» » Acai Berry Extrakt, Výhody A Vedľajšie účinky

Acai Berry Extrakt, Výhody A Vedľajšie účinky

Acai Berry Extrakt, Výhody A Vedľajšie účinky

Čo je to Acai?

Je Acai berry super jedlo, ktoré má explodovala na scénu so zdravou výživou nedávno. To je plná potenciálne zdraviu prospešné živiny, z ktorých niektoré sú dobre známe medzi vedeckou komunitou, zníženie zlý LDL cholesterolu a ako antioxidanty. Navyše acai obsahuje aj unikátne živiny, ktoré boli predtým neobjavené, ktoré môže tiež prispieť k dobrý celkový zdravotný stav.

Kde sa Acai pochádzajú z?

Acai bobule rastú na acai palmy (Euterpe oleracea Mart.), ktoré sú udomácnené na strednej a Južnej Ameriky. Tieto palmy vyrábať malé tmavo fialové bobule, ktoré môže byť zozbieraná jesť.

Kliknite tu kúpiť čisto Acai stravy pilulku

Acai dávky

Acai má pôsobivý profilov ivín, ktorý je vysoko v dobré mononenasýtené a omega-6 tukov a vlákniny, kým tiež obsahujúce bielkoviny a veľmi málo cukru. Pomerne často keď vezmeme do úvahy výhody rastlinných potravín, termín "flavonoid" je často spomína. Flavonoidy sú metabolity rastlín, ktoré vykazujú rad zdraviu prospešné účinky. Acai bobule obsahujú päť anthocyanin flavonoidy, z ktorých dve boli predtým neobjavené inde (Schauss et al, 2006b). Flavonoidy nachádzajú v acai boli hlásené vystavovať antioxidant (Schauss et al, 2006a) a anti-poburujúce vlastnosti (Kang et al., 2011). Tieto vlastnosti môžu pomáhať pri zlepšovaní zotavenie krát.

Acai Berry Extrakt, Výhody A Vedľajšie účinky Prekvapivo, acai vlastne neobsahuje veľa vitamínu C. Je však dobrým zdrojom vitamínu A, vápnik a dokonca aj železo. Acai tiež obsahuje 18 aminokyselín v merateľných množstvách. Jedným z nich je asparágovej kyseliny, ktoré môžu byť prevedené do kyseliny asparágovej D, aminokyselina s testosterónom zvyšovanie potenciálu. Nízke koncentrácie estrogénu blokovanie zlúčenina, resveratrol tiež zistilo (Schauss et al, 2006b).

Kliknite tu kúpiť čisto Acai stravy pilulku

Acai prínosy pre zdravie srdca

Acai má len nedávno bol upozornený na vedeckej obce, a ako taký, tam je malý výskum zvažujú výhody acai bobule. Nedávne pilotné štúdie však ukázali, že doplnenie acai vlákniny 100 g dvakrát denne bol účinný pri znižovaní celkového a LDL cholesterolu z nadváhou (Udani et al., 2011). Závery tejto štúdie podporuje pokusy na zvieratách (de Souza et al, 2010). Zníženie celkového a LDL cholesterolu sú značky pre dobré kardiovaskulárne zdravie a znižuje pravdepodobnosť ochorenia srdca.

Výhody Acai pre spaľovanie tukov

Acai Berry Extrakt, Výhody A Vedľajšie účinkyZistilo sa, že proteínov v acai ukazuje inhibičný účinok na alfa amylázu (sacharidov tráviaci enzým) (Araujo et al, 2004). To dáva acai potenciál pôsobiť ako carb blocker (podobne ako biele fazule). Pôsobenie carb blokátory pomôcť znížiť trávenie a vstrebávanie sacharidov a môže byť účinné chudnutie pomôcť.

Acai negatívy a vedľajšie účinky

Niekoľko toxikologické a bezpečnostné štúdie boli vykonané na acai. Avšak, acai je jedlé ovocie, ktoré je veľmi populárne v juhoamerickej krajiny ako je Brazília. V skutočnosti, acai je bežné pre tradičné rodáci z amazonskej oblasti.

Jedna vec, vziať na vedomie pri nakupovaní acai je, že veľa online spoločností spustiť acai založené podvody, rovnako ako výroba nepodložené tvrdenia. Uistite sa, že nakupujete od renomovaných predajcu.

Kliknite tu kúpiť čisto Acai stravy pilulku

Acai dávkach a načasovanie zložka

Zatiaľ tam je naozaj žiadne odporúčaná dávka pre acai. Brazílsky domorodci jedia veľké množstvo, ako je základnou potravinou v ich strave, zatiaľ čo malé množstvo môže byť použitý ako multivitamín.

Hoci acai je ovocie, aromatický, obsahuje veľmi málo cukru, ktorý môže dať ochutnať nezaujímavý pre niektorých ľudí. Nebojte sa miešať do obvyklých chvenie alebo Smooth.

Acai Doplnky

Acai možno nájsť ako samostatný výživový doplnok. To nájdete aj v niektorých antioxidačných doplnkov, čo dáva zmysel, že acai je veľmi bohaté na rôznych antioxidantov. Niektorí výrobcovia sú tiež docela rád acai a použiť táto zložka cez ich rozsah. Pozrite sa na to na zadnej strane štítok.

Stohovanie Acai

Hoci acai obsahuje veľa živín, nie je 100% kompletný. Zvážte stohovateľné s iné vitamín a minerálne doplnky, alebo pridaním do Antioxidačné doplnok ak už neobsahuje acai acai.

Kliknite tu kúpiť čisto Acai stravy pilulku