürekli "en son ve en büyük diyet" hiç kullanmayla ilgili öneriler ile alı var çok büyük.  Doğru diyet profilinize uyan bir yap bozunu bir araya getirme gibi olabilir.  Sığmıyorsa, muhtemelen almak boşa çıkarmak ve vazgeçmek.  Sığıyorsa, sonuçlar elde büyük bir farktır.  Aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

  • Haftalık toplantılara katılmak meşgul iseniz, regimented bir zamanlama gerektirir bir planı katılmak gerekir.
  • Tip-in kişi yemek nefret ya da yoğun bir yaşam tarzı olur iseniz, sizin için hazırlanan yemek iletir bir planı takip düşünebilirsiniz.
  • Eğer bir grup insan için aynı sonuçları çabası bir hedef üzerinde çalışırken size en motive bulmak bir düzenli destek grubu sağlayan bir diyet hakkında düşünmelidir.
  • Birisi çok sağlık bilinçli, sağlık hakkında öğrenme büyür ve pişirmeyi seviyor, besin kombinasyonları ile deneme ve hazır yiyecek ve mikrodalga fırınlar içeren diyetler kalmak izin veren bir diyet planı takip etmelidir.
En iyi kilo kaybı programı dan Online diyet planları deneyin

3 Dieter türleri: Hangi grupta olduğunuzu?

Aşağıda, belirli bir yaşam tarzı, kişiliği ve gol yönelik beslenme seçenekleri bulabilirsiniz.  Her dieter için önerilen ayrıntılarını okuduğunuz zaman, kolayca bir diyet planı ile iletişime ve girişmek istediğiniz programı biliyorum.

Profil tipi 1: Acil Dieter

Eğer bir diyet hızlı sonuç alma hakkında iddialı olan biri misiniz?  Dieter acil ihtiyaç ve hızlı kilo vermek istiyor.  Acil dieters genellikle bu aciliyet duygusu yaratan yaklaşan bir olay var; Bu, bir düğün veya bir birleşimi olabilir. Hatta hangi zamanda istenmeyen kilo yığılı bir son tatil olabilir.

Dieter bu tür iseniz, kolay, etkili ve hızlı sonuç sağlayacak bir güvenli ve kolay kilo kaybı planı istiyorum.  Bu genellikle uzun vadeli bir diyet çözüm sizin için değil, ama bir gerektiği gibi birkaç haftadır takip edebilirsiniz.  O-ebilmek var olmak giving sen daha sonra büyük bir atlama başlangıç, uzun vadeli bir diyet ayarlamak için motivasyon.

Bu profile uygun diyetler, alışveriş, planı, yemek, temiz ya da kalori ve karbonhidrat saymak gerek kalmadan yanınıza olanlar için idealdir.  Önemli kalori alımını azaltmak için hazırız, yemek değiştirin ve yardımcı hızlı bir şekilde (en fazla 5 kilo/hafta) yağ eritmek, sonra Medifast diyet, ölçek istenen numarası size yardımcı iyi tasarlanmış bir planı takip.

Eğer çok düşük kalorili bir diyet takip etmek istemiyorum ama yine de son derece iyi çalışan bir program ile (haftada 2 kilo) hızlı kilo kaybetmek istiyor sonra en iyi seçenek bir takip etmek kolay olduğu için Nutrisystem biridir. Nutrisystem milyonlarca geçmişte onların kilo kaybı hedefleri başarmak yardımcı olmuştur olarak başarısı kanıtlanmış bir kayıt vardır 30 yıl.

En iyi kilo kaybı programı dan Online diyet planları deneyin

Profil tipi 2: Bütünsel Dieter

Bilgi ve yaşam için tutmak ve kilo konusunda bilgi kazanmak istiyor musunuz?  Öğrenme daha iyi yemek yapmak ve seçimler egzersiz sadece kilo daha önemli olduğunu hissediyor musunuz?  Sonra sadece bütünsel bir dieter olabilir.

Bütünsel bir Dieter kilo fazlasını ilgileniyoruz.  Genel Sağlık kucaklamak istiyorum ve sağlık ve kilo kaybı, sağlık ve uzun ömür yaşayacaksınız, yaşam tarzınıza değiştirmek istekli.  Banyo ölçekte bir sayıdan ulaşmak istediğiniz ve canlılık ve enerji artış sizi arıyoruz.

Birçok bütünsel Dieters foodies, çok ayrıntılı yemekler tatmak güzel görünümlü, pişirmeye aşk biraz vardır. Pek çoğu sosyal insanlar bulma ve kendi yaşam tarzı değişen ve onların menüler destek grubu icinde planlama yolculuk hakkında konuşmak seviyorum.

Tek başına kilo, sadece öncelikli değildir ve başkaları ile benzer hedefler uyarsa en motive hissediyorum, Weight Watchers olasılıkla, Kişilik ve yaşam tarzına uygundur.

En iyi kilo kaybı programı dan Online diyet planları deneyin

Profil tipi 3: Tutumlu Dieter

Bu dieter, ucuz ve gecikme olmadan başlatmak istiyor.  Gıda sevkiyatları, hesaplamalar, bir programla istemiyor ya da puan, ama çalışır ve yetersiz bütçe uygun bir basit ve hızlı kilo kaybı planı sayma.

Tutumlu bir dieter bakmak için bir program için tekrar tekrar ödemek zorunda değilsiniz.

Eğer muhtemelen sallar ve bir diyet takip, veya ilerleme ve duygularını tartmak ve haftalık toplantılarına katılıyor.  Bunun yerine gerekli bilgileri almak, çalışma ve üzerinde kendi çıkmak ve çalıştırmak istiyorum. Eğer kendi kendine motivasyon ve kararlılık agresif istenen hedeflerinizi takip var.

En iyi kilo kaybı programı dan Online diyet planları deneyin

Dieter hangi türü mi?

İstiyor, ihtiyaç ve yaşam tarzı üzerinde odak olmuştur varsayarak, muhtemelen tarafından şimdi nerede uygun görmek.  Yani, önerilen diyet programları kontrol ve belirli cevaplar her yer almak.  Size en uygun diyet de iyi çalışır unutmayın!