» » שימוש Suppressants תיאבון

שימוש Suppressants תיאבון

אנשים רבים מוצאים דיאטה קשה כמו רוב דיאטות מגבילות אל סוגי מזונות ניתן לאכול או את כמות הקלוריות יכול לצרוך כל יום. בשל העובדה כי דיאטות אלה יכולים להיות כל כך שהנקניקיה, הוא בלתי נמנע כי אנשים נופלים קורבן כדי לאוכל שלהם, להיכשל לדבוק בדיאטה שלהם.

דרך אחת לעקוף את המסר מזון אלה היא לשקול שימוש suppressants תיאבון. אלה זמינים מרשם והן מעבר לדלפק מוצרים, יכול לעזור לך לשלוט לאוכל, בתקווה לרזות. ישנן מספר דרכים suppressants תיאבון שעשויים להיות מסוגל לעזור לך לרדת במשקל.

Suppressants תיאבון מסוימים פועלים על-ידי קבלת הגוף שלך מאמינים כי הם מלאים, ללא קשר כאשר אתה אכלת למעשה ובכך ההרטבה את התיאבון. לכן אתה נוטה יותר לאכול פחות ממה שאתה עושה בדרך כלל.

כמה תיאבון suppressants גם לסייע להגביר את חילוף החומרים ואת שריפת הקלוריות כלומר אתה יכול להמשיך להנות את המאכלים שאתה אוהב בעוד עדיין לאבד משקל. זה היתרון הוא מועיל מאוד ומאפשר דיטר לדבוק התזונה שלהם כפי שיש להם לא להגביל התזונה שלהם מזונות מסוימים.

יתרון נוסף משימוש suppressants תיאבון הוא לאורך זמן הגוף שלך יש להפוך משמשים לאכול כמויות גדולות של מזון. Suppressants תיאבון יכול לעזור להקטין את כמות המזון שאתם אוכלים כל יום הפיזי, ולכן סביר ולכן יותר בטן אתה חוזר לגודלו נורמלי, אתה פשוט לא תדרוש כמו הרבה אוכל לחוש מרוצה גם לאחר שתסיים להשתמש suppressants תיאבון.

רוב האנשים מוצאים כי אין להם לקחת suppressants התיאבון לנצח, הם מספיק כדי לסייע דיטר להתגבר על הלחץ הראשוני של התשוקה ולהתחיל לחזור הגוף שלהם רגילה כך שהם לא צריכים לאכול כמו הרבה כדי להרגיש שבעים כמו בדרך כלל כמה שבועות או חודשים. Suppressants תיאבון יכול לסייע לך להשיג את המטרה משקל.

לחץ כאן כדי להציג שלנו מציע הנחה של הגלולה הרזיה ההזמנה

הסיכונים והיתרונות של שימוש Suppressants תיאבון

Suppressants תיאבון הם תרופות שמטרתן הפחתת התיאבון שלך כדי למנוע את ספיגת רכיבי מזון עלולה להוביל השמנת יתר. תרופות אלה עשויים להיות טבעי או סינתטי. Suppressants תיאבון הפופולאריים נגזרים מצמחים הודיה. Suppressants תיאבון טבעיים אחרים הם תערובות של מרכיבי צמחים כגון תה ירוק ואצות ים. סמים סינטטיים לשמש suppressants תיאבון כוללים mazindol, phentermine, benzphetamine, diethylpropion.

כאשר אתה מבקש מרשם עבור כל התרופות הללו, הרופא צריך להעריך האם יש לך את כל התנאים הבאים: הריון, הנקה, אלרגיות, סוכרת, יתר לחץ דם, מחלת כליות, מחלת לב, פרכוסים או אפילפסיה, גלאוקומה, התריס (בלוטת התריס הפרוע), או היסטוריה או הנוכחי צריכת אלכוהול או סמים. תנאים אלה יכול לשנות את האופן שבו שהגוף שלך מבטלת את הסם, ובדידות לך תופעות לוואי.

לחץ כאן כדי להציג שלנו מציע הנחה של הגלולה הרזיה ההזמנה

הסיכונים הכרוכים Suppressants תיאבון

הסיכונים הראשי של לקיחת suppressants תיאבון הם תופעות הלוואי שלהן. מאז הם סמים בשם אמפטמינים במונחים של מבנה כימי דומה, גם דומים תופעות הלוואי שלהן. Suppressants תיאבון עלול לגרום עצבנות, דפיקות (מהיר פעימות הלב) רעידות (לחיצת הידיים), חוסר מנוחה, לחץ דם גבוה, נדודי שינה. תופעות בלתי רצויות אחרות כוללות הזעה צימאון, עצירות. באופן אירוני, בעוד suppressants תיאבון עלול לגרום נדודי שינה, הם יכולים גם לגרום נמנום.

כאשר נלקח ללא מרשם, תרופות אלה עלול להגדיל את הסיכון שלך עבור רעילות. רעילים רמות עקב מנת יתר עלולה להוביל לבלבול עווית או פרכוס, הזיות, הגרוע ביותר, תרדמת (אובדן הכרה שבו אתה עלול לא להיות התעורר גם אם הם חשופים בתגובה לגירוי כואב).

לחץ כאן כדי להציג שלנו מציע הנחה של הגלולה הרזיה ההזמנה

יתרונות השימוש Suppressants תיאבון

מזון, ניהול סמים (FDA) אישר את השימוש suppressants תיאבון רבים. אם ישנם סיכונים הכרוכים בשימוש בהם, מדוע תרופות אלה אושרו? להצדקת השימוש suppressants תיאבון טמון בעובדה שהם יכולים לעזור לרדת במשקל. זה חשוב מאוד היום כי השמנת יתר יש כבר סומנו כאנטי מגפה גלובלית. המחקר שנעשה על תיאבון suppressants הראו כי אם תבצע המרשמים של הרופא, אתה עלול לאבד ככל 5 עד 10 אחוזים ממשקל הגוף.

למשל, אם אתה שוקל 150 lb., אתה עלול לאבד lb. 7.5-15 בערך עם צריכת רגיל של תרופות אלו תוך בו-זמנית שמירה על אורח חיים בריא. Suppressants תיאבון לא מומלץ אם יש לך מדד מסת הגוף (BMI) מתחת 30. החריג לעיקרון זה הוא אם יש לך BMI לפחות 27 ויש לך הפרעת הקשורות השמנת יתר כגון סוכרת, לחץ דם גבוה או תסמונת מטבולית. ניתן לחשב את ה-BMI שלך על-ידי חלוקת המשקל שלך בקילוגרמים על-ידי ריבוע הגובה שלך במטרים.

בהינתן אלה הסיכונים והיתרונות של שימוש suppressants תיאבון, כדאי לך לחשוב פעמיים על קניית ושימוש בהם. אם אתה רוצה באמת לרדת במשקל באמצעות של מדכא תיאבון, לדון בכך עם הרופא שלך.

לחץ כאן כדי להציג שלנו מציע הנחה של הגלולה הרזיה ההזמנה