» » Aviečių Eterinis Diketonas: Naudoja, šalutinis Poveikis, Veiksmai Ir įspėjimai

Aviečių Eterinis Diketonas: Naudoja, šalutinis Poveikis, Veiksmai Ir įspėjimai

Aviečių Eterinis Diketonas: Naudoja, šalutinis Poveikis, Veiksmai Ir įspėjimaiAviečių eterinis diketonas yra cheminė medžiaga, iš raudonos avietės (Rubus idaeus). Dažniausiai jis naudojamas svorio ir nutukimo. Jis taip pat naudojamas padidinti liesos kūno masės. Kai kurie žmonės taikomos aviečių eterinis diketonas galvos pagerinti plaukų augimą.

Aviečių eterinis diketonas taip pat naudojamas maisto produktų, kosmetikos ir kitų gamybos kaip kvepalų arba kvapioji medžiaga.

Aviečių eterinis diketonas tapo populiarus svorio, po to, kai ji buvo paminėta dr Oz televizijos šou metu segmento, vadinamas "aviečių ketonas: stebuklas riebalų degiklis butelyje" – 2012 m. vasario. Nors ji yra touted kaip "stebuklas" svorio, nėra patikimų mokslinių įrodymų, kad jis veikia kaip pagerinti svorio.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių eterinis diketonas

Kaip tai veikia?

Aviečių eterinis diketonas yra cheminė medžiaga iš raudonųjų aviečių, manoma, padeda svorio. Kai kurie tyrimai, gyvūnams arba į mėgintuvėlius rodo, kad tai gali padidinti kai kurių priemonių, medžiagų apykaitą. Taip pat gali turėti įtakos hormonų organizme, vadinamas adiponectin. Tačiau svarbu nepamiršti, kad yra patikimų mokslinių įrodymų, kad jis pagerina svorio, kai žmonės.

Aviečių eterinis diketonas naudoja & efektyvumas

Aviečių Eterinis Diketonas: Naudoja, šalutinis Poveikis, Veiksmai Ir įspėjimaiPakankamai įrodymų, kad:
  • Svorio netekimas.
  • Nutukimas.
  • Padidinti liesos kūno masės.
  • Plaukų slinkimas (alopecija).
Daugiau įrodymų reikia įvertinti aviečių ketonas už šių naudojimo.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių eterinis diketonas

Aviečių eterinis diketonas šalutinis poveikis & saugos

Nėra pakankamai informacijos, sužinoti, jei aviečių eterinis diketonas yra saugūs vartoti kaip priedas. Aviečių eterinis diketonas niekada jau buvo moksliškai ištirti žmonėms nustatyti, jei jis sukelia šalutinį poveikį. Tačiau yra tam tikrą susirūpinimą apie aviečių eterinis diketonas saugos, nes jis chemiškai susijęs su stimuliatorius, vadinamas synephrine. Todėl tikėtina, kad aviečių eterinis diketonas gali sukelti jausmus jitteriness, padidinti kraujo spaudimą, arba Greitas širdies plakimas. Vienoje ataskaitoje, kažkas, kas paėmė aviečių eterinis diketonas aprašyti jausmai yra kratus ir Łomotanie širdies plakimas (Palpitacija).

Specialios atsargumo priemonės, kurių & įspėjimai:

Nėštumas ir žindymo laikotarpis: nėra pakankamai nežinoma apie aviečių eterinis diketonas naudoti nėštumo ir žindymo metu. Gyventi saugiau ir vengti naudoti.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių eterinis diketonas
Aviečių eterinis diketonas atitinkama dozė priklauso nuo kelių veiksnių, pvz., naudotojo amžiaus, sveikatos ir keletas kitų sąlygų. Šiuo metu nėra pakankamai mokslinės informacijos, leidžiančios nustatyti ir aviečių eterinis diketonas dozių. Turėkite omenyje, kad gamtos produktams nebūtų visada būtinai saugus ir dozės gali būti svarbi. Būtinai atlikite atitinkamus nurodymus ant produkto etiketės ir konsultuotis su vaistininkui ar gydytojas ar kitas sveikatos priežiūros specialistas, prieš naudodami.

Aviečių Eterinis Diketonas: Naudoja, šalutinis Poveikis, Veiksmai Ir įspėjimai