» » Dabas Veidiem, Kā Palielināt Un Uzlabot Tavas Krūtis

Dabas Veidiem, Kā Palielināt Un Uzlabot Tavas Krūtis

1. Krūšu masāžas Ja jums ir maza vai vidēja lieluma krūtīm, var palielināt vai uzlabot formu un jūsu krūtis stingrību ar dažādiem dabas krūts paplašināšanos metodes, piemēram, krūšu masāžas. Tas darbojas tāpat kā ķermeņa masāža maģija!

Krūšu masāža palīdz veselīgu krūts izaugsmes palielināšana un atvieglojot krūšu balsī, turklāt krūtis padarīt elastīgāku un firma.

Skaistumkopšanas salonus un masāžas saloni, jo īpaši Āzijā, ir lietojuši krūšu masāžas, kā veselīgu veidā limfas drenāžu, krūts pieaugums. Tas arī tika izmantots kā pēc operatīvā terapija sievietēm, kas cietušas krūts operācija, mastectomies vai briesmu zonu ap krūtīm. Tas ir tāpēc, ka krūts masāža palīdz uzsākšanas strauji atkausē rēta audu un stimulē audu reģenerāciju un dzīšana papildus piešķirt sievietēm atpakaļ savu sievišķību, uzticību un mierīgu prātu, tāpat kā cita veida ķermeņa masāža.

Mēģiniet vislabāk dabas Breast Enlargement
2. Augu Breast Enlargement Ievērojamu daļu no sievietēm, kuras iesaistās krūts masāžas palielināt pilnība un pievilcības savas krūtis arī izmantot augu īpašu krēmi, lai palīdzētu paplašināt, firma un tonis savas krūtis. Šādā veidā, herbal breast enlargement apvienojumā ar krūšu masāžas remontu sagging krūtīm vai krūtis, kas ir ārpus formas.

Viens populārs zāļu sastāvdaļa ir saw palmetto. Fenheļa sēklas arī teica, lai veicinātu sievietes estrogēnu saturu. Grieķu siena trigonella, savvaļas Jamss, sojas, žeņšeņa pieneni un blessed dadža arī teica, būtu noderīga krūts paplašināšanos un uzlabošanu.

Sīpoli arī varētu būt lietderīgi paplašināt vai uzlabot krūtis. Svaigu sīpolu sula, sajauc ar medu un kurkuma pulveris formā teica darīt to triks. Maisījumu lieto masāžas krūtis noteiktāk nolaistajām krūtis un nepieļautu noslīdēšanu krūtis. Pēc tam, kad krūtis ir masēt ar šo maisījumu, sieviete var ieteicams valkāt krūšturis visu dienu un nakti pirms peldēšanās nākamajā dienā.

Daudzi no šiem produktiem augu papildināt var iegādāties tableti formā, kas padara tos nav grūti, lai ņemtu vērā ķermeņa. Jūs varat arī saņemt tos veidā, kapsulas, krēmi, losjoni, ziepes un aromātiskās sveces.

Tomēr lielākā daļa ārsti saka, ka krūts izmēram ģenētiski noteikta un var uzlabot tikai mācībās. Tāpēc tie attur izmantot augu bagātinātājiem ka organisma vielmaiņu traucē šādus papildinājumus.

Mēģiniet vislabāk dabas Breast Enlargement
3. Krūts paplašināšanos tabletes Daudzas sievietes apgalvo, ņemot dažu veidu tabletes liek augt lielāka savas krūtis. Tomēr tas ir apstrīdams vai krūts izmēram pieaugums ir īslaicīgs vai pastāvīgs. Daži teic, ka krūtis atgriezties iepriekšējos izmērus, kad viņi pārtrauc, izmantojot to pašu tablešu, kuras. Tomēr krūts paplašināšanos tabletes veidotāji apgalvo, ka šīs tabletes palielināt izmēru krūtis vienu vai divus centimetrus trīs mēnešu laikā pēc lietošanas. Šo zāļu tabletēm ir teikt, ka tā satur sastāvdaļas, kas strādā, veicinot estrogēnu/ietekmētos objektus krūts audiem, tādējādi pastāvīgi palielinot krūtis.

Apgalvot, ka ražotājiem šīs tabletes tabletes stimulēt ražošanu estrogēnu sievietes organismā tāpat estrogēnu tiek ražots grūtniecības laikā. Tādējādi, krūtis varētu palielināt tieši tāpat, kā to darāt, grūtniecības laikā, bet bez piena ražošanā.

Tomēr ir viena nianse. Domāju, daži no šīs tabletes var būt bīstami veselībai. Atkal, tur ir nekādas garantijas, ka tabletes darbojas efektīvi.

Mēģiniet vislabāk dabas Breast Enlargement Pills
4. Krūts paplašināšanos krēmi Krūts paplašināšanos krēmi dažreiz lieto kombinācijā ar krūts paplašināšanos tabletes vai patstāvīgi izmanto, lai palielinātu izmēru un krūts stingrību. Krūts paplašināšanos krēmi veidotāji apgalvo, ka tās veidot krūtis un uzlabotu toņu un tekstūru ādu ap krūtīm.

Sastāvdaļas, ko izmanto, veicot krūts paplašināšanos krēmi ietver skābes kā stearic un askorbīnskābes aļģu ekstrakti, kumelīšu, lavandas, salvija, eļļas, piemēram, avokado un jojoba, glicerīns, metylparaben propilparabens, fenoksietanola, sabal, damiana, blessed thistle, kava kava, pienenes sakne, mātere un uzņēmēja citu.

Breast enlargement krēmi ir teikt, ka tā satur pašas sastāvdaļas kā tabletes un tādēļ galvenokārt paredzētas, lai saglabātu izmaiņas, kas sasniegts, izmantojot to pašu tablešu, kuras vairākums. Dažas sievietes, kas ir izmantoti krūts paplašināšanos krēmi apgalvo, viņi ieguva pilnīgāku krūtiņas ar noturīgāku Audi, kas laipni ietaupīto apgūst krūts paplašināšanos vai uzlabošanas operācijas.

Tomēr, sāpīgums krūtis ir teikt, ka krēmi blakusparādība. Lai iegūtu labākos rezultātus, ir ieteicams, ka krūts paplašināšanos vai uzlabošanas krēmi būtu jāizmanto tikai īslaicīgi, ne vairāk kā 45 līdz 90 dienām.

Mēģiniet vislabāk dabas Breast Enlargement
5. Konstante nepieredzējis un glāsta krūtis. Tas ir tiešām vairāk mīts, it īpaši dažās Āfrikas sabiedrībās. Tā tradicionāli tiek uzskatīts, ja draugs nepārtraukti caresses vai sucks viņa draudzene krūtīm biežāk nekā nav, vai ja ir ļoti seksuāli aktīva sieviete, viņas krūtis var mēdz augt lielāka. Citiem vārdiem sakot, ja vīrs vai draugs var izmantot viņa lūpām, mēles un rokas pastāvīgi strādāt viņa sieviete krūtis, viņi vienkārši var augt lielāka. Tomēr mīts, kas ir līdzīgi krūšu masāžas iepriekš, vēl ir zinātniski pierādīts.

6. Veselīgu ēšanas, dzeršanas un dzīvo Krūtis arī teica, uzlabot vai paplašināt uzlabojot sievietes uztura, dzīvesveida, vispārējais veselības stāvoklis un garīgā konstitūcija. Krūtis ir tikai taukaudi, kas pārklātas ar ādu, veselīga dzīves un ēšanas bez šaubām uzlabotu krūts audu un ādas kvalitāti.

Pārtikas produktus, kas ir bagāti ar vitamīniem A, C un E, nodrošinātu veselīgu ādu un tādējādi atvieglotu krūts uzlabošanu. Arī dzeramā daudz ūdens palīdz izskalo toksīnus no sievietes ķermenī un uzlabo stāvokli viņas krūts audiem. Turklāt, pārtikas produkti, piemēram, fenheļa sēklas un redzēja palmetto mainīt hormonu līdzsvara sievietei ir sistēma, kas noved pie lielāka estrogēnu līmenis atbrīvošanu. Tādējādi estrogēnu līmenis, kas izraisa šo pārtikas produktu pieaugumu stimulē izaugsmi krūtis.

Rezumējot iepriekš minēto, vienam ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo nav garantijas, ka tās darbosies, izmantojot jebkuru no dabas krūts paplašināšanos vai uzlabošanas metodēm. Bez tam, daži pat var būt bīstami veselībai. Atkal, kas darbojas viena sieviete var nedarboties pēc citas sievietes, jo ķermenis Konstitūcijas atšķiras no cilvēka uz cilvēku. Tātad jums ir izpētīt ķermeņa ļoti labi vispirms, pirms izvēlēties jebkuru metodi. Arī piesardzība ar krūts paplašināšanos kā vakuuma sūkņi un hipnozes tālu-fetched, galējā vai netradicionālas metodes. Lai gan daži saka, ka viņi strādā, savus prasījumus medicīnas zinātne netiek atbalstīti.

Mēģiniet vislabāk dabas Breast Enlargement