» » סוגי נשירת שיער נשים

סוגי נשירת שיער נשים

מבוא

סבר בטעות להיות מחלה זכר בקפדנות, נשים למעשה מהווים 40% הסובלים מאובדן שיער אמריקאי. נשירת שיער אצל נשים יכול להיות הרסניות עבור הסובל העצמי של התמונה ורווחה רגשית.

למרבה הצער, החברה כפתה נשים לסבול בשקט. הוא נחשב מקובל הרבה יותר לגברים לעבור אותו תהליך של אובדן שיער. אפילו יותר למרבה הצער, הקהילה הרפואית מתייחס גם הנושא של נשירת שיער נשים כאילו לא קיימים. מאז נשירת שיער אינה מופיעה להיות קטלניות, רוב הרופאים מקדישים תשומת לב מועטה בתלונות נשים על נשירת שיער ולספר למעשה את מטופליהם אשר “ הוא לא עניין גדול ”, וכי “ רק תצטרכו לחיות עמה ”

כמובן לא מה נראה רופאים אלה לממש הוא הנזק הפסיכולוגי שנגרם על נשירת שיער, תחושה המהודר יכול להיות הרסניות בדיוק כמו כל מחלה קשות, ולנקוט למעשה, אגרה רגשיים אשר ישירות משפיעה על בריאות הגוף.

האגודה האמריקנית של אובדן שיער מזהה נשירת שיער הוא נשים הוא חיים חמורה לשנות תנאי ניתן להתעלם עוד על ידי הקהילה הרפואית החברה כולה.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים

סוגי נשירת שיער נשים

אובדן שיער יכול להיות זמני או לאורך זמן. נשירת שיער זמני יכול להיות קל לתקן כאשר הסיבה שלו מזוהה ודנו, או קשה כאשר הוא לא ברור מהו הגורם. אובדן שיער יכול אולי היה זמני, עשוי להפוך לאורך זמן עקב אבחון שגוי. הפוטנציאל המוצאות כזה הוא אולי ההיבט מתסכל ביותר של נשירת שיער לנשים. המידע בסעיף זה יסייע לך לזהות את הגורם שלך נשירת שיער באופן אידיאלי להוביל אותך ורופאים שלך הטיפולים הנכון את סוג מסוים של נשירת שיער, מוקדם יותר מאשר מאוחר יותר.

Alopecia הוא מונח רפואי עבור נשירת שיער מוגזמת או נורמלי. קיימים סוגים שונים של alopecia. מה כל נשירת שיער יש משותף, בין אם מדובר גברים או נשים, היא תמיד היא סימפטום של משהו אחר כי הוא שהשתבש בגוף שלך. השיער שלך יישארו על הראש שלך הוא משתייך אם חוסר איזון הורמונלי, מחלה או מצב אחר אינה מתרחשת. תנאי זה ייתכן פשוטה כגון גנים גורם לך חשופה קרחת תבנית זכר או נקבה או באחד הטפסים של alopecia areata, או עשויה להיות מורכבת שורה שלמה של מחלות. למרבה המזל, נשירת שיער עשוי להיות גם סימפטום של אירוע לטווח קצר כגון מתח, הריון, נטילת תרופות מסוימות.

במצבים אלה, השיער יהיה לעתים קרובות (אם כי לא תמיד) לגדול בעת האירוע עבר. חומרים, כולל תרופות, הורמונים מחלות יכולים לגרום לשינוי צמיחת שיער, הסרת הנוף בעונה הקשה שלבים, המשך שלהן. כאשר זה קורה, צמיחה סינכרונית, הסרת הנוף בעונה הקשה להתרחש. לאחר שעסקו הגורם, פעמים רבות שערות לחזור שלהם תבנית אקראי של צמיחה הקזת ומפסיקה הבעיה אובדן שיער. Unfortuantely, עבור נשים, נשירת שיער, הופך להיות מאבק ארוך של החיים.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים