» » Dabas Attieksmi Pret Artrītu

Dabas Attieksmi Pret Artrītu

Dabas Attieksmi Pret ArtrītuNeskatoties uz jaunu un efektīvāku ārstēšanu, daudziem artrīta pacientiem dzīvot ar invaliditāti un hroniskām sāpēm. Daži cilvēki, savukārt augu izcelsmes zāles un citus "dabisku" tiesiskās aizsardzības līdzekļus, ir pārliecība, ka tās ir efektīvas un drošāk nekā parasto zāles. Diemžēl lielākā daļa informācijas pieejama sabiedrībai par šiem aizsardzības līdzekļiem plašsaziņas līdzekļos, internetā ir maldinošs.

Tas nav balstīts uz kvalitātes zinātniskos pierādījumus, ko pieprasa pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) apstiprināšanai par parasto zāles. Šo pacientu faktu lapu mērķis ir sniegt objektīvu, skaņas informāciju, lai varētu pieņemt apzinātus lēmumus, un, lai jūs varētu apspriest ar savu ārstu, ieguvumu un risku dabas aizsardzības līdzekļiem.

Īsumā

  • Augu aizsardzības līdzekļiem aktīvās sastāvdaļas ir ķīmiskas vielas, kas ir līdzīga parasto zāles. Nav nekādu zinātnisko pamatojumu attiecībā uz apgalvojumu, ka "dabisks" zāles ir maigāks un drošāk nekā parasto zāles. Daudzas tradicionālās herbals izraisīt bīstamu un pat letālas blakusparādības.
  • Augu aizsardzības līdzekļiem nav reglamentēta, medikamentu FDA. To sastāvs ir mainīgs, un tie var būt inficēti, toksiskie metāli vai recepšu medikamentus.
  • Ir bez augu izcelsmes zālēm veselīguma norādes, par kuru tiek atbalstīti ar zinātniski pamatoti pierādījumi.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Provailen no oficiālā mājas lapa

Patiesība par "dabisku" tiesiskās aizsardzības līdzekļi

Kas ir "dabas" medicīna un kā tas atšķiras no recepšu, gan pār counter (OTC) zāles? Zāles ir ķimikālijas, kas izmaina ķermeņa funkcijas, piemēram, pazeminot asinsspiedienu vai cukura līmeni asinīs. Šīs ķīmiskās vielas var radīt labvēlīgas vai kaitīgas sekas. Recepšu un Bezrecepšu zāles ir attīrīts ķīmiskas vielas, kuru sastāvdaļas, ieguvumiem un iespējamās blakusparādības ir plaši pētīta.

Augu izcelsmes zāles ir augu ekstrakti, kas satur ķīmiskas vielas, kuru darbības ir zināms desmitiem. Tas ir ne vairāk “ dabas ” norīt augu ķīmisko vielu nekā līdz norīt vienu ķīmisko vielu maisījums: zāles ir zāles. Patiesībā ir zinātniskais pamats reklāmas prasības dabas aizsardzības līdzekļiem ir maigāks un drošāk nekā parasto zāles.

Dabas Attieksmi Pret Artrītu

Placebo efektu: kā mēs zinām, ja zāles ir efektīvas?

Pēdējo 50 gadu laikā visi jaunas zāles ir pārbaudītas, lai noteiktu, vai tie nodrošina jebkuru labumu tikai placebo efekts. Placebo ir viela vai procedūru, kas ir bez konkrētas aktivitātes. Piemēram, pārbaudot jaunas zāles pret artrītu, spēju mazināt sāpes, puse no pētījumā cilvēkiem saņemt tabletes vai kapsulas, kas ir identiska izskata zāles, bet tajā nav aktīvās sastāvdaļas.

Aptuveni 30-40 % cilvēku, kuri saņem placebo ziņojumu ievērojami uzlabojot to simptomi. Ieguvums izriet no uzticības ārsts, kurš administrē medikamentu un cerības uz atbrīvojumu. Daudziem medikamentiem, kas bija spēkā pirms placebo kontrolētos pētījumos tika konstatēts turpmāk būt nekādas īpašas priekšrocības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Provailen no oficiālā mājas lapa

Kāda ir atšķirība starp "natural" un parasto (recepšu un Bezrecepšu) zāles?

Lai gan dabas, gan parasto zāles var strādāt līdzīgā veidā, pastāv būtiskas atšķirības starp tiem.

1. Kas ir reglamentētas? Recepšu un Bezrecepšu zāles regulē pārtikas un zāļu pārvalde (FDA), Amerikas Savienoto valstu valdības aģentūru. Pirms recepšu medikamentu ir pieejami sabiedrībai, FDA prasa tās jāpārbauda tie ir droši un tiešām iegūs medicīnisks stāvoklis, to mērķis ir nodrošināt. Ražotājiem zāļu narkotikas nav nepieciešams veikt drošības izpēti, pirms tie nonāk pārdošanā “ dabas ” produktus. Līdz 2007. gada decembrī, tie nav pat nepieciešama, veic uzskaiti par nevēlamiem notikumiem vai ziņo par tām FDA.

2. Kāda ir pudele? Regulēta recepšu un Bezrecepšu zāles narkotikas ir attīrīts savienojumi. Tas nozīmē, ka viņi testē, lai noteiktu, kas ir drošo devu, un katrai devai jābūt tādai pašai kā katru citu devu. Piemēram, katru reizi, kad jūs lietojat aspirīnu, jūs varat būt pārliecināts, ka tādu pašu summu par zāļu tiek piegādāts uz jūsu ķermeņa. Savukārt katra pudele augu aizsardzības līdzekli var atšķirties ievērojami no citu pudeli ar vienu un to pašu līdzekli. Turklāt analīzēs, ko veic valdības un patērētāju organizācijām ir atklāts daudz augu produktu saturs neatbilst uzskaitīti uz etiķetes sastāvdaļas.

Šie ekstrakti var būt arī daudz bīstamu ķīmisku vielu, tostarp pesticīdiem, svina vai dzīvsudrabu, kas var ietekmēt jūsu organismā. Vēl vairāk satraucošs, daži ražotāji augu aizsardzības līdzekli iekļautu recepšu vai Bezrecepšu zāles, to “ dabas ” preparātiem. Pētījumi ir parādījuši, ka augu produkti var saturēt kortizons līdzīgie hormoni, Diurētiskie līdzekļi, Viagra, aspirīnu un/vai trankvilizatori. Skaits “ dabas herbal ” artrīts remedies ir konstatēts, ka ir artrīts parasto zāles indocin kā prednizons.

3. Augu izcelsmes zāles ir drošas? Lai gan daži cilvēki pieņem, ka tiesiskās aizsardzības līdzekļi izmantoti gadsimtiem, tām jābūt nekaitīgām, mēs esam iemācījušies pēdējos gados daudzas tradicionālās herbals ir bīstami, un pat letālas blakusparādības. Piemēram, augu izcelsmes zāles sauc birthwort vai snakewort, no Aristolochia augu ekstrakti, kas ir izmantoti visā pasaulē vairāk nekā 1000 gadiem. Tagad mēs zinām, ka šie augi satur aristolochic skābes, vielas, kas var izraisīt nieru mazspēja un nieru vēzi. Tomēr augu aizsardzības līdzekļiem, kas satur aristolochic skābes var joprojām iegādāties mazumtirdzniecības veikalos vai internetā.

4. Notiek "dabīgu" produktu? Iegūt apstiprinājumu no FDA norādēm par veselību saistīti guvumi no tradicionālās narkotikas nodrošina stabilu dati, kas balstīti uz placebo kontrolētos pētījumos. Ieguvumi veselībai apgalvoja “ dabas ” produktu pamatā galvenokārt ir tradīcija un maz vai nav zinātniskos datus. Nav veselīguma norādes attiecībā uz augu izcelsmes zālēm, kas ir balstīti uz pierādījumus, ko pieprasa FDA regulētu zāļu kvalitāti.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Provailen no oficiālā mājas lapa

Augu aizsardzības līdzekļi pret artrītu

Augu aizsardzības līdzekļiem, kas veicina artrīta ārstēšanai iekļauj, ingvera, Ķīnas pērkona Dieva vīnogulāju, vītolu mizas ekstrakts, feverfew, kaķa ķetna un nātru svelošām.

Lai gan pastāv da ˛ i pierādījumi, ingveru un vītolu mizas ekstrakts var atvieglot sāpes, šie līdzekļi satur ķīmiskas vielas, kas ir līdzīgi kā FDA approved nonsteroidal pretiekaisuma savienojumi (NPL) kā naproksēns (Aleve) un ibuprofēns (Advil). NPL, vai attīrītas vai augu maisījumos var izraisīt kuņģa un zarnu iekaisumu. Turklāt var traucēt asins recēšanu un radīt šķidruma aizture, rada problēmas cilvēkiem ar paaugstinātu asinsspiedienu vai sirds mazspēja.

Ķīnas pērkona Dieva auga arī mazina sāpes un iekaisums, bet hroniska lietošana var radīt vājināt imūnsistēmu un kauliem (osteoporoze).

Piedevas pret artrītu

Dabas Attieksmi Pret ArtrītuPapildina arī tirgo pāri letei rheumatologic simptomi ārstēšanai. Pacientiem būtu jāņem vērā labākā informācija pieejama pirms šo produktu.

S-adenosylmethionine (tas pats), dabīgi ķīmiskās vielas organismā, izmantoti Eiropā kādu laiku kā recepšu medikaments, depresiju, kā arī attiecībā uz atbrīvojumu no artrīta sāpes un iekaisums. Ne tikai ir loma tās antidepresants darbībā sniedz subjektīvu atbrīvojumu no artrīta skaidrs, tur ir citi līdzeklis terora uzbrukumu novēršanai. Ja pieņem mutē, pats nav efektīvi uzsūcas organismā, nedz ir jebkura liela, well-controlled pētījumi par tās efektivitāti. Turklāt šo ļoti dārgi papildinājumu var izraisīt kuņģa un zarnu trakta ciešanas kā arī ziņoja negadījumiem galēju satraukumu. Tāpat kā citi neregulētu produkti, daudzi tirdzniecības preparāti, kas paši nav daudzums narkotiku, kas norādīts uz etiķetes.

Chondroitin sulfāta un glikozamīns sulfāta papildinājumi tiek veicināta atsevišķi, vai kombinācijā ar deģeneratīvas artrīts (osteoartrīts) pacientiem. Pētījumi, ko ražotāji maksājuši liecina, ka šie produkti var mazināt artrīta sāpes. Neatkarīgu izpētes, to skaitā lielu studiju maksā par nacionālo veselības institūtu, ir atraduši nekādu labumu nekā placebo. Nesen veiktā valsts aģentūras veselības aprūpes pētniecības un kvalitāti, Aģentūra arī tika secināts, ka nav pierādījumu, bija izdevīga osteoartrīts glikozamīns hondroitīns un hialuronskābes injekcijas.

Zivju eļļa , kas satur omega-3 taukskābes ir ziņots, lai mazinātu sāpes un kopīgu labsirdības pacientiem ar reimatoīdo artrītu. Priekšrocības ir pieticīgi un var ilgt vairākus mēnešus, lai parādās. Blakusparādības var būt kuņģa-zarnu trakta ciešanas un šaubīgs smarža uz elpu. Tiem, kas uzskata, ka zivju eļļas piedevas ir jāapzinās, ka dažu zivju eļļas piedevas var būt augsta līmeņa dzīvsudraba vai vitamīns A, kas varētu būt toksisks.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Provailen no oficiālā mājas lapa

Akupunktūra

Kā attīstīt Āzijas valstīs vairāk nekā pirms 2000 gadiem, mizu pie īpašiem punktiem pa meridiāniem vai kanālus, tiek ievietoti akupunktūras adatas. Atlasītās grupas punkti tiek izmantoti dažādu slimību ārstēšanai. Tradicionālā ķīniešu medicīna Akupunktūra ir daļa no visaptverošu ārstēšanas plānu, kas var ietvert arī zāļu terapijas, diēta un fiziskā, bet tā arvien vairāk tiek izmantota kā atsevišķu režīmu rietumu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji.

Ir bijuši daudzi pētījumi par akupunktūras izmantošanas (deģeneratīvas artrīts) ceļa osteoartrīts sāpes atvieglojums. Sākotnējus izmēģinājumus konstatēts, ka pacientiem ar pieredzējušiem akupunktūras apstrādāti mazāk sāpju, nekā pacientiem, kuri saņem tikai tradicionālās ārstniecības metodes. Tomēr pēdējos gados tradicionālo akupunktūras ir salīdzināta dažādu “ viltus ” vai netradicionālas akupunktūras vadīklas, ieskaitot ievietošanas adatu-akupunktūras punktiem, ievietošanas adatu un izmantošanu telescoping adatas, kas izrādījās ievietota ādas. Viltus un tradicionālo akupunktūras sniegta nozīmīga salīdzinājumā ar nekādu ārstēšanu sāpes atvieglojums. Tomēr bija nelielu vai nekādu starpību starp pabalstu parasto vai viltus akupunktūras ražo.

Interpretējot šos pētījumus ir, ka sāpes atvieglojums izrietēja no placebo efekti, kurus var izsauc ādas kontaktu ar adatām vai to ievietošanas izlases punktos. Ceļa osteoartrīts sāpes var būt smagas un var nepilnīgi atvieglota ar konvencionālo ārstēšanu. Lai gan esošo pierādījumu liecina, ka Akupunktūra mazina sāpes, jo tas ir neparasti spēcīgs placebo, tas ir droši un var uzskatīt kā papildinājumu parasto režīmu.

Lietas, kas jāatceras

  • Visvairāk veidu artrīts ir hroniska un netiek kontrolēta pilnībā ar konvencionālo ārstēšanu. Cilvēki var prasīt papildu atbrīvojumu no augu aizsardzības līdzekļiem vai papildinājumus, vai šīs vielas var izmantot nevis parasto zāles.
  • Tāpēc, ka FDA ir pašlaik nevar regulēt kvalitātes papildinājumi un augu aizsardzības līdzekļiem, vai lai pārbaudītu drošību vai efektivitāti, nav ieteicams izmantot augu aizsardzības līdzekļus.
  • Akupunktūra ir droša un var sniegt osteoartrīts sāpes atvieglojums par dažiem pacientiem, bet šķiet, strādāt ar rasties paaugstināts jutīgums placebo efekts.
Dabas Attieksmi Pret Artrītu