» » Ahududu Keton: Kullanır, Yan Etkileri, Etkileşimleri Ve Uyarılar

Ahududu Keton: Kullanır, Yan Etkileri, Etkileşimleri Ve Uyarılar

Ahududu Keton: Kullanır, Yan Etkileri, Etkileşimleri Ve UyarılarAhududu keton, Kırmızı Ahududu (Rubus idaeus) gelen bir kimyasaldır. En yaygın obezite ve kilo kaybı için kullanılır. Yağsız vücut artırmak için de kullanılır kitle. Bazı insanlar, kafa derisi saç büyüme artırmak için Ahududu keton uygulayın.

Ahududu keton, gıda, kozmetik ve diğer imalat bir koku ya da lezzet ajan olarak kullanılır.

Sonra denilen kesimi sırasında Dr Oz televizyon programında sözü edilen Ahududu keton kilo kaybı için popüler oldu "Ahududu keton: mucize yağ yakıcı bir şişe" Şubat 2012 yılında. Düz-se bile kilo kaybı için bir "mucize" olarak lanse, kilo kaybı iyileştirmek için çalışıyor hiçbir güvenilir bilimsel kanıt yoktur.

Ahududu keton satın almak için tıklayın

Nasıl çalışır?

Ahududu keton ki kilo kaybı için yardımcı düşünce bir Kırmızı Ahududu dan kimyasaldır. Bazı araştırma hayvanlar veya test tüpleri, bazı önlemler metabolizma artırabilir göstermektedir. Ayrıca vücutta adiponektin adlı bir hormon etkili olabilir. Ancak, insanlar tarafından alınan kilo kaybını artırır güvenilir hiçbir bilimsel kanıt olduğunu akılda tutmak önemlidir.

Ahududu keton kullanımlar & etkinlik

Ahududu Keton: Kullanır, Yan Etkileri, Etkileşimleri Ve Uyarılarİçin yeterli kanıt:
  • Kilo kaybı.
  • Obezite.
  • Yağsız vücut artan kitle.
  • Saç dökülmesi (alopesi).
Daha fazla kanıt bu kullanımlar için Ahududu keton derecelendirmek için gereklidir.

Ahududu keton satın almak için tıklayın

Ahududu keton Side Effects & güvenlik

Ahududu keton ek olarak almak güvenli olup olmadığını bilmek yeterli bilgi yok. Ahududu keton, yan etkilere neden olur eğer belirlemek insanlarda hiç bilimsel olarak çalışılmıştır. Ancak kimyasal synephrine denilen bir uyarıcı ilgilidir çünkü Ahududu keton güvenliği konusunda bazı endişeleri vardır. Bu nedenle, ahududu keton jitteriness, artış kan basıncı, duyguları neden ya da hızlı kalp dövmek mümkün. Bir raporda, ahududu keton aldı birisi olmanın duygular titrek ve vurma kalp ritmi (çarpıntı) nitelendirdi.

Özel önlemler & Uyarılar:

Gebelik ve emzirmenin: Hamilelik ve emzirmenin sırasında yeterli Ahududu keton kullanımı hakkında bilinen. Güvenli tarafta kalmak ve kaçının.

Ahududu keton satın almak için tıklayın
Ahududu keton uygun doz kullanıcının yaşını, sağlık ve birkaç diğer koşulları gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda doz Ahududu keton için uygun bir aralık belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli değildir ve dozlarda önemli olabilir unutmayın. Ürün etiketleri ilgili yönergeleri izleyin ve eczacı ya doktor ya da diğer sağlık profesyonel kullanmadan önce danışın emin olun.

Ahududu Keton: Kullanır, Yan Etkileri, Etkileşimleri Ve Uyarılar