» » מה הם יתרונות בריאותיים של אכילת פטל?

מה הם יתרונות בריאותיים של אכילת פטל?

מה הם יתרונות בריאותיים של אכילת פטל?יתרונות בריאותיים של אכילת פטל הם רבים. כדי לדעת מה הם, להוציא את הבאים פיסת מידע …

עם מרקם כמו blackberry-טעים, זה פרי אדום יפה הוא תחנת כוח התזונה! אם חשבתם שניתן להשתמש פטל רק לקישוט מילקשייקים וסלטים, לחשוב שוב. אתה מלא של הטבות, והם יכולים להוכיח להיות מועיל מאוד, אם נצרך בצורה הנכונה.

לדבר על נוגדי חמצון, סיבים, ויטמינים, ניתן למצוא פטל נרדף על כולם. פטל חבר שבט עלה, והם חלול ב- core. פטל נראה כמו חבורה של זרעים, המכונה גלעין-מאפשר, אשר נראים כמו תכליתו מרכז חלול. אתה מתוק fragrantly, ועסיסי, והם גדלים בקליפורניה ברחבי המונסונים.

בעוד פטל עוזב עזרה בריפוי כאב גרון, בעיות הקשורות הקיבה, תה עם עלי פטל ידוע לזרז לידה רבים. כאן, זה לכתוב למעלה, אנחנו לגייס כל יתרונות בריאותיים של רב פטל, הפרי יש boggled מוחות בכל רחבי עם שלה שווה.

לחץ כאן כדי לרכוש פטל קטון מהאתר הרשמי

רב פטל: רשימה של יתרונות בריאותיים

  • הראשון, ולהשיג את היעיל ביותר לאכול פטל היא בכך שהיא מונעת נזק על קרום התא, בזכות התוכן חומצה אלגית הפרי הזה פועל כנוגד חמצון, ומסייעת במניעת כל מיני נזקים על קרום התא של הגוף על ידי נטרול רדיקלים חופשיים. יתר על כן, אנתוציאנין להוסיף נוגד חמצון ומאפיינים מיקרוביאלית של פרי אדום זה, ובכך, למנוע מיותרת של חיידקים בגוף.
  • הנוכחות של חומצה אלגית פטל נפסקת גם את הצמיחה של סרטן רבים בגוף. כפי שהוא תרכובת phenolic, הוא מונע המליטה של חומרים מסרטנים עם ה-DNA, ושומר על-ידי חיזוק רקמת חיבור, הוא התאים הסרטניים התפשטות בכל הגוף, לכן, מניעת סרטן. מחקרים רבים טוענים גם כי התוכן חומצה אלגית פטל הליחה עוזרת במניעת הצמיחה של תאים tumorous מדי.
  • פטל, להיות מקור עשיר אנתוציאנין, לעזור להפחית את הסיכונים של מחלות לב וכלי דם וסוכרת. הם ידועים כדי להפחית את רמות הסוכר בדם, בשילוב עם ויטמין B ותוכן מינרלים אשר לטפח את רמות הגלוקוז נמוך בגוף.
  • להיות מקור עשיר של מנגן, סיבים תזונתיים, ויטמין C, פטל למנוע את רקמות הגוף על פי כל נזקים הקשורים עם חמצן. מנגן וסיבים תזונתיים לסייע מאט את תהליך העיכול, כך מרגישה מתפוצצת במשך תקופה ארוכה ולאחר מכאן, לאכול פחות. זה, בתורו, עוזר לרדת במשקל כפי מנגן וסיבים תזונתיים להאיץ את קצב חילוף החומרים, לכן, צריבת המון שומן. אם המטרה שלך היא לרדת במשקל, אל תשכח לערב פטל בתזונה.
  • ניוון מקולרי הגורם המפתח של אובדן הראייה להסתפר, היום, אם אתם סובלים אותו, אתם צורכים פטל כדי למנוע אובדן ראייה עם הגיל. מחלה destructing ראייה אצל מבוגרים ביעילות מחולקים על ידי הגורמים לשיפור הראייה בפטל, כך שלא תצטרך להסתמך רק על גזר לשיפור הראייה שלך.
  • אם אתה חולה אלה קמטים על הפנים שלך, פטל הם המושיע שלך כתמי גיל, דהוי. בשל תכולה גבוהה של ויטמין C בפרי זה, פטל לסייע להילחם ההזדקנות על-ידי מילוי קמטים אלה ולהשיג עור צעיר. מה עוד, ניתן גם ליצור מסיכה לפנים של פטל מעורבב עם יוגורט, והחלת ה-pack על הפנים שלך עבור 15 – 20 דקות. אתה תהיה נדהם לראות תוצאות חיוביות הנכון מתוך היישום הראשון.
  • זרעי פטל עשירים בויטמין E, חומצות שומן אומגה 3 אשר משמשים במגוון רחב של מוצרי העור המספקים יתרונות בריאותיים רבים לאנשים. מה עוד, השמש הגנה על גורם השמן נוכח זרעי פטל הולך היטב מעל 30, ומכאן, החלת השמן תמצית זרעי פטל, או שימוש במוצרים מתוצרת אותו יכול לסייע למנוע את העור שלך שיזוף, נזק תאי העור.
לחץ כאן כדי לרכוש פטל קטון מהאתר הרשמי
להיות אחד של פירות רבים עם תכונות נוגדות חמצון הגבוהה ביותר, היתרונות של פטל יכול, בשום אופן, לזנוח כשמדובר בריאות. חולים רבים הסובלים מחלת אלצהיימר, מחלת לב, מחלת פרקינסון, מנוסה לשיפור לא יאומן בריאותם כמו הצריכה של פטל לתקן את חימצוני, לפיכך, שיפור הבריאות הכללית.

מה הם יתרונות בריאותיים של אכילת פטל? לצרוך אותם raw, כמו תוסף שלך דגני בוקר מדי יום, או כמו ציפוי על שייק המועדפים שלך, אתה בוודאי מתכוון ליהנות מיתרונות רבים כי זה פרי אדום ועסיסי מחזיקה בתוך.

לחץ כאן כדי לרכוש פטל קטון מהאתר הרשמי
מה כל זה לדבר על פטל קטון ואסטרים? נו, ד ר. עוז ירש את האפקט אופרה, אם הוא מזכיר אותה כולם רוצים אותו; או לפחות רוצה לדעת מה הוא.

מאז הפרק שלו ששודרה קודם בשבוע זה שהודיע הרזיה חדשה של נס תוספת קטון פטל, באינטרנט מגדרה עם חיפושים. חנויות כבר הורה האחורי, רוקחים נתקל להיות מומחים בנושא כמעט במשך הלילה.

כמות שאלות שהגיעו מוזג אל אזור בית מרקחת אודות פטל קטון ואסטרים רק שעות לאחר פרק ד ר. עוז עליהם גורם לי לחשוב אני צריך להתחיל DVRing הצג, אמר ד ר שרה ז. ח'אן. היא מסבירה כי קטון ואסטרים פטל יש אפקט של אובדן משקל כי הם מגבירים את חילוף החומרים על-ידי הגדלת השחרור של הורמון הנקרא נוראדרנלין. ד ר חאן נוסף מסביר מנגנון אחרים במשחק הוא חלבון שנמצא על תאי השומן שנקרא אדיפונקטין... [אשר] הקטנת רמות הגלוקוז, כבר מצאו להיות מוצלח מאוד במעבדת בדיקות עם עכברים בנוגע לירידה במשקל.

מה הם יתרונות בריאותיים של אכילת פטל? בעוד שהיא חושבת שימוש ארוך טווח של אלה האצת חילוף החומרים תוסף יכול להיות השפעות על בלוטת התריס שלך, היא גם מייעץ כנגד השימוש בהם על ידי חולי סוכרת.

היא לא אחד בלבד הדיבור נגד הגלולה it חדשה של הרגע. דיאטנית תושב שלנו מרי הארטלי מרמז כי קטון ואסטרים פטל אלה הם לא יותר מאשר הייפ טלוויזיה. היא מתארת את אותם כמו שאמורות לתת פטל אדום ארומה שלהם.

לחץ כאן כדי לרכוש פטל קטון מהאתר הרשמי
איפה ד ר. עוז מצא תמיכה להמלצה הזוהר שלו?

תביעה זו פיצוץ שומן נשענת על שני עכברים קטנים המחקרים מראים כאשר עכברים מוזנים דיאטה עתירת שומן בתוספת פטל קטון ואסטרים שהן מרוויחות פחות שומן הגוף מהצפוי, הסביר הארטלי. אבל להיות ברור: פטל קטון ואסטרים לא נחקרו אצל בני אדם, לא הוכחו לעבודה.

המינון, בבימויו העוזר של ד ר. עוז על הצג, ליסה לין, היא 100 מ"ג לארוחת בוקר ולאחר מכן 200 מ"ג בצהריים. הארטלי הערות שמשטר מינון זה יעלה לך 20 $ $60 חודש, עבור מוצר מ"חוסר עדיין. ד ר. עוז והיא מסכימים על דבר אחד, אולי, לא יכולתי לאכול די פטל טרי כדי להתאים את הריכוז במינון של קטון ואסטרים פטל, אשר ידרוש בערך 90 קילוגרמים של פירות יער.

מה הם יתרונות בריאותיים של אכילת פטל? בשורה התחתונה, כמו ד ר חאן המקרין, עם כל תוספת אני אומר ללכת בה עם מעט מלח. היא נבדקה ב בני אדם, תוספי מזון כמו זה דורשות כל פיקוח FDA או אישור, כל תוספת שקונים עלי שאתה לחסדיהם של היצרן. סונגתוו, להימנע אלה תוספי מ"חוסר ודבק תזונה בריאה ועל משטר תרגיל עקבית. עם זאת, אם אתה מוצא את עצמך מחפש לקנות, ודא כי החומרים פטל רשומים כהמרכיבים העיקריים, לא קבור בתחתית הרשימה או נשלל לחלוטין.

לחץ כאן כדי לרכוש פטל קטון מהאתר הרשמי