» » כיצד נוגדי חמצון לשפר במשקל

כיצד נוגדי חמצון לשפר במשקל

כיצד נוגדי חמצון לשפר במשקלירידה במשקל יכולה להיות תהליך קשה. זהו בעיקר בשל העובדה כי הוא כרוך שינוי הרגלי הנוכחי שלך, אימוץ אורח חיים חדש כי לפעמים יכול להיות קשה להתמודד עם. אף-על-פי-כן, ישנם דברים מסוימים שבאפשרותך לכלול את תוכנית ירידה במשקל יכול לעזור להפוך את התהליך קצת יותר קל ומהיר, כגון מתן הגוף שלך עם נוגדי חמצון.

נוגדי חמצון להסיר רדיקלים חופשיים מהגוף ולעזור לשפר את חילוף החומרים ואת בריאותו הכללית. כדי להפוך את שהותם של האורחים מקורות טבעיים החזק ביותר של נוגדי חמצון פירות יער.

מה הם נוגדי חמצון?

נוגד חמצון הוא חומר אשר מקטין או מונעת התהליך של חמצון על-ידי הגנה על תאי הגוף מפני נזקי רדיקלים חופשיים. רדיקלים חופשיים הם מולקולות לא יציב חסר אלקטרון. גופנו נחשפים רדיקלים חינם כל הזמן.

כמה מקורות חיצוניים של רדיקלים חופשיים הם קרינה (למשל, מן החשיפה לשמש או צילומי רנטגן), אוזון, תחמוצת החנקן, מתכות כבדות (קרי, כספית, קדמיום, עופרת), עשן, אלכוהול, שומנים רוויים, ואת אחרים כימיקלים ומזהמים. גופנו לייצר גם רדיקלים חופשיים על-ידי בביצוע פעילויות חיוני, כגון ייצור אנרגיה חסינות. רדיקלים חופשיים מיוצרים על ידי גופנו עוד יותר כאשר אנו פעילים גופנית.

לחץ כאן כדי לקנות תוסף נוגד חמצון מהאתר הרשמי

נוגדי חמצון לשפר במשקל

בעוד ברור נוגדי חמצון יש השפעה חיובית על הבריאות שלנו תסייע לך להגן על התאים שלנו, הם לא ישירות עצמם לעזור לך לרדת במשקל. תפקידם של נוגדי חמצון לשחק לירידה במשקל היא כי הם מספקים לגוף תמיכה תזונתית שהוא צריך לשמור את זה חזק, אנרגיה במהלך תהליך שריפת שומן.

כיצד נוגדי חמצון לשפר במשקל

כיצד גופנו שורף שומן?

כדי להבין כיצד נוגדי חמצון יכולים לעזור את תהליך איבוד משקל, אתה צריך לקחת מבט מקרוב מה קורה כאשר אנו לאבד שומן. בעוד רוב האנשים נוטים להסתכל שומן כאויב שלהם, כאשר הם בעלי משקל עודף, זה הכרחי כי אתה מבין שומן הכרחי לבריאות שלנו. קיימים שני סוגי שומן:

1. חיוני שומן – הכרחי עבור תפקודי גוף רבים, לרבות שכפול.2. אחסון שומן – חיוני להגנה על כמה איברים בגוף.

השומן בגופנו מאוחסן ברקמות השומן שלנו. רקמה זו מכילה ליפידים הדרושות כדי להפוך חומרים מזינים אנרגיה. תאי שומן יש פונקציות רבות, אחת מהן היא לאחסן רעלים שפורסמו לאורך כל תהליך העיכול. לכן, כאשר להפחית את השומן הגוף שלך, מגביר כמות הרעלים בגוף שלך, זה יכול לגרום לתופעות לוואי שליליות. למשל, הרעלים נוספת לעתים קרובות משפיעה על כבד וגורם לה לעבוד שעות נוספות כדי לעבד ולהסיר אותם. יתר על כן, כאשר מולקולות שומן מפורקים, תהליך הנקרא חמצון, הם משחררים רדיקלים חופשיים, אשר עלולה לגרום בתא, חלבון ו- DNA נזק.

חמצון מתרחשת כאשר רדיקלים חופשיים (האטומים לא יציבים) לתקוף תאים re-stabilize עצמם. האטומים re-stabilized לשחרר רדיקלים חופשיים יותר וממשיך התהליך כמו תגובת שרשרת בכל הגוף עד רדיקלים חופשיים מופסקים. הגוף תיצור חמצון משלו כדי לעזור לעצור התגובה, אבל לעיתים קרובות אין לא מספיק, ולכן בליעת מזון או תוספי מזון עשיר בחומרים נוגדי חמצון יכול להיות מועיל כדי שמירה על הגוף שלך חזקה במהלך תהליך שריפת שומן.

לחץ כאן כדי לקנות תוסף נוגד חמצון מהאתר הרשמי

נוגדי חמצון לספק תמיכה תזונתית

לכן, כאשר אתה מאבד משקל, הם לא רק הקזת עודף שומן, אתה גם מאבד חלק החומרים המזינים בגוף שלך יש צורך לשמור על בריאות טובה. כמו כן, אם פעילות גופנית במסגרת תוכנית אובדן משקל בריא אז הגוף שלך יהיה יצירת ברמה גבוהה יותר של תוצרי לוואי רעילים. לכן, נוגדי חמצון יכול לעזור לספק לגוף תמיכה תזונתית שהוא דורש במהלך תהליך חמצון, להפחית את הלחץ על הגוף שלך, שמירה על רמות אנרגיה, מטבוליזם גבוה ככל האפשר.

חשוב לזכור כי הכמות בפועל של ירידה במשקל, זה יכול להיות קשור עם נטילת נוגדי חמצון היא עדיין לא ידוע. להניח כמות זו שנעה בין יחידים לבין המקורות של נוגדי חמצון שאתם צורכים. מנקודת מבט של בריאות, נוטים לצרוך כל שלי נוגדי חמצון של פירות וירקות, במיוחד פירות יער. אני בוחר מקורות אלה על נטילת גלולות כי מקורות טבעיים אלו גם נוטים להיות גבוהה, סיבים, וזה טוב לבריאות מערכת העיכול.

כיצד נוגדי חמצון לשפר במשקל

מקורות של נוגדי חמצון

נוגדי חמצון ניתן למצוא מינרלים וויטמינים מסוימים והם במגוון רחב של מקורות מזון, במיוחד מסוימים פירות וירקות. הם זמינים גם בצורת תוסף. נסה להוסיף כמה מזונות נוגדי חמצון אלו בתזונה מדי יום: דובדבנים, אוכמניות, תותים, פטל, אוכמניות, דומדמנית שחורה, רימונים, ענבים, תפוזים, שזיפים, אננס, פירות קיווי, ואשכוליות, משמשים, שזיפים מיובשים, תאריכים, אגוזי פקאן, אגוזי מלך, אגוזי לוז, גרעיני חמניות, קאלה, כרוב אדום, פלפלים, פטרוזיליה, ארטישוק, כרוב ניצנים, תרד, לימון, ג'ינג'ר, סלק, רחב שעועית, פינטו שעועית, סויה, שעורה, דוחן, שיבולת שועל, תירס, ציפורן, קינמון, אורגנו.

לחץ כאן כדי לקנות תוסף נוגד חמצון מהאתר הרשמי