» » Acai Berry Faydaları, Meyve Acai Palmiye

Acai Berry Faydaları, Meyve Acai Palmiye

Acai palmiye meyve acai Karpuzu, çeşitli yararları hakkında duymuş. Oku Bu palmiye hakkında daha fazla bilgi.  Acai berry ürünler ortaya çıkan sözde sağlık faydaları için dünya çapında popüler hızlı. Bu meyveleri Brezilya'ya yerli acai palmiye meyve vardır. Yerli yerinde, bu palmiye geniş mutfak amaçlarla kullandıkları çilek için yetiştiriliyor.

Palm de palm (ağaç/gonca iç çekirdek), yüksek kaliteli kalp için çok değerli. Çilek çeşitli sağlık yararları olduğu söyleniyor ve çeşitli hastalıkların tedavisi için Amazon yağmur ormanları kabileleri bu meyvelerin kullanıyoruz söyleniyor. Şimdi, acai çilek çeşitli formlarda, dünya çapında satılmaktadır.

Acai Berry Faydaları, Meyve Acai Palmiye

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın

Acai Palm hakkında gerçekler

Acai Berry Faydaları, Meyve Acai PalmiyeAcai palm (Euterpe oleracea) Brezilya ve Peru Amazon yağmur ormanları içinde ağırlıklı olarak bulunan bir palmiye ağacı türdür. Bu ağaçların çoğunlukla bataklık, bataklık kıyıları ve floodplains bulunur. Onlar sarkık pinnate yaprakları ve ince gövdeleri vardır. Gövde çapı yaklaşık yedi ila on santim bir yerde olabilir ve ağaç için yaklaşık 65 metre yüksekliği en fazla büyüyebilir. Bu ağaçların çoğu birden fazla kaynaklanıyor tek bir kök sistemi geliştirmek için bulunur.

Erkek ve dişi çiçekler aynı ağaçta üretilmektedir. Kahverengimsi veya mor renkli çiçekler ve meyveler geliştirdikleri içinde demet. Olgun acai çilek rengi morumsu siyah ve yaklaşık bir inç. Ancak, bu meyve az posa ve çok büyük bir tohum yapılır. Acai çilek iki bitkileri bir yıl içinde üretilmektedir. Olgunlaşmış meyve hasat ve tüketim için kullanılır.

Brezilya bazı yerlerinde, acai berry doğal diyet vazgeçilmez bir parçasıdır. Onlar da yöresel yemekleri de hazırlanmasında kullanılan bu çilek suyu ve posa tüketir. Acai berry suyu da lezzet, Dondurmalar, gazlı içecekler, likör, vb. için kullanılır. Yirminci yüzyılın son on yılda, acai berry ürünleri dünya ve şimdi, bu ürünlerin diğer kısımlarına yayılır popülerlik mevcut diğer bölgelerde de.

Acai berry ürünleri, yoğurt, gazlı içecekler, tatlılar, suyu, vb, gibi mevcut diğer ülkelerde de. Günümüzde, acai berry bir süper gıda olarak pazarlanan ve çeşitli sağlık yararları olduğu iddia vardır. Diyet takviyeleri gibi kullanılan acai ürünleri geniş bir dizi bulabilirsiniz. Bile olsa, acai berry sağlık yararları kanıtlamak için hiçbir bilimsel kanıt, bu ürünler yaygın olarak kullanılmaktadır.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın

Acai berry yararları

Yukarıda belirtildiği gibi acai berry Brezilya bazı yerlerinde doğal beslenme önemli bir parçası olmuştur. Bu acai palmiye meyve antioksidanlar açısından zengin olduğu söyleniyor ve böylece, vücuttan zararlı toksinlerin giderilmesinde etkili olduğu söyleniyor. Acai hakkında duymuş olabilir temiz, hangi popüler detoks diyetler biridir. Bu acai berry temiz iddia ediliyor çok kısa sürede vücuttan toksinlerin kurtulmak yararlıdır. Aynı zamanda enerji düzeyleri ve sindirim işlevini artırmak için söyleniyor.

Acai berry ürünleri temsilcilerinden göre acai berry tüketimi kan dolaşımını artırır, yaşlanma belirtileri azaltır ve kolesterolü düşürür. Bu da kilo kaybı ulaşmak için iyi lanse olduğunu. Rağmen acai ürünleri yaygın olarak kullanılır, kendi sağlık yararları hakkında çalışmalar vardır hala devam etmekte. Acai çilek antioksidanlar açısından zengin, ama ne kadar onlar insan sağlığı, alttan yukarıya ittirmek içinde etkili hala belli değil, doğrulanmıştır.

Acai Berry Faydaları, Meyve Acai Palmiye Acai berry güvenli mi?. Acai berry ürünleri kullanmak isteyen insanlar, başka bir genel sorgu budur. Sağlık uzmanlarına göre Orta acai berry tüketimi çoğu kişi güvenli olduğu bulunmuştur. Ancak, polen alerji ile bazen acai berry yan etkileri gelişebilir. Bazı insanlar bu berry hipersensitivite gelişebilir.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın