» » נחירות – להשלים מידע על נחירות

נחירות – להשלים מידע על נחירות

נחירות הוא הרטט של מבנים הנשימה, את הצליל המתקבל, עקב תנועת אוויר obstructed במהלך נשימה בזמן שינה. במקרים מסוימים הצליל עשוי להיות רכה, אך במקרים אחרים, זה יכול להיות חזקים ולא נעימים. נחירות בשינה עלול להיות סימן או אזעקה ראשונה חסימתית בשינה (OSA).

הסיבות של נחירות

באופן כללי המבנים מעורבים הם uvula החיך הרך. זרימת אוויר לא סדירה נגרמת חסימה במעבר והוא בדרך כלל בשל אחת מהאפשרויות הבאות:

  • חולשה הגרון, גורם הגרון להיסגר בזמן השינה.
  • Mispositioned הלסת, לעיתים קרובות שנגרמו על ידי המתח בשרירים.
  • שומן איסוף סביב הגרון.
  • חסימה של המעבר האף.
  • חסימתית בשינה.
  • רקמות בחלק העליון של איירווייז נוגעים זה בזה, גרימת ויברציות.
  • Relaxants כמו אלכוהול או סמים מרגיעים שרירי הגרון.
  • שינה על הגב של האדם, אשר עלול לגרום הלשון שחרור לחלק האחורי של הפה.
לחץ כאן כדי לנסות לפיית את הטוב ביותר נגד נחירות הריסוס

ההשפעה של נחירות

נחירות ידוע לגרום מניעת שינה snorers ואת הסובבים אותם, כמו גם בשעות היום כמו עייפות, עצבנות, חוסר מיקוד ליבידו מופחת. כמו כן הוצע כי זה יכול לגרום נזק משמעותי של פסיכולוגית וחברתית על הסובלים. מספר מחקרים חושפים קורלציה חיובית בין נחירה רמים להתקף לב (כ +34% סיכוי), קו (כ +67% סיכוי).

אבל נחירות נחשב לעתים קרובות נגע משנית, snorers עלולים לסבול לעתים ליקוי חמור של חיים. המשפט בין נושאים על ידי ואח ארמסטרונג גילה שיפור משמעותי סטטיסטית ביחסי אישות לאחר נחירות תוקנה בניתוח. זו אושרה על-ידי ראיות מרה ואח, קרטרייט, אביר, פיצפטריק ואח.

מחקרים חדשים לשייך רם “ נוחר ” עם התפתחות טרשת עורק תרדמני, הסיכון לנזק מוחי, שבץ. החוקרים משערים כי נוחר חזק יוצר מהתסיסה זרימת הדם עורק תרדמני הקרוב ביותר דרכי הנשימה. באופן כללי, מהתסיסה מוגברת irritates כדוריות דם, היה מעורב בעבר כגורם טרשת עורקים.

מחקר אמריקאי מעריכה כי בערך אחד כל האמריקאים 15 מושפע לפחות מידה מתונה של בשינה.

לחץ כאן כדי לנסות לפיית את הטוב ביותר נגד נחירות הריסוס

השכיחות של נחירות

נתונים סטטיסטיים על נחירות לעיתים קרובות סותרות, אך לפחות 30% של מבוגרים אולי רבים כמו 50% של אנשים מסוימים דמוגרפיה נוחרים. סקר אחד מתושבי איטלקי 5,713 המזוהה נחירות הרגילות ב- 24% מהגברים ו- 13.8% של נשים, בעליה עד 60% מהגברים ו- 40% מהנשים בגילאי 60-65 שנים; זה מרמז על רגישות מוגברת על נחירות גיל עולה.

אבחון של נחירות

מלבד "הרעש" של נחירות, תנאים מורכבים יותר כגון בשינה יכול להיות עקבי עם התסמין של נחירות. מחקר שינה ניתן לזהות בעיות כאלה. חולים גם להעריך את מצבם כדי לקבוע את הסבירות של בעיות כאלה מבוסס על חומרת שלהם קשיי שינה.

לחץ כאן כדי לנסות לפיית את הטוב ביותר נגד נחירות הריסוס

טיפולים נחירות

כמעט כל הטיפולים עבור נחירות סובבים סביב ניקוי הסתימה במעבר נשימה. זו הסיבה snorers מומלץ לרדת במשקל (לעצירת שומן מן הקשת בגרון), להפסיק לעשן (עישון מחליש וסותם את הגרון) לישון על הצד שלהם (כדי למנוע חסימת הגרון של הלשון). מספר אפשרויות טיפול אחרות זמינים גם, ועד איידס ללא מרשם כגון תרסיס לאף, האף רצועות או קליפים, שימון תרסיסים, בגדים "anti-snore", כריות, פעילויות יוצאי דופן כגון השמעת דידג'רידו את האף. עם זאת, נחירות הוא בעיה רפואית מוכרת, אנשים נוחרים צריך תמיד ברופא מקצועי לפני שתסתמך על טכניקות ייתכן מסיכה הסימפטומים אך לא להתייחס התנאי הבסיסי.

לחץ כאן כדי לנסות לפיית את הטוב ביותר נגד נחירות הריסוס

מכשירי שיניים של Snoring

מכשירי שיניים עשוי במיוחד המכונה סדים לקידום הלסת, להתקדם הלסת במקצת, ובכך למשוך את הלשון לפנים, הם מצב שכיח של טיפול לנחירה. בדרך כלל, רופא שיניים המתמחה ברפואת שיניים בשינה הוא התייעץ. מכשירים כאלה הוכחו כיעילים בהפחתת נחירות, דום שינה במקרים בהם דום מתון עד בינוני. לעתים קרובות מתקבלים הרבה יותר טוב מאשר מכונות הסיפאפ סדים לקידום הלסת. תופעות לוואי אפשריות אך נדירים כוללים תנועה הדרגתית של השיניים, הלסת הפרעת משותפת, עודף גירוי salivation, מסטיק.

סדים ללא מרשם לקידום הלסת לספק את היתרונות אם מצוידים כראוי. הם עשויים בדרך כלל מ פולימר אווה ורובם הנראית מגן הפה-שומרים את המדבקות ספורט. חיסרון אחד של מכשירים זולים יותר בהשוואה למכשירים מצויד באופן מקצועי הוא הקושי בהגדרת המיקום הנכון בלסת. הלסת over-advanced גורמת לסת כאבי פרקים, בעוד הלסת תחת-מתקדמים מייצרת השפעה טיפולית. התקנים באופן מקצועי מצויד בדרך כלל לשלב מנגנון התאמה כך לקידום הלסת ניתן בקלות עלה או ירד לאחר התאמה. כדי להתאים את רוב “ עשה זאת בעצמך ” מכשירי יש צורך לחמם אותם, עובש אותם שוב במיקום החדש הרצוי. לחלופין, בהתחשב בעלות נמוכה, סד חדש יכול לשמש.

בעבר בארצות הברית, סדים לקידום הלסת נחשבו מחלקה 2 אמ, לא ניתן באופן חוקי למכור ללא מרשם. האמריקאים, עם זאת, הורשו לרכוש מכשירים אלה מחוץ לארצות הברית ולייבא אותם לשימוש אישי. באוסטרליה, יצרנים יכולים לקבל אישור ניהול מוצרים טיפוליים (TGA) המאפשר להתקנים להימכר דרך ערוצים מסחריים רגילה ללא המעורבות של רופא.

מכשיר לחץ (סיפאפ) דרכי הנשימה חיובי מתמשך משמש לעתים קרובות כדי לשלוט בשינה, לנחירה המשויכים אליו. כדי לשמור את דרכי הנשימה פתוחים, התקן משאבות זרם מבוקר של אוויר דרך צינור גמיש למסכת שחוקים מעל האף, הפה, או את שניהם.

לחץ כאן כדי לנסות לפיית את הטוב ביותר נגד נחירות הריסוס

ניתוח של נחירות

ניתוח זמין גם כשיטת תיקון נחירות חברתית. הליכים מסוימים, כגון uvulopalatopharyngoplasty, ניסיון להרחיב את דרכי הנשימה על-ידי הסרת רקמות בחלק האחורי של הגרון, כולל uvula הלוע. ניתוחים אלה פולשנית למדי, עם זאת, ישנם סיכונים של תופעות לוואי שליליות. הסיכון המסוכן ביותר הוא כי מספיק רקמת צלקת היתה טופס בתוך הגרון בעקבות חתכים כדי להפוך את דרכי הנשימה צר יותר ממה שהיה לפני הניתוח, ופוחתת במרחב האווירי ב velopharynx. צלקות היא תכונה בודדים, כך קשה המנתח לחזות כמה אדם עשוי להיות נטייה לצלקות. חלק מהחולים מדווחים על התפתחות בשינה חמורה בשל נזק על דרכי הנשימה שלהם נגרם על ידי ניתוח בלוע. כעת, האיגוד הרפואי האמריקאי לא לאשר השימוש של לייזרים כדי לבצע פעולות הלוע או uvula.

אבלציה גלי רדיו (RFA) הוא טיפול כירורגי חדש יחסית עבור נחירה. טיפול זה חל גלי רדיו אנרגיה וחום (בין 77 ° C עד 85 מעלות צלזיוס) על רקמות רכות בחלק האחורי של הגרון, כמו החיך הרך uvula, גורם הצטלקות של רקמת מתחת לעור. לאחר ריפוי, כתוצאה stiffening של האזור המטופל. ההליך אורכת פחות משעה, מבוצעת בדרך כלל על בסיס חוץ, בדרך כלל דורש מספר טיפולים. אבלציה גלי רדיו הוא לעתים קרובות יעיל בהפחתת חומרת נוחר, אבל לעתים קרובות לא מונע לחלוטין נחירות.

אבלציה הפרעה דו קוטבית גלי רדיו, טכניקה המשמשת עבור coblation ניתוח שקדים, משמש גם לטיפול לנחירה.

לחץ כאן כדי לנסות לפיית את הטוב ביותר נגד נחירות הריסוס

ההליך עמוד

ההליך עמוד הוא בטיפול פולשנית נחירות ו חסימתית בשינה. הליך זה היה ה-FDA ציינו בשנת 2004. במהלך הליך זה, שלושה עד שישה + dacron (חומר בשימוש קבוע התפרים) רצועות מוכנסים לתוך החיך הרך, באמצעות מזרק שונה ואת הרדמה מקומית. בעוד ההליך אושרה בתחילה עבור הכניסה של שלושה "עמודים" לתוך החיך הרך, נמצא כי היה תגובה מינון משמעותית יותר עמודים, המועמדים המתאימים. בפעולת זה-חוץ, הנמשכת בדרך כלל לא יותר מ- 30 דקות, החיך הרך הוא נוקשה יותר, ואולי אף צמצום המופעים בשינה, נחירות. הליך זה מתייחס לאחד הגורמים הנפוצים ביותר של נחירות, דום שינה — רטט או התמוטטות של החיך הרך (החלק הרך של גג הפה). אם ישנם גורמים אחרים נחירות או בשינה, כגון תנאי של דרכי הנשימה האף או לשון מוגדלת, אותו להניח שתצטרך להיות בשילוב עם טיפולים אחרים כדי להיות יעיל יותר.

לחץ כאן כדי לנסות לפיית את הטוב ביותר נגד נחירות הריסוס

טיפול תרופתי

תווית פתוחה לא-אקראי ללמוד שלושים חולים מצאו תועלת pseudoephedrine domperidone, השילוב לטיפול נחירות קשות. הכנת נמכרים מעבר לדלפק במדינות מסוימות.תרופות טבעיות

קיימות שיטות טבעיות שונות לכאורה כדי להקל על נחירות. אלה יכולים להיות בצורה של גלולות צמחים, אקופרסורה התקנים או דיקור מיוחדות.

ישנם מקרים שבו נחירות הוא התוצאה של מיקום מגורים שגוי. לישון עם כריות מדי יכול למתוח, לצמצם את המעבר מיזוג. השתמש כרית אחת כדי למנוע את זה. כמו כן, שוכב על הגב יכול לגרום לנחירה. כך, שינוי מגורים מיקום ניתן לעזור.

תרסיסים נגד נחירות טבעיים זמינים גם, כמו מעבר לדלפק מוצרים זמינים בבתי מרקחת.

בין ‘ טבעי ' תרופות הם תרגילים להגדלת השרירים של דרכי הנשימה העליונות, רופא אחד, וציין anecdotally זמרים מקצועיים נוחרים לעתים רחוקות, אבל מספיק מחקר של אזור זה נשאר להיות שבוצעו.

לחץ כאן כדי לנסות לפיית את הטוב ביותר נגד נחירות הריסוס

התמודדות כשותף

השותף מיטה של snorer מאבד, בממוצע, שעה שינה ללילה. זה יכול לגרום בעיות לקשר משמעותי, כמו גם השפעות בריאותיות של גירעון השינה עבור השותף. אטמי אוזניים עשוי להקל על שינה טובה לאנשים שיתוף השינה אותו עם מישהו snores. חיצוניים אטמי אוזניים לא נועדו לישון עם. חלופות אחרות כוללות רעש לבן גנרטורים.

לחץ כאן כדי לנסות לפיית את הטוב ביותר נגד נחירות הריסוס