» » Ako Detox Tela?

Ako Detox Tela?

Ako Detox Tela?Mnohí odborníci sa domnievajú, že nadmerné toxicity tela vytvára celý rad závažných ochorení, z osteoartrózy (kde toxíny usadí v kĺboch), do srdcových ochorení, rakoviny a cukrovky. Prevencii týchto ochorení, musíte byť v harmónii so svojím telom, vedomí jeho stav a jeho potreby, a zaviazala k dávať si dobrý, dôkladné vnútorného spring-clean aspoň raz za rok.

V tej dobe tiež, realizovať dobré jedlo a pohybové návyky, ktoré vám pomôžu zabrániť hromadeniu toxických štátu znova. Spring-clean pre telo je nevyhnutnou súčasťou každého preventívne systému zdravotnej starostlivosti.

Ideálny spôsob, ako detox tela je začať s 24-hodinová rýchlo, ak ste pocit, až to a nie na nejaké lieky. Požiadať o radu vášho lekára alebo výživu je, ak si nie ste istí. Vyberte si deň, kedy nie je potrebné byť veľmi aktívny-najlepšie deň, kedy ste nie sú fyzicky napadnúť.

Tiež je potrebné piť veľa tekutiny počas rýchle, ako dehydratácia nikdy nesmie, ale piť len vodu alebo teplú vodu a čerstvej citrónovej šťavy. Na podporu vnútornej očisty, veľmi dobré zdravie zvyku je ako začať a ukončia deň drinkom horúcou vodou a čerstvej citrónovej šťavy. To má očistný účinok na pečeň a obličky, rovnako ako zvyšok tráviacej sústavy.

Po prvej fáze v programe detox vaše rýchle nonstop, myšlienka je jesť toľko surové potraviny čo najskôr po zvyšok týždňa. Surové ovocie a zelenina nie sú len najjednoduchšie potravín pre telo digest a prostriedky, ako väčšina výživy z potravín, ale majú aj brilantné očistný účinok na organizmus. Varené jedlo je zložitejšia pre tráviaci systém; tepelne neupravené potraviny zlepšuje metabolizmus a posilňuje imunitný systém. Namiesto pomalý pomalý ústavu, tele nájde svoje najlepšie úroveň pre špičkový výkon.

Kliknite tu kúpiť DetoxPlus z oficiálnej stránky
Vysoký obsah vlákniny z ovocia a zeleniny je vynikajúci pre splachovanie jedovaté zvyškov z tela von. Ak sa pokúsite tento prístup, bude vidieť zlepšenie svojej celkovej zdravie, s mnohých menších otravovania príznaky miznú úplne. Či trpíte kožné vyrážky, bolesti hlavy alebo srdcové choroby, dlužíš to pre seba budovať svoje telo správne materiály.

Ako Detox Tela?Pokúste sa nakupujú produkty, ktoré je tak čerstvé, ako môžete získať to a kúpiť ekologického ovocia a zeleniny, kde je to možné, ako majú zrejme menej toxíny. Dobré potraviny sa majú zvyčajne oveľa čerstvejšie ovocia a zeleniny ako veľkých obchodných reťazcov. Čerstvejšie dobré, vyššou nutričnou hodnotou. Čerstvé bylinky sú tiež plné zdravé vlastnosti, takže použitie je liberálno. Ideálne, samozrejme, je pestovať vlastné bylinky a zelenina, ale to nie je možné pre väčšinu z nás.

Keď variť zeleninu, pamätajte, že mnoho vitamínov a minerálov sú zničené tepla pri varení. Keď sme variť zeleninu, živiny sú vyplaví do vody a nalial preč fuč.

Takže, kedykoľvek je to možné, jemne para alebo opražíme zeleninu len pár minút namiesto toho oni sú ponuky – ale len – zachovať ich výživné dobroty. Tiež sa snažíme jesť rôzne ovocie, šalát a inej zeleniny každý deň.

Kliknite tu kúpiť DetoxPlus z oficiálnej stránky

Detox akčný plán

  • Začať svoj detox cez víkend alebo v čase, keď nemáte príliš veľa deje.
  • Chodiť aspoň 15 minút každý deň.
  • Vypite aspoň 2 litre vody denne – čistená, destilovaná, filtrované alebo Fľaškované. Môžete piť aj púpava kávy alebo bylinkové čaje.
  • Majú ½ litra ovocnej alebo zeleninovej šťavy – mrkva a jablko šťava (môžete kúpiť tieto dva samostatne a kombinovať s jednej tretej-voda) s nastrúhaného zázvoru, alebo čerstvým melónom juice – denne. Mäso melón je vysokým obsahom beta-karotén a vitamín C. Semená sú vysoko v vitamínu E, rovnako ako antioxidant minerály zinok a selén. Môžete si vytvoriť skvelý antioxidant koktail zmiešaním čerstvého ovocia a semien v mixéri do veľký-ochutnávka drink.
  • Jesť v hojnosti: ovocie-najviac prospešný ovocie s najvyššie odradiť potenciál zahŕňajú čerstvé marhule, všetky bobule, ananásový melón melóny, citrusových plodov, Kiwi, papája, broskyne, mango, melóny, červené hrozno. Zelenina – je zvlášť dobrá artičoky, papriky, červená repa, ružičkový kel, brokolicou, červená kapusta, mrkva, uhorky, kel, tekvica, špenát, sladké zemiaky, paradajky, žerucha a fazuľové výhonky.
  • Jesť s mierou: zrno – hnedá ryža, kukurica, proso a quinoa-nie viac ako dve porcie denne. Ryby-losos, makrela, sardinky a tuniaky – nie viac ako raz denne. Oleje-použiť extra panenský olivový olej na varenie a namiesto masla a semien za studena lisované oleje pre obväzy. Orechy a semená-hrsť denne surové, nesolené orechy a semená by sa mali zaradiť. Vyberať mandle, para orechy, lieskové orechy, pekanové orechy, tekvicové semienka, slnečnicové semienka, sezamové semienka a ľanové semienka (ľanové semeno).
  • Vyhnite sa: všetkým pšeničné výrobky, všetko mäso a mliečne výrobky (vrátane vajec), soľ a všetky potraviny, ktoré obsahujú to, stužených (trans), tuky, umelé sladidlá, prídavné a konzervačné látky, vyprážané potraviny, korenie, sušené ovocie. Hraníc zemiakov na jednu časť obdeň a banánov, aby jeden každý druhý deň.
  • Nebuďte prekvapení, ak cítite horšie pre pár deň skôr, ako začnete cítiť lepšie. To je zvlášť pravdepodobné, ak sú odstránenie potraviny, na ktoré ste závislí.
  • Take dvojitú dávku denne kvality multivitamín/minerálneho doplnky, plus dvoch 1000 mg vitamín C kapsuly a antioxidant zložité.
Kliknite tu kúpiť DetoxPlus z oficiálnej stránky
Ako Detox Tela?