» » Ako Sa Vzdali Sladkosti Schudnúť

Ako Sa Vzdali Sladkosti Schudnúť

"Vzdať cukru schudnúť", odporučiť Dietetici. Ale vzdať váš obľúbený čokoládový bar alebo čiernych ríbezlí stick je jednoducho príliš veľa požadovať. Čo funguje najlepšie, je naučiť sa vysporiadať s cookie a candy chute, aby ste na priebeh udržiavanie zdravej telesnej hmotnosti.

Väčšinu času, Nemyslíme si všetok cukor, ktorý ide do našich úst. Je dôležité pochopiť, že nadmerné cukru v potravinách len veľmi málo poskytnúť palív a energie, aby nás zostať aktívny, ale prináša na negatívne účinky na naše zdravie vo forme priberanie na váhe, kolísavý cukru v krvi, atď.

Ako znížiť cukru schudnúť

  • Zhodnotiť vaše návyky:Pozorovať svoje stravovacie návyky. Myslíte si, jesť sladkosti pred/po obede? Aké dennej dobe túži po to? Tento sebahodnotenie vám pomôže postupne posun od jesť sladkosti na niečo zdravé. Napríklad, ak máte zvyčajne sladké jedlo na raňajky, ho nahradiť stravovacie možnosť, ktorá vám poskytuje energiu.
  • Č-cukor cieľ: Urobiť hrubý "no cukru" cieľ, ktorý vám pripomína cieľ zníženia cukru obsahu z vašej stravy a vám pomôžu zostať dopustil k nemu. To možno vykonať tým, že zmeny vo vašej strave.
  • Bez cukru nápoje:Ste-li čaj alebo káva milenca, piť bez cukru. Prelomiť zvyk pridávať medu alebo sirupy do nápojov.
  • Znížiť na dezerty:Obmedziť sladké dobroty. Skôr ako mať dezerty everyday jedál, majú trikrát týždenne. Ak jete dva alebo tri cookies dezert, obmedziť seba od majú viac než jedno. Sa zaviaže k zníženiu veľkosti porcií sladkostí vám pomôže eliminovať väčšinu sladkosti z vašej stravy.
  • Pri spustení chuť na sladkosti: Vždy, keď ste chuť na sladkosti, odpútať sa s inými činnosťami, ako je volanie kamaráta, počúvať hudbu, atď.
  • Ísť pre biopotraviny: Zahŕňa aj potraviny, ktoré nie sú vôbec sladené. Ak zistíte sami chuť na sladkosti, uchopiť vaše obľúbené ovocie, ktoré len nebude sladká chuť, ale bude tiež poskytovať živiny. Bude ťažké nahradiť sladkosti milujete s ostatnými zdravé možnosťami na nejakú dobu, keď pokušenie bude postupne klesať.
Najlepší spôsob, ako vzdať sa sladkostí je dopriať občas s sladké sušienky a čokolády. Nepopieram sami cukru, ale majte zníženie frekvencie, kým vy ste znížili množstvo sladké dobroty z vašej stravy. Eliminuje všetky sladkosti na jeden záťah sa môžete cítiť zbavený núti vás nakoniec binging na cukor a priberanie na váhe.