» » Büyütmek Veya Meme Geliştirmek Için Doğal Yolları

Büyütmek Veya Meme Geliştirmek Için Doğal Yolları

1. Göğüs masajı Küçük veya orta ölçekli göğüsler varsa boyutunu artırabilir veya şekli ve göğüsleriniz sıkılığını sayesinde meme masajı gibi çeşitli doğal göğüs büyütme yöntemleri geliştirmek. Sihirli vücut masajı gibi çalışıyor!

Göğüs masajı, sağlıklı meme büyümesi artırılması ve göğüs sesi, esnek ve sıkı göğüsler yapma yanında kolaylaştırmak yardımcı olur.

Bu fantastik bir büst oluşturulmasında yardımcı olan bir yoludur. Bu, göğüs masaj yapar, şekillendirme, tonlama ve göğüs ve göğüs çevresi gelişimini teşvik etmek. Göğüs masajı aslında daha çekici ve daha da büyük meme yapmaya yardımcı olur ve aynı zamanda meme sağlıklı ya da sağlıksız durumunu farkında için güzel bir yöntem. Bunun nedeni, Göğüslerinize düzenli olarak masaj tarafından herhangi bir parça veya meme kanseri gösteren alanları farkında olabilir. Göğüs masajı da meme kanseri önlemeye yardımcı olduğu söylenir.

Beauty Salon ve masaj Salon, Asya, özellikle de göğüs masajı lenf drenaj, meme büyümesi sağlıklı biçimi olarak kullandık. O da bir ameliyat sonrası tedavi olarak meme operasyonu, mastectomies ya da meme çevresindeki sıkıntı yaşamış kadınlar için kullanılmıştır. Çünkü göğüs masajı Skar dokular eritmek ve doku rejenerasyonu teşvik yardımcı olur ve kadın kendi kadınlık geri veren yanı sıra şifa, güven ve huzur, gibi vücut masajı başka türlü olmasıdır.

En iyi doğal göğüs büyütme deneyin
2. Bitkisel göğüs büyütme Göğüs masajı dolgunluk artırmak için Meşgul Kadınlar önemli bir oranda ve kendi göğüsler cazibesini de özel bitkisel kremler genişletin, firma ve kendi göğüsler sesi amacıyla kullanır. Bu şekilde, bitkisel göğüs büyütme meme ya da şekil göğüsler sarkma meme masaj onarım birleştirilir.

Bir popüler bitkisel madde saw palmetto olduğunu. Rezene tohumu, bir kadının östrojen içeriğini artırmak için de söyleniyor. Fenugreek, yabani yam, soya, ginseng, hindiba ve blessed thistle da meme büyütme ve iyileştirme yararlı olduğu söyleniyor.

Soğan da büyütme veya göğüsler geliştirmek yararlı olduğu söyleniyor. Taze soğan suyu karışık bal ve toz formundaki zerdeçal, yapmak belgili tanımlık hüner için söyleniyor. Karışımı, göğüsler sarkık göğüsler kadar kesin ve gelen sarkma meme önlemek için masaj kullanılır. Göğüsler ile bu karışımı masaj sonra kadın bir sutyen gün boyu ve gece önce ertesi gün banyo tavsiye edilebilir.

Bu bitkisel ürünlerin birçoğu bunları vücuda almak zor değil yapan hap formunda alınabilir. Ayrıca bunları kapsüller, kremler, losyonlar, sabun ve aromatik mum şeklinde alabilirsiniz.

Ancak, çoğu doktorlar göğüs boyutu genetik olarak belirlenmiş ve sadece egzersizleri ile gelişmiş olabilir söylüyorlar. Gerçeği böyle ek vücudun metabolizması ile müdahale öylesine onlar bitkisel takviyeleri kullanımını engelleyin.

En iyi doğal göğüs büyütme deneyin
3. Göğüs Büyütücü hap Birçok kadın, bazı tür hap alarak onların göğüsleri daha büyük büyüdükçe yapan iddia ediyor. Ancak, bu artış göğüs boyutu geçici ya da kalıcı olup tartışılabilir. Bazı hapları kullanmayı bıraktığınızda göğüsler onların önceki boyutuna döndürmek söylüyorlar. Ancak, göğüs Büyütücü hap yapımcıları Bu haplar bir ya da iki inç tarafından üç ay içinde kullanım göğüsler boyutunu artırmak iddia ediyor. Bu bitkisel Tablet böylece kalıcı olarak meme büyütme meme dokusu içinde östrojen reseptörlerinin uyararak çalışmaya maddeler içeren söyleniyor.

Üreticiler bu hap hapları östrojen hamilelik sırasında üretilen aynı şekilde bir kadının vücudunda, östrojen üretimi teşvik iddia ediyor. Böylece Hamilelik döneminde ama süt üretimi yaptıkları gibi göğüsleri büyütmek istiyorsunuz.

Ancak bir ihtar olduğunu. Bazı Bu haplar sağlık için tehlikeli olabilir düşünülmektedir. Yine, hap etkili hiçbir garantisi.

En iyi doğal göğüs büyütme hapları denemek
4. Göğüs Büyütücü krem Göğüs Büyütücü krem bazen göğüs büyütme hapları ile birlikte kullanılan veya bağımsız olarak meme sıkılığı ve boyutu artırmak için kullanılır. Göğüs Büyütücü krem ve onlar kadar meme şekli ve meme çevresindeki deri dokusu ve sesi geliştirmek iddia ediyor.

Kullanılan malzemeler asitler gibi göğüs Büyütücü krem dahil yapımında stearic ve askorbik asit, yosun özleri, papatya, lavanta, adaçayı, avokado ve jojoba, gliserin, metylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, sabal, Susana, blessed thistle, kava kava, karahindiba kökü, motherwort gibi yağlar ve diğer bir dizi.

Göğüs Büyütücü krem çoğunluğu hap olarak aynı malzemeyi içeren söyleniyor ve bu nedenle, özellikle hap elde değişiklikleri sürdürebilmek için tasarlanmıştır. Göğüs Büyütücü krem kullanan bazı kadınlar dolgun göğüsler ile hangi tür ameliyatlar meme büyütme veya iyileştirme çalışmaları kurtarmak onları sıkı bir doku var iddia ediyor.

Ancak, ağrı meme içinde krem bir yan etkisi olduğu söylenir. En iyi sonucu almak için bu meme büyütme veya iyileştirme kremler sadece geçici olarak fazla 45-90 gün için kullanılması gerektiğini tavsiye edilir.

En iyi doğal göğüs büyütme deneyin
5. Emme ve göğüsler sevecen sabit. Bu gerçekten daha Afrika bazı toplumlarda özellikle bir efsane. Bu geleneksel olarak, bir erkek arkadaşım sürekli caresses veya çoğu zaman arkadaşı göğüsler berbat ya da çok cinsel açıdan aktif bir kadındır, göğüsleri büyük büyüme eğilimi olabilir inanılıyor. Bir adam ya da sevgilisi onun dudak, dil ve elleri sürekli onun kadının göğüsleri çalışmak için kullanabilirsiniz, diğer bir deyişle, onlar sadece büyük büyümeye. Ancak, meme için benzer bu efsane yukarıda Masaj, henüz bilimsel olarak kanıtlanmış olması.

6. Sağlıklı yeme, içme ve yaşam Göğüsler de geliştirilmiş ya da genişletilmiş bir kadının diyet, yaşam biçimi, genel sağlık ve ruh Anayasa geliştirilmesi söyleniyor. Göğüsleri sadece yağ dokusu, deri ile kaplı olduğundan, sağlıklı yaşam ve beslenme şüphesiz meme dokusu ve cildin kalitesini artıracak.

Vitamin A, c ve e zengin besinler, sağlıklı bir cilt garanti ve böylece meme geliştirme kolaylaştırmak. Bol su içmek de bir kadının vücut toksinleri dışarı floş yardımcı olur ve onu meme dokusu durumunu geliştirir. Buna ek olarak, rezene tohum ve saw palmetto gibi gıdalar daha fazla östrojen seviyeleri sürümü için neden bir kadının sistemindeki hormon dengesini değiştirin. Bu gıdalar tarafından neden östrojen düzeyleri artış böylece göğüsler gelişimini uyarır.

Sonuç olarak, bir onlar-ecek iş garantisi yoktur çünkü göğüs büyütme veya iyileştirme doğal yöntemlerden birini kullanarak çok dikkatli olmak zorunda. Ayrıca, hatta sağlık için tehlikeli olabilir. Yine, bir kadın için olanı, bunlar vücut Anayasaları kişiden kişiye farklı olduğundan bile, başka bir kadın için çalışmayabilir. Böylece vücudun çok iyi ilk olarak, herhangi bir yöntemi seçmeden önce çalışma var. Ayrıca göğüs Büyütücü vakum pompaları ve hipnoz gibi zoraki, aşırı veya konvansiyonel yöntemlerle dikkatli olun. Bazı çalıştıklarını söylüyorlar ama iddialarını Tıp bilimi tarafından desteklenmez.

En iyi doğal göğüs büyütme deneyin