» » Bobule Goji: Zdravotné Výhody A Vedľajšie účinky

Bobule Goji: Zdravotné Výhody A Vedľajšie účinky

Bobule Goji: Zdravotné Výhody A Vedľajšie účinkyUž ste premýšľal o zdravie výhody goji plody a bobule goji šťava? Niektorí tvrdia, že bobule goji sú ďalší prameň mladosti. Ale čo je bobule goji a môže to naozaj zabrániť chronickým ochorením? A sušené goji bobule majú vedľajšie účinky? Tu sú odpovede na vaše otázky.

Čo je bobule Goji?

Bobule goji je tiež nazývaný kustovnica. Je to svetlé oranžovo-červené bobule, ktorá pochádza z ker, ktorý je pôvodom z Číny. V Ázii, goji bobule boli nejedol generácií v nádeji, že žijú dlhšie.

V priebehu času, ľudia používajú bobule goji na liečbu mnohých bežných zdravotných problémov, ako je cukrovka, vysoký krvný tlak, horúčka a veku-príbuzné očné problémy. Bobule goji sa konzumujú surové, varené alebo sušené (ako hrozienka) a sú používané v bylinných čajov, štiav, vína a lieky.

Kliknite tu kúpiť Goji Berry z oficiálnej webovej stránky

Výhody Goji plody

Výskum ukazuje, že jesť bobule — ako čučoriedky, acai bobule, brusnice, jahody a čerešne – ponúka niektoré definitívne zdravotných výhod. Bobule, ako bobule goji sú naplnené silné antioxidanty a ďalšie zlúčeniny, ktoré môžu pomôcť predchádzať rakovine a iných chorôb, vrátane srdcových chorôb. Antioxidanty môžu tiež zvýšiť imunitný systém a znižujú hladinu cholesterolu.

Jesť potraviny s vysokým obsahom antioxidantov môže spomaliť proces starnutia. Je to tým minimalizuje poškodenie voľnými radikálmi, ktoré zraní buniek a poškodenia DNA. Keď zmeny buniek DNA, bunky rastie abnormálne. Antioxidanty môžu odniesť ničivú silu voľných radikálov. Tým, antioxidanty pomáhajú znížiť riziko niektorých závažných ochorení.

Bobule goji tiež majú zlúčeniny, ktoré sú bohaté na vitamín A, ktorý môže mať anti-aging výhody. Tieto špeciálne zmesi pomôcť posilniť imunitný funkcie, ochranu zraku, a môže pomôcť zabrániť ochorenia srdca.

Niektoré výskumy naznačujú, že goji berry výťažky môže zvýšiť zdravie mozgu a môžu chrániť proti veku-príbuzné choroby ako je Alzheimerova choroba.

Iné štúdie pomocou bobule goji šťava zakladá výhody v duševnej pohody a pokoja, športový výkon, šťastie, kvalita spánku a pocit dobrého zdravotného stavu. Toto sú predbežné štúdie, ktoré treba opakovať pred možno vyvodiť konečné závery.

Kým goji plody sú bohatým zdrojom antioxidantov, — a čoskoro výskum ukazuje potenciálne mocné zdravotný prínos — je stále nejasné, ako oni stack proti iným bobule. Výskumníci tiež neviem, či goji berry doplnky majú zdravotných výhod rovnaké ako skutočné bobule.

Kliknite tu kúpiť Goji Berry z oficiálnej webovej stránky

Goji bobule nežiaduce účinky

Tam môžu byť niektoré byliny-liekové interakcie možná s goji bobule. Ak ste užili warfarín (riedenie krvi), chcete vyhnúť bobule goji. Bobule goji tiež môže komunikovať s diabetes a krvného tlaku lieky.

Tiež, ak máte Peľovej alergie, budete chcieť zostať od tohto ovocia. Avšak, keď jedli v umiernenosti, bobule goji sa zdajú byť bezpečné. Opýtajte sa svojho lekára, ak máte nejaké otázky.

Bobule Goji: Zdravotné Výhody A Vedľajšie účinky

Kliknite tu kúpiť Goji Berry z oficiálnej webovej stránky

Význam bobule Goji

Bobule goji sa používajú od dávnych čias v čínskej Medicare. Goji berry v podstate odkazuje na svetlé orange–red ovocie tŕnisté & woody rastlina (ker).

Goji berry je čínsky názov pre Lycium babarum. To je v podstate známe ako kustovnica v anglickom jazyku. Predpokladá sa, že majú pôvod v regiónoch juhozápadnej Ázie & juhovýchodnej Európy, ale teraz pestuje vo všetkých štátoch boli Čína je najväčším výrobcom. Bobule goji sú nedávno zavedené v západnej oblasti a sú coming out veľmi prospešné.

Bobule goji sú považované za vysoko živiny-bohaté ovocie, od dávnych čias a sú používané už tisíce rokov. Kvôli prítomnosti fytochemikálie ako steroly, zeaxantín, polysacharidy & antioxidanty ako vitamín C, beta karotén, lykopén a luteín, okrem veľkého množstva minerálov ako železa, zinku, selénu, vápnika & draselného, ktorý dáva bobule Goji jeho legendárny benefivial vlastnosti.

Bobule Goji: Zdravotné Výhody A Vedľajšie účinky

Kliknite tu kúpiť Goji Berry z oficiálnej webovej stránky
Živín prítomných v Goji berry v podstate pomáha pri zvyšovaní imunity, dlhovekosť, ochranu žlčníka a pečene, zlepšenie zraku, atď. Tieto plody sú teraz stáva jedným z populárnej zdravie potravín vo východnej & westerny regiónov sveta. To je spôsobené tam nadchádzajúce povesť ako anti-aging medicíny. Goji plody obsahujú veľké množstvo vitamínu C, vitamínu A & antioxidantov zo všetkých potravín.

V podstate javí ako šarlátový bobule pripomínajúce s hrozienkami (pri sušení). Chutí to ako mierne sladkú chuť, nie na rozdiel od cranberry & hrozienkami. Je to druh žuvacie v prírode. Pretože plody sú veľmi jemné, že sú ošklbané zo stromov na rohože skôr ako si vybral z toho dôvodu, aby sa zabránilo znečisteniu. Potom sú držané sušenie pomaly v tieni.

Goji bobule môžu byť konzumované ako potravina varí v čaji alebo surové. To je menej sladká v porovnaní s hrozienkami & je suchšie. Komerčne, je v podstate k dispozícii vo forme sušených prášok alebo šťavy; je tiež k dispozícii v podobe suchých plodov. To je tiež používa ako zložka polievky v Číne. V Číne jeho listy a Mladé výhonky sa jedia ako listová zelenina.

V skutočnosti je bobule Goji taktiež používa na výrobu čínskeho vína. Bobule Goji šťava je jedným z najlepšie a najjednoduchší a najzdravší spôsobov, ako tešiť bobule Goji. Šťava z bobule Goji je veľmi užitočné a dôležité. Terapeutická dávka o 1 až 4 krát denne sa odporúča lekárom tak, že ľudské telo mohol získať každý prospech a živín z nej. Bobule sú nedávno začali v štátoch USA a Európy, sú stále na ceste objavovania prospešné vlastnosti týchto úžasné ovocie.

Mnoho vedeckých experimentov & štúdie boli vykonané vedieť o zdravotné prínosy & používa Goji Berry, a početné štúdie sa vykonávajú v súčasnosti. Sme sa očakáva, že sa dozvedieť viac o tieto úžasné malé plody pôvodom z hôr Tibetu.

Kliknite tu kúpiť Goji Berry z oficiálnej webovej stránky