» » טיפול טבעי נשירת שיער אצל גברים

טיפול טבעי נשירת שיער אצל גברים

הסיבות של נשירת שיער התקרחות אצל גברים

התקרחות, התקרחות, הוא אובדן מוחלט או חלקי של השיער. זהו בדרך כלל מצב תורשתי המתרחשת בתדירות גבוהה יותר אצל גברים מאשר נשים כיוון שהיא תלויה בהשפעת ההורמון הגברי טסטוסטרון. דפוס התקרחות היא המופע הנפוצות ביותר של נשירת שיער אצל גברים.

נשירת שיער פתאומית, זמני מתרחש לפעמים בעקבות סטרס, שפעת, דלקת ריאות או טיפוס. התקרחות זמניים יכול להיות גם התוצאה של חשיפה לסמים שרובוטים קרינה גרעינית, צילומי רנטגן, או מחסור תזונתי חמור.

לחץ כאן כדי לנסות טיפולים טבעיים נשירת שיער אצל גברים

טיפולים טבעיים נשירת שיער אצל גברים

טיפול טבעי נשירת שיער אצל גבריםצמחי מרפא וטיפולי הומיאופתי יכול לעורר לעודד את צמיחת השיער, וכן תמיכה זרימת דם טובה, איזון הורמונלי, תפקוד בלוטת התריס הנכון.

ההומיאופתית – ההומאופת עשוי לרשום Aurum metallicum עבור אדם הוא איבוד שיער גם סובלת מכאבי ראש או boils על הקרקפת. חומצה זרחתית מומלץ בדרך כלל נשירת שיער בעקבות צער ותשישות. סלניום הוא אמר כדי לעזור לאדם עם הקרקפת כואבת בשילוב עם נשירת שיער. בקר ההומאופת מוסמך לקבל אבחון נכון, תוכנית הטיפול.

צמחים – המומחה לצמחים יכולות להציע הצריכה היומית של תה רוזמרין או תה סרפד. Arvense שבטבט (תחום), Avena sativa (שיבולת שועל), אכינצאה יעילים במאבק נגד נשירת שיער ומזין זקיקי השיער. בקר של המומחה לצמחים תחילה לפני שתחליט על טיפולים אלה.

ארומתרפיה – הקרקפת עיסוי עם שמנים אתריים כגון חילבה, ג'ינג'ר, ברוש, לבנדר, רוזמרין הציע לעזור עם נשירת שיער. תערובת 2 טיפות של שמן אתרי ל 15 גרם (1 כף) שמן נושא, כגון חוחובה.

ויטמינים ומינרלים – ויטמין B קומפלקס ויטמין E, סידן, מגנזיום, כולין, אינוזיטול יש לקחת באופן קבוע על ידי גברים שאת שיער נסוג או נופל.

כורתים את אלכוהול וסוכר ולהיפטר לקויה תזונתית ג'אנק פוד מן הדיאטה להאט נשירת שיער. לדבוק תזונה טבעי, בריא הכוללת שומנים טובים, חלבון, דגנים והרבה ירקות ופירות בחצרנו הכול גדל כדי למנוע שיער אובדן או דליל של השיער.

לחץ כאן כדי לנסות טיפולים טבעיים נשירת שיער אצל גברים