» » Aké Sú Zdravotné Výhody Jesť Maliny?

Aké Sú Zdravotné Výhody Jesť Maliny?

Aké Sú Zdravotné Výhody Jesť Maliny?Zdravie výhody jesť maliny sú mnohé. Vedieť, aké sú, pozrite sa na nasledujúce kus informácií...

Chutné blackberry-ako textúru, toto krásne červené ovocie je powerhouse výživy! Ak ste si mysleli, môžete použiť malín na ozdobu len smoothies a šaláty, zamyslite sa znova. Sú plné výhody, a môže ukázať byť nesmierne prínosné, ak sú spotrebované správnym spôsobom.

Hovoriť o antioxidantov, vlákniny a vitamínov, a môžete nájsť maliny synonymom pre všetky z nich. Maliny sú členom ruže klanu a dutým jadrom. Malina vyzerá ako banda semená, uvádzaná ako kôstkovice-lets, ktoré vyzerajú ako kompendium s dutým center. Sú fragrantly sladké a šťavnaté, a pestujú v Kalifornii počas monzúnov.

Kým Malina ponecháva pomôcť pri liečbe bolesti v krku a problémy so žalúdkom, čaj Malinový listy je známy na urýchlenie pôrodu v mnohých. Tu v tento zápis, sme pridali všetky zdravotné výhody konzumácie malín, ovocie, ktoré má vrávoral mysle znova s jeho hodnote.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky

Náročné malinami: Zoznam zdravotných výhod

  • Prvý a najúčinnejšie zisk z jesť malín je že to zabraňuje poškodeniu bunkovej membrány, vďaka obsahu kyseliny ellagic tohto ovocia, ktorý pôsobí ako antioxidant a pomáha v prevencii najrôznejšie škody do tela bunkových membrán neutralizáciou voľných radikálov. Navyše antokyanov pridať antioxidačné a antimikrobiálne vlastnosti tohto červeného ovocia, teda zabrániť zbytočné rast baktérií v tele.
  • Prítomnosť kyseliny ellagic malín aj prestane rast mnohých druhov rakoviny v tele. Ako je fenolové zlúčeniny, zabraňuje lepenie karcinogénov s DNA, a posilnenie spojivového tkaniva, udržuje rakovinové bunky od šíri po celom tele, preto Prevencia rakoviny. Mnohé výskumy tiež tvrdí, že obsah kyseliny ellagic lyofilizovaných malín pomáha v prevencii rastu fytoestrogény buniek príliš.
  • Maliny sú bohatým zdrojom antokyanov, pomôcť znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení a cukrovky. Oni sú známe na zníženie hladiny cukru v krvi, a sú spolu s vitamín B a obsah minerálnych látok, ktoré podporujú znížené glukózy v krvi v tele.
  • Maliny sú bohatým zdrojom mangánu, vlákniny a vitamínu C, zabrániť tkanív tela od všetkých škôd súvisiacich s kyslíkom. Mangán a vlákniny pomoci v spomaľujú tráviaci proces, aby sa cítite plnené na dlhú dobu, a preto menej jesť. To, zase, pomáha pri chudnutí ako mangánu a vlákniny urýchliť rýchlosť metabolizmu, teda spaľovanie množstvom tuku. Ak váš konečným cieľom je schudnúť, nezabudnite sa zapojiť maliny vo vašej strave.
  • Makulárna degenerácia je hlavnou príčinou straty zraku v dospelí, a dnes, ak ste trpia rovnaký, môžete konzumovať maliny zabrániť strate zraku s pribúdajúcim vekom. Vízia-deštrukčné ochorenia u dospelých je efektívne obchodovaných vízie-posilnenie faktormi maliny, tak, že nemusíte sa spoliehať iba na mrkvu na zlepšenie zraku.
  • Ak ste chorý týchto vrások na tvári, maliny sú záchranca na svoj vek škvrny a zafarbenie. Vzhľadom na vysoký obsah vitamínu C v tomto plody, maliny pomôže bojovať proti starnutiu vyplnením tie vrásky a získať mladistvú pokožku. A čo viac, môžete tiež vytvoriť maska z malín zmiešaného s jogurtom, a na tvári žiadajú balenie 15 – 20 minút. Budete ohromení vidieť pozitívne výsledky hneď od prvej žiadosti.
  • Malinový semená sú bohaté na vitamín E a omega-3 mastných kyselín, ktoré sa používajú v rôznych kožných produktov, ktoré poskytuje mnoho zdravotných výhod pre ľudí. A čo viac, Slnečná ochrana faktor v Malina semien olej ide značne nad 30, a preto použitie olej extrakt Malina semien alebo pomocou výrobky vyrobené s rovnakým môže pomôcť v prevencii pokožky od opaľovania a kožné bunky poškodenie.
Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky
Ako jeden z mnohých ovocie s najvyššou antioxidačné vlastnosti, výhody maliny môže v žiadnom prípade zanedbať pokiaľ ide o zdravie. Mnoho pacientov trpiacich Alzheimerovou chorobou, srdcové ochorenia a Parkinsonovou chorobou, skúsený neuveriteľné zlepšenie ich zdravotného stavu ako spotreba maliny opravené oxidačný stres, teda zlepšiť celkový zdravotný stav.

Aké Sú Zdravotné Výhody Jesť Maliny? Konzumovať ich surové, ako aditívum vo vašich denných obilnín alebo ako zálievka na svoj obľúbený kokteil, určite Chceš zažiť mnoho výhod, ktoré drží v tomto zvodné červeného ovocia.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky
Čo je to všetko hovorí o ketóny maliny? No, Dr Oz zdedil Oprah efekt, a ak on sa zmieni, že každý, kto chce; alebo aspoň chce vedieť, čo to je.

Pretože jeho epizódy vysielala skôr tento týždeň oznámil nový zázrak chudnutie doplniť Malina ketón, Internet bol horiace s vyhľadávania. Obchody sú už back-objednať a lekárnici majú sa stať odborníkmi takmer cez noc.

Množstvo otázok, ktoré prišlo odlievanie v mojom lekárne o ketóny maliny len niekoľko hodín po epizódy Dr Oz o nich je pre mňa myslím, že budem musieť začať DVRing show, povedal Dr. G. Sarah Khan. Vysvetľuje, že ketóny maliny majú účinok straty hmotnosti, pretože zvyšujú metabolizmus tým, že zvyšuje uvoľňovanie hormónu tzv noradrenalínu. Dr Chán ďalej vysvetľuje, že iný mechanizmus v hre je proteín, ktorý sa nachádza na tukové bunky nazývané adiponectin... [] znižuje hladinu glukózy a bolo zistené, že byť veľmi úspešný v laboratóriu skúšok myší pokiaľ ide o chudnutí.

Aké Sú Zdravotné Výhody Jesť Maliny? Kým si myslia, že dlhodobé užívanie takýchto metabolizmu-posilnenie doplnok mohol mať vplyv na vaše štítnej žľazy, ona tiež radí proti ich použitiu u diabetikov.

Ona je nie len jeden stavia proti novej it-pilulka moment. Naše bydlisko diétna sestra Mary Hartley naznačuje, že tieto ketóny maliny nie sú nič viac než TV humbuk. Opisuje ich ako zlúčeniny, ktoré dávajú červené maliny ich arómu.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky
Ak Dr Oz našiel podporu pre jeho žiariace odporúčania?

Fat-tryskanie tvrdenia spočíva na dvoch malých myší štúdií, ktoré ukazujú, kedy myši sú dosť high-tuk stravy doplnené s Malina ketóny, získajú menej telesného tuku, než sa očakávalo, vysvetlil Hartley. Ale byť jasné: ketóny maliny neskúmali u ľudí a nie oni boli preukázateľne pracovať.

Dávka, podľa Dr Oz asistent na show, Lisa Lynn, je 100 mg na raňajky a potom 200 mg na obed. Hartley berie na vedomie tento dávkovacieho režimu vás bude stáť 20 dolárov na 60 dolárov za mesiac, ešte nevyskúšané produktu. Ona a Dr Oz zhodujú na jednej veci, prípadne nemohol jesť dosť čerstvé maliny zápas koncentrácia v dávke ketóny maliny, ktorá by vyžadovala asi 90 libier bobúľ.

Aké Sú Zdravotné Výhody Jesť Maliny? Spodnom riadku, ako tvrdí Dr Chán s akýkoľvek dodatok hovorím ísť v ňom s zrnko soli. Ako to je nevyskúšané v človeka, a doplnky, ako je to nevyžadujú ani dohľad FDA schválenie, akýkoľvek dodatok kupujete listy ste na milosť a nemilosť výrobca. Vaše najlepšie stávka, vyhnúť sa tieto nevyskúšané doplnky a držať zdravej výživy a konzistentný výkon režimu. Ak sa ocitnete hľadáte ku kúpe, však či Malina ingrediencie sú uvedené ako hlavné zložky a nie pochovaný v spodnej časti zoznamu alebo úplne vylúčiť.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky