» » Aveņu Ketona: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un Brīdinājumi

Aveņu Ketona: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un Brīdinājumi

Aveņu Ketona: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un BrīdinājumiAveņu ketona ir ķīmiskās vielas no sarkanās avenes (Rubus idaeus). To visbiežāk izmanto svara zudums un aptaukošanās. To izmanto arī, lai palielinātu liesās ķermeņa masu. Daži cilvēki aveņu ketona attiecas uz skalpa, lai uzlabotu matu augšanu.

Aveņu ketona izmanto arī pārtikas produkti, kosmētika un citas rūpniecības nozares kā smaržas vai garšas aģents.

Aveņu ketona kļuva populārs, svara zudums, pēc tam, kad tas bija minēts par Dr Oz televīzijas šovu laikā segmenta sauc par "aveņu ketona: brīnums tauku deglis pudelē" februārī 2012. Pat ja tas ir touted kā "brīnumu" svara zudumu, ir ticamu zinātnisku pierādījumu, ka tas strādā, lai uzlabotu svara zudums.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketonu

Kā tas darbojas?

Aveņu ketona ir no sarkanās avenes ķīmiskās vielas, kas, domājams, lai svara zudums. Daži pētījumi ar dzīvniekiem vai mēģenes rāda, ka tas varētu palielināt dažus pasākumus vielmaiņu. Tas var ietekmēt arī hormonu sauc adiponectin organismā. Tomēr ir svarīgi paturēt prātā, ka nav uzticamu zinātnisku pierādījumu, ka tas uzlabo svara zudums, kad cilvēki.

Aveņu ketona izmanto & efektivitāti

Aveņu Ketona: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un BrīdinājumiNepietiekami pierādījumi:
  • Svara zudums.
  • Aptaukošanās.
  • Palielinās liesās ķermeņa masu.
  • Matu izkrišana (alopēcija).
Vairāk pierādījumu ir nepieciešams novērtēt aveņu ketona šīm vajadzībām.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketonu

Aveņu ketona blakusparādības & Safety

Nav pietiekami daudz informācijas, var zināt, vai aveņu ketona ir droši veikt kā papildinājumu. Aveņu ketona nekad zinātniski pētīta cilvēkiem, lai noteiktu, ja tas izraisa blakusparādības. Tomēr pastāv bažas par aveņu ketona drošību, jo tas ir ķīmiski saistīts ar stimulantu, ko sauc par synephrine. Tāpēc ir iespējams, ka aveņu ketonu var izraisīt jitteriness, palielināt asinsspiedienu, jūtas vai ātra sirds sitās. Vienā atskaitē, kāds, kurš ieņēma aveņu ketona aprakstīta jūtas nestabils un spēcīgi pukstošā sirds puksts (sirdsklauves).

Īpaši piesardzības pasākumi un brīdinājumi:

Grūtniecība un zīdīšanas periods: ne tik daudz ir zināms par aveņu ketona izmantošanu grūtniecības un zīdīšanas laikā. Palieciet droši pusē un izvairīties no lietošanas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketonu
Aveņu ketona atbilstošu devu, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā tur nav pietiekami daudz zinātnisko informāciju, lai noteiktu atbilstošu devu aveņu ketona klāstu. Paturiet prātā, ka dabas produkti nav vienmēr obligāti drošu un devas var būt svarīgi. Pārliecinieties, ka sekot attiecīgos virzienos uz produkta etiķetes un konsultēties ar jūsu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes profesionāli pirms izmantošanas.

Aveņu Ketona: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un Brīdinājumi