» » קטון פטל: שימוש, תופעות לוואי, אינטראקציות ואזהרות

קטון פטל: שימוש, תופעות לוואי, אינטראקציות ואזהרות

קטון פטל: שימוש, תופעות לוואי, אינטראקציות ואזהרותקטון פטל הוא כימיקל מ אדום פטל (פטל אדום). הוא משמש לרוב עבור הרזיה והשמנה. הוא משמש גם כדי להגביר את גוף רזה המונית. אנשים מסוימים חלים קטון פטל על הקרקפת כדי לשפר את צמיחת השיער.

קטון פטל משמש גם מזון, קוסמטיקה, אחרים ייצור הבושם או סוכן מהתיבול.

קטון פטל הפך פופולרי עבור הרזיה לאחר זה הוזכר ב קומדיית ד ר. עוז במהלך קטע שנקרא "קטון פטל: נס שומן-צורב בבקבוק" בחודש פברואר 2012. אף-על-פי היא היללה "נס" לירידה במשקל, אין שום הוכחה מדעית אמינה שפועל לשיפור הרזיה.

לחץ כאן לרכישת קטון פטל

איך זה עובד?

קטון פטל הוא כימיקל מ פטל אדום כי הוא חשב לעזור לירידה במשקל. כמה מחקרים בבעלי חיים או צינורות הבדיקה מראה היא עשויה להגביר את מספר מדדים של חילוף החומרים. הוא גם עשוי להשפיע על הורמון בגוף שנקרא אדיפונקטין. עם זאת, חשוב לזכור כי אין שום הוכחה מדעית אמינה היא משפרת את אובדן משקל כאשר נלקח על-ידי אנשים.

פטל קטון שימושים & יעילות

קטון פטל: שימוש, תופעות לוואי, אינטראקציות ואזהרותראיות מספיקות עבור:
  • ירידה במשקל.
  • השמנת יתר.
  • הגדלת גוף רזה המונית.
  • נשירת שיער (התקרחות).
עדות נוספת לצורך דרוג קטון פטל לשימושים אלה.

לחץ כאן לרכישת קטון פטל

פטל קטון תופעות לוואי & בטיחות

אין מספיק מידע זמין כדי לדעת אם קטון פטל הוא בטוח לקחת כתוסף תזונה. קטון פטל מעולם לא נחקרה מדעית בבני אדם כדי לקבוע אם היא גורמת לתופעות לוואי. עם זאת, ישנם כמה חששות לגבי הבטיחות של פטל קטון כי היא קשורה כימי נגד דיכאון בשם synephrine. לכן, זה אפשרי כי קטון פטל עלול לגרום תחושות של jitteriness, עלייה בלחץ הדם, או דופק מהיר. בדוח אחד, מישהו שלקח קטון פטל תיארו תחושות של היותו רעוע, פעימה בלב הולם (דפיקות).

מיוחדת אמצעי זהירות & אזהרות:

הריון, הנקה: לא מספיק ידוע על שימוש קטון פטל במהלך הריון, הנקה. להישאר על בטוח ולהימנע השימוש.

לחץ כאן לרכישת קטון פטל
המינון המתאים של פטל קטון תלוי במספר גורמים כגון גיל המשתמש, בריאות תנאים אחרים. בשלב זה אין מידע מדעי מספיק כדי לקבוע טווח המתאים של מינונים עבור קטון פטל. זכרו כי מוצרים טבעיים אינם בטוחים בהכרח תמיד במינונים יכול להיות חשוב. יש להקפיד על ההוראות הרלוונטיות על תוויות מוצר, להתייעץ עם הרוקח או הרופא או אחרים המטפל לפני השימוש.

קטון פטל: שימוש, תופעות לוואי, אינטראקציות ואזהרות