» » Detox Diēta: Detox Diēta Plāns Ir Jums Vispiemērotākais?

Detox Diēta: Detox Diēta Plāns Ir Jums Vispiemērotākais?

Detox vai Detox?

Detox Diēta: Detox Diēta Plāns Ir Jums Vispiemērotākais?Ir lielisks veids, kā justies pārliecināti par savu bikini vai recepte katastrofa detox? Lūk, kā noteikt, vai detoxing ir piemērots tieši jums. Kad es pirmo reizi devos uz privātpraksi, detoxing uzskatīja par ārkārtējas, un nav labāka vārda, fringy. Taču pēdējos gados, vārdu "detox" ir pieņēmusi pilnīgi jaunu nozīmi. Tagad tas, šķiet, ir catch-all terminu, lai raksturotu sava veida iejaukšanās, kas izpaužas junk ārā un palīdz atjaunot ķermeņa labāku stāvokli bilances. Šķiet, it kā visi ir lekt uz klāja!

Kas skaitās kā Detox Diēta?

Detoxes var būt samērā vienkāršas, no vienkārši griešana alkohols, kofeīns un pārstrādātu stuff (baltie milti, cukurs, mākslīgās sastāvdaļas u.c.), lai godīgs ārkārtīgi, kā tikai šķidrumu režīmi.

Priekšrocības Detoxing

Pamata detox galvenā priekšrocība ir tā, ka tas novērš lietas, jums vajadzētu mēģināt, lai ierobežotu vai novērstu anyway. APŅEMOTIES "aizliedz" dažos pārtikas produktos var būt lielisks veids, kā ļaut jūsu ķermeņa pieredzi, ko tā uzskata ņemt pārtraukumu no lietas, piemēram, alkohola un cukura. Bet nav daudz svara var uzkrist pamata detox, jūs droši vien jūtaties šķiltavas, vairāk sprieguma, "tīrāku" un motivēti palikt veseliem celiņā, montāžas skalā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu detox diet pills

Kad Detoxing var kļūt bīstami

Vairāk galējās detoxes no otras puses, jo īpaši tiem, kas novērstu cietu barību, ir cits stāsts. Tāpēc, ka jums nebūs veikt pietiekami daudz ogļhidrātu, būs iztērēt savu ķermeni glycogen veikali, carbs iekrāvis prom jūsu aknu un muskuļu audos. Kas vien var radīt jums shed 5-10 mārciņas tikai dažas dienas, bet zaudējumi nebūs ķermeņa tauku, un tas var būt tiesības atpakaļ, tiklīdz jūs atgriezties pie jūsu parasto ikdienas.

Vēl viena liela problēma ar šķidrumu attīra ir tie parasti nesniedz protein vai taukiem, divas ēkas bloķē jūsu ķermeņa vajadzībām pastāvīgu remontu un dziedināšanas. Patērē pārāk maz šīs galvenās uzturvielas var izraisīt muskuļu zudumu un vājāko imūno sistēmu. Psiholoģiski, ātrs svara zudums var būt reāla augstas, bet galu galā uztura trūkums var panākt ar jums parasti traumas, tuvojas aukstā vai gripa, vai palaist uz leju un noguruši tikai sajūta formā.

Detox Diēta: Detox Diēta Plāns Ir Jums Vispiemērotākais? Detox mana jaunākā grāmata ir pa vidu. Tajā ir iekļauti četri vienkārši ēdienreizes dienā, no tikai piecas visu, cieto pārtiku: spināti, mandeles, avenes, bioloģiskās olas un bioloģisko jogurtu vai vegāns draudzīgas alternatīvas (kā arī dabas garšvielas egle lietas un rev vielmaiņu). Es izvēlējos tikai pieci pārtikas, jo es gribēju detox ir ļoti vienkārši – ērti iepirkties, viegli saprotama un viegli darīt. Arī šo konkrēto pārtiku nodrošināt kombinācija liesās olbaltumvielu, laba ogļhidrātiem un veselīgu tauku, tāpēc nevar atņemt jūsu ķermeņa laikā detox savietojama un katram ir zinātniski pierādīts, ka īpaši atbalstīt svara zudums.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu detox diet pills

Piecas dienas ātri uz priekšu

Laikā šo 5 dienu ātri uz priekšu jūs ēdat precīzu pats četras ēdienreizes dienā, noteiktos laikos izgatavoti no konkrētām daļām šie pieci pārtikas produkti: pirmais vienu stundu no waking up un pārējie izvietoti ne agrāk kā trīs un ne vairāk kā piecas stundas intervālu. Pēc manas pieredzes, ļoti modernizēts, šauras, monotons plānu kā tas var sniegt lielu fizisko un emocionālo atsāknēšana.

5 Dienas, daudzi cilvēki paziņojums, ka pazūd viņu alkas pēc sāļš, taukskābju vai salds pārtikas produktiem, un viņi sāk novērtēt dabas flavors no whole foods. Un, kad visiem lēmumiem par tieši to, ko ēst, cik daudz un kad izdarīts, jūs nevar rīkoties, emocionālo, sociālo, vides un ierastā ēšanas trigeri.

Detox Diēta: Detox Diēta Plāns Ir Jums Vispiemērotākais? Kas vien var būt neticami spēcīgi, lai palīdzētu jums pārbaudīt jūsu attiecības ar ēdienu, lai jūs varat sākt pārveidot to (piemēram, pārkāpj cikla ēšanas garlaicības vai emocijas). Piecas dienas beigās, var dot ne vairāk kā astoņas mārciņas.

Ir svarīgi atzīmēt, ka detoxing ne visiem. Daži cilvēki pat domāt par to ierobežot var pastiprināt alkas vai novest pie pārēšanās atsitiens. Tas ir iemesls, kāpēc mana pārtīšanas piespiedu izvēles (nav testu grāmata palīdzēs noskaidrot, vai tas ir piemērots tieši jums). Piemēram, ja jūs esat veidu personai, kas, domājot par pārtikas produktiem, kas tiek likts uz aizliegtā saraksta apjūk, detox var nopietni priekšlaicīga.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu detox diet pills

Darīt to, kas ir piemērots tieši jums

Tātad mana dibena līniju konsultācijas par, Detox vai detox: nav justies kā tas ir kaut ko jums vajadzētu darīt tikai tāpēc, ka tas ir populārs. Bet ja tīrs šīferis patiešām varētu izmantot, jūs nolemjat izmēģināt raktuves vai jebkura cita viena sekot šiem diviem pamatnoteikumi:

  • Kā veselīga plānu pārejas periodu vai lēkt sākt domāt par detox. Tas nav ilgtermiņa "uzturs" vai veids, kā veido katru overindulgence. Nokļūst cikla pastāvīgi pārēšanās tad detoxing nav veselīgi, fiziski vai emocionāli.
  • Klausieties savu ķermeni. Jums vajadzētu justies gaismas un zem sprieguma, bet pārāk stingri detox var atstāt jūs sajūta vājš drebošs reibst galva, kaprīzs un galvassāpes tieksme. Ja jūs nejūtas labi, mainīt plānu, lai labāk apmierinātu jūsu ķermeņa vajadzībām.
Galu galā, jebkādu detox vajadzētu justies kā pakāpiens uz veselīgāku ceļu, nevis sods.

Detox Diēta: Detox Diēta Plāns Ir Jums Vispiemērotākais?

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu detox diet pills