» » פול קפה ירוק הגלולה אובדן משקל – מומלץ על – ידי ד ר עוז

פול קפה ירוק הגלולה אובדן משקל – מומלץ על – ידי ד ר עוז

דיאטה פול קפה ירוק מוכחת על-ידי חקר ד ר עוז

פול קפה ירוק הגלולה אובדן משקל – מומלץ על – ידי ד ר עוזיש כבר כמה מחקרים לאחרונה להציג העזרים לחלץ פול קפה ירוק הרזיה, אבל אולי, משכנעים ביותר פול קפה ירוק של עוז הרופא מחקר בהשתתפות שלו פופולרית תוכנית טלוויזיה ב- 10 בספטמבר 2012, הציגו יש חומרים נוגדי חמצון תמצית פול קפה ירוק כי להמיס שומן שלך משם ~ ד ר. עוז

ד ר עוז הוא תמיד בחזית חבילת בחשיפת טבעית דיאטה ומשקל אובדן מגמות חדשות, כמו קפה ירוק, קטון פטל, מנגו אפריקאי. אבל גם הוא היה בהלם זה תגליתו האחרונה כי יש את העולם ואת המשקל אובדן מומחים רפואיים, מדענים ורופאים כאחד כל נדהם. שומן מבער כי לקח את העולם דיאטה בסערה ~ ד ר. עוז

לחץ כאן כדי לקנות תמצית פול קפה ירוק

מחקר חדש לחיות על הצגת עוז ד ר!

ד ר. עוז ומומחים שלו באופן אישי רץ והביא כל המשתתפים כמו הקהל בסירטון מיוחדת. כמעט מאה נשים לקחו חלק ואת התוצאות לך הלם חשמלי...

אחת התגליות החשובות ביותר הפכנו שיסייעו לך לשרוף שומן מהר יותר ~ ד ר. עוז

הנשים היו לפצל לשתי קבוצות: מי שקיבל התמצית ואלה שקיבלו פלצבו מבלי שידעו זאת.

נטילת תמצית פול קפה ירוק מכפיל את אובדן משקל ~ ד ר. עוז

כל המשתתפים נדרשו כדי לשמור יומן מזון, אך לא לשנות הרגלים שלהם. זה היה פשוט כך מומחים רפואיים יכול לשלול גורמים חיצוניים מלבד נטילת התמצית. התוצאה? אלה נטילת התמצית בפועל איבד משקל כפליים כמו אלה השתתפו פלצבו.

שימו לב: כל תביעות ו ציטוטים לעיל לקוחים ישירות ד ר. עוז בשלו בהופעות בת 10

לחץ כאן כדי לקנות תמצית פול קפה ירוק

מחקרים אחרים לא פחות משכנע

פול קפה ירוק הגלולה אובדן משקל – מומלץ על – ידי ד ר עוזעל פי מחקר שפורסם סוכרת המטבולית, השמנת יתר היומן *, לאורך תקופה של 12 שבועות רק הנבדקים איבדו בממוצע 10.5% ממשקל הגוף הכולל שלהם ו-16% של שלהם הכוללת שומן – כל זאת מבלי לשנות הרגלי אכילה או תרגיל שלהם. כל נושא הבדיקה איבדו בממוצע 17 קילו במשך תקופה בשבוע 12. ומשפיעה כל צד לא.

16% שומן איבד.המשתתפים קיבלו תמצית פול קפה ירוק בצורת אבקה, לא לשנות הרגלים שלהם. דברים חשובים שיש לשים לב:

 • אין דיאטה חדשה לציית
 • חדש פעילות גופנית שגרתית או אימונים לא היה להם לעקוב אחר
 • פשוט להוסיף התמצית הצריכה היומית שלהם
ונחשו מה? הם איבדו את כמות משמעותית של משקל. למעשה, הם איבדו כעשרה אחוזים ממשקל גופם סה כ, בערך שישה עשר אחוזים של שומן הגוף, בממוצע הם הורידו 17 קילו רק 12 שבועות.

בסדר, אז אנו מקשיבים לך – אז? כי הוא פחות קילוגרם בשבוע.. עניין גדול! מה שאתה צריך לזכור כאן הוא קודם כל, זה היה שומן טהור שהם היו והשריפה. שנית, הם לא ביצע שינויים.

ההפך הוא הנכון, באמת. בממוצע, הם אוכלים 2400 קלוריות ליום, רק והשריפה 400 קלוריות ביום בדרכים מסורתיות. אז במציאות לשעבר, הם צריכים זכו לא מעט במשקל. אבל קרה ההפך!

לחץ כאן כדי לקנות תמצית פול קפה ירוק

המחקר שהתחילה את הכל

אולי שמעת על הרופא הנטורופת לינדסי דנקן. אם כן, אתה יודע כי הוא לא לעתים קרובות ממליצים הרזיה תוספי מזון.

במקום זאת, הוא ממליץ דרכים מוכחות בריא לרדת במשקל. למרבה הצער, כי בדרך כלל אומר המון פעילות גופנית ואכילה היטב, בואו נודה איתה.. אנשים רבים לא ניתן או לא לדבוק רוטינות כזה. אבל המשתתפים במחקר המקורי על-ידי ד ר דאנקן כי ד ר. עוז מובלט על הצג שלו בחזרה במאי 2012 איבדו בממוצע 17 ק ג ברק כמה חודשים

הסוד הרזיה קלה

כעת אנו יודעים בבירור היא דרך כדי לרזות, לשרוף שומן מבלי לבצע שינויים בכלל, זה עובד עבור כל סוג של הגוף.

איך משהו אז פשוט עזרה מאנשים החיים לרזות ללא מאמץ? איך אתה יכול לאכול קלוריות ארבע פעמים רבות בעת צריבת מבלי לעלות במשקל?

אז קפה ירוק דיאטה מוכח במחקרים מספר כדי...

 • אובדן משקל כפול
 • לאבד סנטימטרים כמה שבועות קצרים
 • ללא דיאטה או התעמלות נוסף נדרש
הנה, שתבוצע על-ידי התמצית:

 • שורף שומן
 • היא חוסמת היווצרות של שומן חדש
 • הוא עוצר את השמן המלח במסלולו
לחץ כאן כדי לקנות תמצית פול קפה ירוק
אתה יודע להיות אמצעי מעודף משקל שיש לך הצטברות של שומן בגוף שלך. ידוע לך כי אתה כבר צריך לשרוף שומן זה אם אתה רוצה לרדת במשקל.

שריפת שומן ללא התרגיל באופן מסורתי, כי האמצעים תרגיל. אבל כאשר אתה לוקח תוספי תזונה פול קפה, עושה את זה לך עם כל מאמץ מצדך.

הוא מקבל מיד לעבודה לשרוף את השומן הנוכחי, וזה נהדר, אבל זה לא כל... זה גם עושה את זה קשה יותר סוכר (גלוקוז) להשתחרר לתוך מחזור הדם. אם הוא שלא שוחררו במהירות, הגוף שלך אין הזדמנות להפוך אותו אחסון מסוג fat.

אפס תופעות לוואי על פול קפה ירוק

ישנם אין אינדיקציות כי תמצית פול קפה ירוק יש תופעות לוואי מזיקות ~ ד ר. עוז אז בעצם, אתה שריפת שומן, חסימת שומן חדש הכל בבת אחת – בלי אפילו לעשות כלום. מה זה אפילו טוב יותר? הוא טבעי לחלוטין. המשתתפים במחקר לעיל היה אפס תופעות לוואי. כן, אפס. התפאורה. נדא. למעט עבור אובדן משקל, כמובן!

הקפה של הבוקר לא ירוק או שומן מבער אנשים רבים קיבל מבולבל עם החדשות זה פלא אובדן משקל של נס קפה. אם היא כל כך טוב עבורך, מאלץ את הגוף לשרוף שומן, ואז מדוע אינן ובכושר שתיינים קפה תמיד דק, בצורה?

לחץ כאן כדי לקנות תמצית פול קפה ירוק

חומצה Chlorogenic היא המפתח

חומצה Chlorogenic נמצא באופן טבעי פולי קפה. לפי ד ר עוז, זוהי חומצה chlorogenic שעושה את שריפת שומן. כוס קפה היא דבר כמו נטילת התמצית. הוא מורכב מפולי קפה קלויים. כאשר הם מחממים את השעועית עד למעלות 475 כדי צלי אותם, היא מסירה את המרכיב החיוני: חומצה chlorogenic. אז אתה צריך לקבל התמצית מתוך פולי הקפה הירוקים כי לא נחשפו תהליך חימום.

לא לבזבז את הכסף שלך עבור חומרי מילוי, קלסרים או מוצר נחות

כמומלץ על ידי ד ר עוז, המוצר שלהלן:

 • מכיל לפחות 45% חומצה Chlorogenic
 • אפס חומרי מילוי, קלסרים או תוספים
וב עצום 800 מ"ג לכל כמוסה, הוא 200-400% יותר מאשר אחרים בשוק, כך שאתה מקבל הרבה יותר של חומצה Chlorogenic שריפת שומן לכל קפסולה.

פול קפה ירוק הגלולה אובדן משקל – מומלץ על – ידי ד ר עוז