» » Artrit Için Doğal Tedavi

Artrit Için Doğal Tedavi

Artrit Için Doğal TedaviYeni ve daha etkili tedaviler rağmen çok artrit hastaları, kronik ağrı ve özürlülük ile yaşıyor. Bazı insanlar, bitkisel ilaçlar ve geleneksel ilaçlar daha güvenli ve etkili oldukları inancı "doğal" diğer ilaçlar için açın. Ne yazık ki, bu ilaçları, medya ve İnternet hakkında birçok bilgi kamuya yanıltıcıdır.

Gıda ve İlaç Dairesi (fda) tarafından geleneksel ilaçlar onayı için gerekli bilimsel Kanıtların niteliğini temel değil. Bu hasta notunda bilinçli kararlar verebilirsiniz, böylece size amacı ile ses, bilgi ve yararları ve riskleri doğal ilaçları doktorunuza ile görüşmek üzere sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Kısa bilgiler

  • Geleneksel ilaçlar için benzer kimyasal aktif maddeler bitkisel ilaçları vardır. "Doğal" ilaç nazik ve geleneksel ilaçlar daha güvenli olduğunu iddia için bilimsel hiçbir dayanağı yoktur. Birçok geleneksel bitkisel tehlikeli ve hatta ölümcül yan etkilere neden.
  • Bitkisel ilaçlar ilaç olarak fda tarafından düzenlenen değil. Onların kompozisyon değişkendir ve onlar tarafından reçete ilaç ya da zehirli metaller kirlenmiş olabilir.
  • Olan sağlık iddia ses bilimsel kanıt tarafından desteklenen hiçbir bitkisel ilaçlar vardır.
Provailen resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız.

"Doğal" ilaçlar hakkında gerçeği

"Doğal" bir ilaç nedir ve nasıl üzerinde sayaç (otc) ilaçlar reçete ve farkı nedir? İlaçlar, vücut fonksiyonları, kan basıncı, kan şeker düşürücü gibi değiştiren kimyasallardır. Bu kimyasalların yararlı ya da zararlı etkileri üretebilir. Reçete ve otc ilaçların yaygın olan malzemeler, yararları ve olası yan etkileri incelenmiştir saf kimyasallardır.

Bitkisel ilaçlar, kimyasallar eylemlerini bilinmeyen onlarca içeren bitki özleri bulunmaktadır. Artık öyle “ doğal ” tek bir kimyasal yutmak üzere daha bitki Kimyasalları karışımı yutmak: bir ilaç bir ilaçtır. Aslında, doğal ilaçlar, nazik ve geleneksel ilaçlar daha güvenli olduğunu iddia reklam için bilimsel hiçbir dayanağı yoktur.

Artrit Için Doğal Tedavi

Plasebo etkisi: Nasıl ilaç etkili olup olmadığını biliyor?

Son 50 yılda tüm yeni ilaçlar bir plasebo etkisi ötesinde herhangi bir yarar sağlarlar mı kurmak için test edilmiştir. Plasebo, bir maddenin veya belirli aktivite olan yordam olduğunu. Artrit için yeni bir ilaç, ağrı gidermek onun yetenek test ettiğimizde, örneğin, bir hap ya da kapsül ilaç görünüm aynıdır, ancak hiç aktif maddeler içerir deneme insanlarda yarısını alırsınız.

Plasebo alan kişilerin yaklaşık % 30-40 belirgin bir iyileşme belirtileri bildirin. Parası güven ilaç yöneten doktor ve yardım beklentisi nedeniyle oluşur. Birçok ilaç plasebo-kontrollü çalışmalarda önce etkili olduğu düşünüldü, daha sonra belirli hiçbir yararı için bulunamadı.

Provailen resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız.

(Reçete ve otc) "doğal" ve geleneksel arasındaki farklar nelerdir ilaçlar?

Her ne kadar doğal ve geleneksel ilaçlar benzer şekilde çalışabilir, aralarında önemli farklar vardır.

1. Ne düzenlenir? Reçete ve otc ilaç, gıda ve İlaç Dairesi (fda), Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin bir ajans tarafından düzenlenmektedir. Reçeteli ilaçlar kullanılabilir kamuoyuna yapılmadan önce fda, onlar güvenli ve aslında onlar hedef sağlık yarar sağlamak için test edilebilir gerektirir. Bitkisel ilaç üreticileri değil satmadan önce güvenlik çalışmaları gerçekleştirmek için gerekli “ doğal ” ürünleri. Aralık 2007'ye kadar onlar bile olumsuz olayların kayıtları korumak için ya da onları fda bildirmek için gerekli değildi.

2. Şişe nedir? Düzenlenmiş reçete ve otc ilaç ilaçlar saf bileşiklerdir. Yani güvenli bir doz ne olduğunu belirlemek için test edilir ve her doz her diğer doz ile aynı olması gerekir. Örneğin, bir aspirin almak her zaman aynı miktarda tıp vücut için teslim emin olabilirsiniz. Buna ek olarak, her şişe bir bitkisel çözüm, aynı ilaç bir şişeden büyük ölçüde değişebilir. Ayrıca, hükümet ve tüketici örgütleri tarafından yapılan analizler, birçok bitkisel ürün içeriği etiketlerin üzerinde listelenen maddeler eşleşmiyor indirdik.

Bu özler, çok tehlikeli kimyasallar, tarım ilaçları, lider veya cıva, bunlar-ebilmek tesir etmek senin beden de içerebilir. Daha da rahatsız edici, reçete veya ilaç otc dahil bazı bitkisel ilaç üreticileri kendi “ doğal ” ürünleri. Çalışmalar, bitkisel ürünler, kortizon ve benzeri hormonlar, diüretikler, Viagra, aspirin veya sakinlestirici içerebileceðini göstermiştir. Bir dizi “ doğal bitki ” indocin ve prednizon gibi geleneksel artrit ilaçlar içeren ilaçlar artrit bulunmuştur.

3. Bitkisel ilaçlar güvenli mi? Her ne kadar bazı insanlar yüzyıllardır kullanılan ilaçlar güvenli olması gerektiğini varsayalım, biz son yıllarda birçok geleneksel bitkisel tehlikeli ve hatta ölümcül yan etkileri olduğunu öğrendim. Örneğin, bitkisel ilaçlar, birthwort veya snakewort yapılmış Aristolochia bitki özleri, tüm dünyada 1000 yıldan fazla kullanılmış. Şimdi bu bitkiler aristolochic asit, böbrek yetmezliği ve böbrek kanseri yol açabilecek maddeler içerdiğini biliyoruz. Henüz aristolochic asit içeren bitkisel ilaçlar hala perakende mağazalarda ya da Internet üzerinden satın alınabilir.

4. "Doğal" ürünler çalışmıyor? fda den rızasını kazanmak için geleneksel ilaçların sağlık yararları için yapılan talepler plasebo-kontrollü çalışmalar üzerinde temel sağlam verileri tarafından desteklenmelidir. Sağlık yararları iddia için “ doğal ” esas gelenek ve az ya da hiçbir bilimsel veri bazlı ürünler. Bitkisel ilaçlar için yapılan hiçbir sağlık iddia, düzenli ilaç fda tarafından gerekli Kanıtların niteliğini esas alır.

Provailen resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız.

Bitkisel ilaçlar artrit

Bitkisel ilaçlar, artrit tedavisi için terfi dahil, zencefil, Çince Thunder God asma, söğüt kabuğu özü, feverfew, cats pençe ve ısırgan otu.

Bazı kanıtlar, zencefil ve Söğüt özü ağrıları dindirmek kabuğu varken, bu ilaçlar fda onaylı steroid olmayan anti-inflamatuar bileşiklerin (NSAİİ) naproksen (Aleve) ve ibuprofen (Advil) gibi benzer kimyasallar içerir. NSAID'ler, saf ya da bitkisel karışımlar, mide ve bağırsak iltihabı neden olabilir. Ayrıca, kan pıhtılaşma ile müdahale ve sıvı birikimine, hipertansiyon ya da kalp yetmezliği olan insanlar için sorunlara neden.

Çince Thunder God Vine de ferahlık ağrı ve iltihaplanma, ama kronik kullanımı zayıflaması neden bağışıklık sistemi ve kemikler (osteoporoz).

Artrit için Takviyeler

Artrit Için Doğal TedaviTakviyeleri, romatolojik semptomlar tedavi için tezgâh da pazarlanmaktadır. Hasta en iyi bilgilere bu ürünleri almadan önce düşünmelisiniz.

s-adenosylmethionine (aynı), vücutta doğal olarak meydana gelen kimyasal Avrupa'da bir reçeteli ilaç olarak depresyon de artrit ağrı ve iltihaplanma gibi bir süre için kullanılmıştır. Sadece öznel artrit belirsiz, orada diğer silahlarına rahatlama sağlayan anti-depresan eylem roldür. Ağız yoluyla alındığında, aynı, ne verimli bir şekilde vücuda emilir değildir herhangi bir etkinliği büyük, iyi çalışmalar vardır. Ayrıca, bu çok pahalı ek gastrointestinal sıkıntı neden olabilir gibi olayları aşırı ajitasyon bildirdi. Düzensiz diğer ürünler gibi birçok ticari ürünleri aynı ilaç etiketinde belirtilen miktarı içerir.

Kondroitin sülfat ve glukozamin sülfat ilave, ayrı ayrı veya birlikte, dejeneratif artrit (osteoartrit) olan hastalar için yükseltilir. Üreticileri tarafından ödenen çalışmalar, bu ürünlerin artrit ağrı dindirebilir öneririz. Bağımsız denemeler, Ulusal Sağlık Enstitüleri tarafından ödenen büyük bir çalışma da dahil olmak üzere hiçbir yararı ötesinde bir plasebo tarafından sağlanan bulduk. Bir devlet kurumu, Sağlık Araştırma ve kalite ajansı tarafından son bir daha gözden geçirme, glukozamin, kondroitin ya da hyaluronik asit enjeksiyonları osteoartrit için yararlı olduğunu hiçbir kanıt olduğunu sonucuna vardı.

Omega-3 yağ asitleri içeren balık yağı , romatoid Artritli hastalarda eklem hassasiyet ve ağrı gidermek için bildirilmiştir. Mütevazı ve görünmesini birkaç ay sürebilir. Yan etkileri gastrointestinal sıkıntı ve bir balık kokusu nefes içerebilir. Balık yağı takviyeleri dikkate olanlar bazı balık yağı takviyeleri hangi-ebil var olmak zehirli civa ya da A vitamini, yüksek seviyede içerir bilmelidir.

Provailen resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız.

Akupunktur

Asya ülkelerinde 2000 yıl önce geliştikçe, akupunktur iğneleri meridyenleri ya da kanal boyunca belirli noktalarda deri içine eklenir. Puan seçilen grupları, farklı hastalıkları tedavi etmek için kullanılır. Geleneksel Çin Tıbbı, akupunktur, bitkisel tedavi, diyet ve egzersiz de içerebilen kapsamlı tedavi planının bir parçası olduğunu, ancak giderek Batı sağlık personeli tarafından tek başına bir tedavi olarak kullanılır.

Akupunktur kullanımı diz osteoartrit (dejeneratif artrit) tarafından neden ağrı yardım için birçok çalışma olmuştur. Hasta daha az ağrı sadece konvansiyonel tedaviye alınan hastalarda daha deneyimli akupunktur ile tedavi erken çalışmalarda bulundu. Ancak, son yıllarda geleneksel Akupunktur için çeşitli karşılaştırıldı “ yalan ” ya da sıradışı akupunktur denetimleri ekleme adlı sigara akupunktur noktalarına iğneler, iğneler ekleme ve iğneler cilt içine eklenecek ortaya teleskopik kullanım dahil olmak üzere. Sahte ve geleneksel akupunktur ağrı tedavi için karşılaştırıldığında önemli rahatlama sağladı. Ancak, geleneksel ya da sahte akupunktur tarafından üretilen parası az veya hiç farkı yoktu.

Bu çalışmaların kabartma ağrı plasebo etkilerden, derinin temas ile iğne ya da rasgele noktalarda kendi ekleme ile elde edildi sonuçlanan yorumudur. Ağrı diz ve osteoartrit tarafından neden şiddetli olabilir ve konvansiyonel tedavi ile tam olarak rahatlamış. Çünkü o çok güçlü bir plasebo akupunktur ağrı dindirmek geçerli en iyi kanıt göstermektedir, ancak güvenli ve geleneksel tedaviye ek olarak kabul edilebilir.

Bilinmesi gereken noktalar

  • Çoğu türleri artrit, kronik ve tamamen konvansiyonel tedavi ile kontrol edilebilir değil. İnsanlar bitkisel ilaçlar ya da ek ek yardım isteyebilir veya bu maddelerin geleneksel ilaçlar kullanabilirsiniz.
  • fda kalite bitkisel ilaçlar ve takviyeleri düzenleyen veya onların etkinliğini veya Emanet olun yapamıyor, çünkü bitkisel ilaçlar kullanımı tavsiye edilmez.
  • Akupunktur güvenlidir ve bazı hastalarda ağrı Osteoartrit ile sağlayabilir, ancak göründüğü bir plasebo etkisi olarak arttırmaya çalışır.
Artrit Için Doğal Tedavi