» » טיפול טבעי עבור דלקת מפרקים

טיפול טבעי עבור דלקת מפרקים

טיפול טבעי עבור דלקת מפרקיםלמרות טיפולים חדשים ויעילים יותר, חולים רבים לחיות עם כאב כרוני ונכות. כמה אנשים פונים תרופות ותרופות "טבעי" אחרים מתוך אמונה כי הם יעילים יותר בטוח מאשר תרופות קונבנציונליות. למרבה הצער, רוב מידע לרשות הציבור אודות תרופות אלה בתקשורת ובאינטרנט הוא מטעה.

היא לא מבוססת על איכות ראיות מדעיות הנדרש על-ידי מזון, סמים הניהול (FDA) לאישור של תרופות קונבנציונליות. המטרה של גיליון העובדה החולה זה היא לספק לך מטרה, נשמע כך תוכל לבצע החלטות מושכלות, כדי לאפשר לך לדון עם הרופא שלך את היתרונות והסיכונים של תרופות טבעיות.

עובדות מהירות

  • המרכיבים הפעילים של צמחי מרפא הם כימיקלים דומים תרופות קונבנציונליות. אין אין כל בסיס מדעי לטענה כי תרופות "טבעיות" הן עדין ובטוח יותר מאשר תרופות קונבנציונליות. רבים וביתיים מסורתי לגרום תופעות לוואי מסוכנות, אפילו קטלני.
  • צמחי מרפא מוסדרים לא כמו סמים על ידי ה-FDA. הרכב שלהם משתנה, הם עלולים להיות מזוהמים על-ידי תרופות מרשם או מתכות רעילות.
  • אין שום תרופות שאת תביעות בריאות נתמכים על-ידי קול ראיות מדעיות.
לחץ כאן כדי לרכוש Provailen מהאתר הרשמי

האמת על תרופות "טבעי"

מה היא תרופה "טבעי", כיצד זה שונה על-פי מרשם ותרופות -תן מונה (OTC)? תרופות הן כימיקלים לשנות תפקודי הגוף, כגון הפחתת לחץ דם או סוכר בדם. כימיקלים אלה עשויים לייצר השפעות מועילות או מזיקות. תרופות מרשם ו- OTC הם מזוקקים כימיקלים אשר מרכיבים, הטבות ועל תופעות הלוואי האפשריות נחקרו בהרחבה.

תרופות הן תמציות צמחים המכילים עשרות כימיקלים שפעולותיהם אינם ידועים. הוא לא יותר “ טבעית ” לבלוע תערובת של צמח כימיקלים יותר כדי לבלוע חומר כימי יחיד: התרופה היא תרופה. למעשה, אין שום בסיס מדעי עבור פרסום טענות כי תרופות טבעיות הם עדין ובטוח יותר מאשר תרופות קונבנציונליות.

טיפול טבעי עבור דלקת מפרקים

אפקטים של פלצבו: כיצד יודעים אם תרופות יעילים?

במהלך 50 השנים האחרונות כל תרופות חדשות נבדקו כדי לקבוע אם הם מספקים תועלת כלשהי מעבר אפקט פלצבו. פלצבו הוא חומר או הליך בו יש פעילות ספציפית לא. לדוגמה, כאשר תרופה חדשה עבור דלקת מפרקים נבחנת ביכולתה להקל על הכאב, מחצית העם במשפט מקבל הגלולה או קפסולה זהה במראהו התרופה, אך מכיל מרכיבים פעילים לא.

כ- 30-40% של אנשים לקבל דוח פלצבו שיפור הסימפטומים שלהם. היתרון נובעת אמון הרופא אמרכלית התרופה, ציפייה הקלה. תרופות רבות אשר נחשבו יעיל לפני ניסויים נמצאו לאחר מכן יש שום תועלת מסוימת.

לחץ כאן כדי לרכוש Provailen מהאתר הרשמי

מה הם ההבדלים בין "טבעי" קונבנציונאלי (מרשם ו- OTC) תרופות?

למרות תרופות טבעיים קונבנציונאלי יפעלו בדרכים דומות, יש הבדלים חשובים בין אותם.

1. מה מוסדר? תרופות מרשם ו- OTC מוסדרים על-ידי מזון, סמים הניהול (FDA), סוכנות של ממשלת ארצות הברית. לפני תרופות מרשם הופכים לזמינים לציבור, ה-FDA דורש הם להיבדק כדי להבטיח שהם בטוחים ו ייהנו למעשה מצבו הרפואי שהם יעד. יצרני תרופות צמחים אינם נדרשים לבצע מחקרים בטיחות לפני מכירת “ טבעית ” מוצרים. עד דצמבר 2007, הם לא היו נדרשת גם כדי לשמור רשומות של תופעות לוואי או כדי לדווח על כך ה-FDA.

2. מה בבקבוק? מוסדר מרשם OTC תרופות תרופות הן תרכובות מטוהר. משמעות הדבר היא שהם נבדקו כדי לקבוע מהו מינון בטוח, כל מנה חייב להיות זהה בכל מינון אחרים. לדוגמה, בכל פעם שאתה לקחת אספירין על, אתה יכול להיות בטוח שאותה כמות של רפואה מועבר אל הגוף שלך. לעומת זאת, כל בקבוק של תרופה צמחית יכול להיות שונה בהרבה מבקבוק אחר של הרמדי באותו. עוד, ניתוחים שנערכו על-ידי הממשלה וארגוני צרכנים גילו כי התוכן של מוצרים רבים של צמחים שאינם תואמים את החומרים הרשומים על התוויות.

תמציות אלה יכול גם להכיל כימיקלים מסוכנים רבים, כולל חומרי הדברה, עופרת או כספית, כל אחד מהם יכול להשפיע על הגוף שלך. מטרידה אף יותר, כוללים חלק מהיצרנים בצמחי מרשם או תרופות OTC ב שלהם “ טבעית ” ההכנות. מחקרים הראו כי מוצרי צמחים יכולה להכיל הורמונים כמו קורטיזון, חומרים מעוררי השתנה, ויאגרה, אספירין או תרופות הרגעה. מספר “ צמחים טבעיים ” תרופות עבור דלקת פרקים נמצאו מכילים מפרקים קונבנציונליים תרופות כגון indocin ופרדניזון.

3. האם תרופות בטוחים? למרות כמה אנשים מניחים תרופות בשימוש במשך מאות שנים חייבים להיות בטוחים, למדנו בשנים האחרונות רבות וביתיים מסורתי יש תופעות לוואי מסוכנות, אפילו קטלני. למשל, תרופות בשם birthwort או snakewort, זני צמחים ספלול, שימשו בכל רחבי העולם במשך יותר מ- 1,000 שנים. אנו יודעים כעת כי צמחים אלה מכילים חומצות aristolochic, חומרים שיכולים לגרום כשל כליות וסרטן הכליה. עדיין מרפא המכילים חומצות aristolochic ניתן לרכוש עדיין נמצא בחנויות או ברשת האינטרנט.

4. מוצרי "טבע" פועלים? כדי לקבל אישור ה-fda טענות היתרונות הבריאותיים של תרופות קונבנציונליות לתמוך מוצק נתונים בהתבסס על ניסויים. יתרונות בריאותיים טען עבור “ טבעית ” מוצרים מבוססים בעיקר על המסורת, מעט או ללא נתונים מדעיים. אין טענות בריאות עבור תרופות מבוססות על איכות הראיות הנדרש על-ידי ה-FDA עבור תרופות מוסדר.

לחץ כאן כדי לרכוש Provailen מהאתר הרשמי

צמחי מרפא דלקת פרקים

צמחי מרפא קידם לטיפול בשיגרון לכלול, ג'ינג'ר סיני גפן אלוהים רעם, תמצית קליפת ערבה, בן חרצית, החתול טופר, סרפד מראה.

אמנם יש כמה ראיות כי ג'ינג'ר וווילו נביחה תמצית עשויות להקל על הכאב, תרופות אלה מכילים כימיקלים דומים שאושרו על-ידי ה-FDA nonsteroidal אנטי-דלקתי תרכובות (NSAIDs) כמו איבופרופן (נורופן) נפרוקסן (Aleve). NSAIDs, אם מטוהרים או תערובות צמחים, עלול לגרום לדלקת של הקיבה, המעיים. עוד יותר, הם יכולים להפריע קרישת הדם ולהוביל נוזלים, גורם לבעיות עבור אנשים עם לחץ דם גבוה או אי ספיקת לב.

גפן אלוהים רעם הסינית גם מקל על כאב ודלקת, אך שימוש כרוני עלול לגרום היחלשות המערכת החיסונית, עצמות (אוסטאופורוזיס).

תוספי עבור דלקת מפרקים

טיפול טבעי עבור דלקת מפרקיםתוספי תזונה משווקים גם המונה לטיפול של הטיפולים הדרמטולוגיים סימפטומים. חולים עליך לשקול את המידע הזמין הטוב ביותר לפני לקיחת מוצרים אלה.

S-adenosylmethionine (אותו דבר), כימיים המתרחשים באופן טבעי בגוף, שימש באירופה לזמן מה כסם במרשם רופא עבור דיכאון וכן באשר הקלה של דלקת מפרקים כאב ודלקת. לא רק הוא תפקיד פעולה אנטי דיכאונית במתן הקלה סובייקטיבית מפרקים לא ברור, שישנם אחרים deterrents. כאשר נלקח דרך הפה, אותו לא נספג ביעילות לתוך הגוף, ולא קיימים כל מחקרים גדולים, בחושיו של האפקטיביות שלה. עוד, זה תוספת מאוד יקר עלול לגרום מצוקה במערכת העיכול כמו גם דיווחו על עצבנות קיצוניים. כמו יתר המוצרים ללא פיקוח, הכנות מסחריים רבים של אותו אינם מכילים את כמות הסם הצביע על התווית.

תוספי כונדרויטין סולפט, גלוקוזאמין סולפט מקודמים בנפרד או בשילוב, בחולים עם דלקת מפרקים ניוונית (אוסטיאוארתריטיס). מחקרים לשלם על-ידי היצרנים ממליצים כי מוצרים אלה יכולים להקל על דלקת מפרקים כאב. מבחנים עצמאיים, כולל מחקר גדול שנשכרו על ידי מכוני הבריאות הלאומיים, מצאו שום תועלת מעבר לכך שסופק על-ידי פלצבו. סקירה אתמול על-ידי סוכנות ממשלתית, סוכנות מחקר רפואי ואיכות, הסיק גם כי אין ראיה כי גלוקוזאמין, כונדרויטין או זריקות של חומצה היאלורונית היו מועיל עבור דלקת מפרקים ניוונית.

דגים שמנים המכילים חומצות שומן אומגה 3 דווחו להקלה על כאב ועדינות משותפת בחולים עם דלקת מפרקים שגרונית. היתרונות צנועים, עלול לקחת מספר חודשים להופיע. תופעות לוואי עשויים לכלול במערכת העיכול מצוקה ריח חשוד נשימת. מי שקול תוספי שמן דגים צריך להיות מודע שייתכן כמה תוספי שמן דגים מכיל רמות גבוהות של כספית או ויטמין A, אשר יכול להיות רעיל.

לחץ כאן כדי לרכוש Provailen מהאתר הרשמי

דיקור סיני

כפי שפותחו במדינות באסיה לפני למעלה מ- 2000 שנה, מחטי אקופונקטורה מוכנסים לתוך העור בנקודות ספציפיות לאורך המרידיאנים או ערוצים. קבוצות נבחרות של נקודות משמשים לטיפול במחלות שונות. רפואה סינית דיקור חלק של תוכנית טיפול מקיפה אשר עשוי לכלול גם טיפול צמחי מרפא, תזונה ופעילות גופנית, אבל יותר ויותר משמש כטיפול עצמאי המערבי ספקי שירותי הבריאות.

היו מחקרים רבים של שימוש דיקור לשיכוך הכאב הנגרם על ידי אוסטיאוארתריטיס (דלקת מפרקים ניוונית) של הברך. ניסויים מוקדם שנמצאו חולים שטופלו עם דיקור מנוסים פחות כאב מאשר חולים שקיבלו טיפול קונבנציונאלי בלבד. עם זאת, בשנים האחרונות דיקור מסורתי יש כבר לעומת מגוון רחב של “ שאם ” או פקדים לא שגרתיים דיקור סיני, לרבות החדרת מחטים בנקודות דיקור סיני, ללא החדרת מחטים, ושימוש telescoping מחטים שהופיעו להיות מוכנס לתוך העור. המזויפים דיקור קונבנציונאלי מסופקים הקלה משמעותית בכאב לעומת טיפול. עם זאת, היה מעט או ללא הבדל בין התועלת המיוצר על ידי דיקור קונבנציונאלי או sham.

הפרשנות של מחקרים אלה היא כי הכאב נבעה אפקטים פלסבו עם מחטים, או הכניסה שלהם בנקודות אקראיות ממיתוס במגע של העור. הכאב הנגרם על ידי דלקת מפרקים ניוונית של הברך עלולות להיות חמורות, עשוי להקל במלואה על-ידי טיפולים קונבנציונליים. למרות הראיות הנוכחי מרמז כי הדיקור משכך כאבים כי זה פלסבו חזק מהרגיל, זה בטוח, יכול להיחשב כתוספת לטיפול קונבנציונאלי.

נקודות שיש לזכור

  • ביותר סוגים של דלקת מפרקים כרונית, עשויים לא להיות נשלט לחלוטין על ידי טיפולים קונבנציונליים. אנשים עשויים לבקש הקלה נוספים על-פי צמחי מרפא או תוספי מזון, או עשויים להשתמש בחומרים אלה במקום תרופות קונבנציונליות.
  • ה-FDA כי לא ניתן להסדיר את האיכות של צמחי מרפא ותוספי מזון, או כדי לוודא בטיחות או יעילות שלהם, לא מומלץ השימוש של צמחי מרפא.
  • דיקור סיני הוא בטוח עשוי לספק הקלה בכאב בחולים מסוימים עם דלקת מפרקים ניוונית, אך נראה לעבוד על-ידי העלאת אפקט פלצבו.
טיפול טבעי עבור דלקת מפרקים