» » תה ירוק עבור הרזיה

תה ירוק עבור הרזיה

תה ירוק עבור הרזיהאם במשקל היא אחת המטרות שלך העליון בריאות, תה ירוק עשוי לסייע. מחקרים מראים כי חומרים תה ירוק עשויה להציע אפקטים מספר של קידום אובדן משקל, כגון האצת חילוף החומרים שלכם ואת דיכוי התיאבון שלך.

למרות בירות עשיר נוגדי חמצון לא תסייע להשיל קילוגרמים בכוחות עצמו, יש כמה ראיות כי שתיית תה ירוק, עשויים לתמוך את מאמצי אובדן משקל.

כיצד לקדם תה ירוק הרזיה?

תה ירוק מכיל קפאין, אשר ידוע להגדיל את thermogenesis (ביולוגי תהליך המעורבים שריפת קלוריות). בדוח 2007 על פי יומן אמריקאי של פיזיולוגיה: רגולציה, Integrative ו פיזיולוגיה השוואתית, המדינה מדענים כי תה ירוק עשוי להילחם ירידה בחילוף החומרים המלווה בדרך כלל במשקל.

על פי מחברי הדו ח, תה ירוק עלול לעכב גם את ההשפעות של catechol-O-methyltransferase (אנזים הידוע לעורר הפירוק של כימיקלים במוח המעורב בוויסות תיאבון).

לחץ כאן כדי לקנות KouTea מהאתר הרשמי

תה ירוק הוא יעיל?

נוגדי חמצון מסוימים נמצאו תה ירוק נראה שיש "קטן השפעה חיובית" על אובדן משקל ותחזוקה משקל, לפי דו ח שפורסם בכתב העת הבינלאומי של השמנת יתר בשנת 2009. בניתוח 11 מחקרים על תה ירוק, ירידה במשקל או משקל התחזוקה שלהם, החוקרים מצאו כי המכונה catechins נוגדי חמצון של תה ירוק עשוי לסייע להגביר את חילוף החומרים.

עדיין, לאומי מכונים לבריאות (NIH) הזהירות אין מספיק ראיות מדעיות כדי לקבוע אם תה ירוק הוא יעיל לירידה במשקל. עם זאת, מספר gallate גבוהה (catechin למצוא תה ירוק) עשוי לסייע אנשים הסובלים מעודף משקל בינוני לרדת במשקל, לפי ה-NIH.

היא כספת?

בעוד תה ירוק הוא סביר כספת עבור רוב המבוגרים, שתיית יותר חמש כוסות ביום עלולה לגרום תופעות לוואי הקשורות קפאין (כגון כאב ראש, עצבנות, בעיות שינה, פעימת לב סדירה). קפאין תה ירוק עשוי להחמיר גם מכמה מצבים בריאותיים, כולל חרדה, לחץ דם גבוה וסוכרת.

תה ירוק עבור הרזיה

ומתי צריך להשתמש בו?

עבור רוב המבוגרים, במתינות הגדלת צריכת תה ירוק תניב במשקל אובדן היתרונות מבלי לגרום השפעות בריאותיות שליליות. אבל כדי לחוות הרזיה משמעותית, חשוב לשלב תזונה בריאה עם פעילות גופנית סדירה (כולל לפחות שעתיים וחצי שעות של פעילות אירובית בעצימות בינונית והפעלות שני אימוני כוח בשבוע). אם אתה שוקל את השימוש של תוספי תזונה של תה ירוק (או כל עזר אחרים של אובדן משקל טבעי), הקפד להתייעץ עם הרופא לפני תחילת הטיפול.

לחץ כאן כדי לקנות KouTea מהאתר הרשמי