» » חוות דעת של תוכניות הטוב ביותר של אובדן משקל ותוכניות העליון דיאטה באינטרנט

חוות דעת של תוכניות הטוב ביותר של אובדן משקל ותוכניות העליון דיאטה באינטרנט

איזו תוכנית הרזיה עליך לבחור?

סקירה של הספרות מרמז כי הרזיה לא תלויות בסוג של דיאטה. גורם מרכזי כדי להשיג ירידה במשקל היא הגבלת אנרגיה. במילים אחרות, אם אתה vegeterian או דיאטה vegeterian, דל שומן או חוק-פחמימות או משהו--בין דיאטה, תאבד משקל המספק רכיב הגבלת אנרגיה מספיקה ליצור גרעון קלורי בסוף היום. לכן הדיאטה הטובה ביותר – אחד פועל ומספק תוצאות לטווח ארוך – היא דיאטה שמהדהד עם בחירות האישית שלך ערכים כלפי אוכל.

זו האמת הפשוטה יותר מוצג באמצעות דברי ד ר מאליק s. Vasanti מ אוניברסיטת הרווארד בית הספר לבריאות הציבור, כפי שנכתב למטה שלו הנייר המדעי אתמול פורסם בכתב העת עמית שנסקרו התמחות קלינית של הטבע.

"כעת, אין ראיות חותכות כי אחד דיאטה הפופולרי נמצא חדר סופריור אחר המשקל לטווח ארוך. ברור כי דיאטה אחת לא מתאים כל. לכן, כאשר יגרור דיאטות כאלה חולים, חשוב לשקול את הרגלי תרבות, אוכל העדפה להגדלת דיעות". ד ר Vasanti מ'.

נסה את התוכנית הטובה ביותר של אובדן משקל דן מקוון דיאטה תוכניות

לכן, השאלה היא:

האם ידוע לך תוכנית לירידה במשקל מסוים אשר יפעל הטוב ביותר עבורך?

ראשית, בואו להפריך את המיתוס על ירידה במשקל.  אין תוכנית דיאטה אחת בשוק היום, הנחשבות פתרון "מתביית".  למרות מה שלטי חוצות לספר לך, את מטרות אובדן משקל ומניעים אינם זהה לכולם.  כשם שיש פרופילים של האישיות, קיימים פרופילים דיטר, ומתאימים אתה כנראה אחד מאלה המתוארות להלן. אם אתה רוצה לאבד עשרה או אחד מאות לירות שטרלינג, יש לך את סיכויי הצלחה בבחירת תוכנית שמתאימה רוצה, הצרכים שלך, ואת אורח החיים הטובה ביותר. דרך אחת כדי לקבוע את הדיאטה הטובה ביותר עבורך היא לקחת לקחת את החידון פרופיל תזונה ב- eDiets.com

מדוע חשוב כל כך למצוא את התוכנית אובדן משקל הטובה ביותר עבורך?

דיאטות לא כל לעבוד עבור כל האנשים. מציאת את הטובה ביותר עבורך חשובה, משום מה שמתאים לכם את הטוב ביותר, יעבוד הכי טוב.  דיאטות להיכשל בעיקר בגלל שתי סיבות הבאות:

  • חוסר נחישות מצד דיטר, ו
  • בחירת התוכנית אובדן משקל לא נכון.

ברגע שתמצא תוכנית מניע אתה מתאים עם אורח החיים ואת המטרות, בקלות להתמיד ולהשיג את התוצאות הרצויות. מיכאל l. Dasinger, MD אומר:

"רוב תוכניות דיאטה יעבוד גם אם אתה מקל מקרוב.  המפתח הוא למצוא תוכנית שאתה יכול להדבק. התוכנית שאתה אוהב הטוב ביותר הוא תוכנית שבה עובד הכי טוב ". ד ר Dasinger מ'.

הוא המנהל של השמנת יתר מחקר עבור המעבדה לחקר טרשת עורקים במרכז ציצית-ניו אינגלנד הרפואי, בוסטון.

נסה את התוכנית הטובה ביותר של אובדן משקל דן מקוון דיאטה תוכניות

איך למצוא את הדיאטה הנכונה

תעשיית אובדן משקל הוא כל כך עצום, אתה כל הזמן מופגז עם הצעות אודות השימוש ב- "דיאטה העדכנית והטובה" אי פעם.  התאמת דיאטה ימין לפרופיל שלך יכולה להיות כמו להרכבת פאזל.  אם הוא אינו מתאים, כנראה תסכול, לוותר על זה.  אם זה מתאים, זה עושה הבדל גדול בתוצאות שאצליח להשיג.  שקול את הנקודות הבאות:

  • אם אתה עסוק מדי כדי להשתתף פגישות שבועיות, אתה לא צריך להצטרף תוכנית שדורשת תזמון מוסדרת.
  • אם אתה הסוג של אדם שונא לבשל או מוביל סגנון חיים קדחתני, מומלץ לשקול בעקבות תוכנית שלא מספק לך משלוח הארוחה מוכנה.
  • אם שאתם בעלי מוטיבציה ביותר כאשר אתה עובד על מטרה עם קבוצה של אנשים שואפים אותן תוצאות, אתה צריך לחשוב על דיאטה המספק לקבוצת תמיכה רגילה.
  • אם אתה מי הוא מאוד מודעות לבריאות, בנוכחותה ללמוד על בריאות, שאוהב לבשל, עליך לעקוב אחר תוכנית דיאטה שלא מאפשר לך להתנסות עם שילובי מזון או להתרחק דיאטות המערבות להכין מאכלים ותנורי מיקרוגל.
נסה את התוכנית הטובה ביותר של אובדן משקל דן מקוון דיאטה תוכניות

3 סוגים של דיטר: באיזו קבוצה אתה?

להלן תמצאו שלוש אפשרויות דיאטה אשר מכוונים את חיים מסוים, האישיות ואת המטרות.  כאשר אתה קורא את הפרטים המוצע עבור כל דיטר, ניתן בקלות לחבר עם תוכנית תזונה, לדעת באיזו תוכנית ברצונך לצאת על ההרפתקה.

סוג פרופיל 1: דיטר דחוף

אתה מישהו שאפתנית אודות קבלת תוצאות מהירות מדיאטה?  דיטר דחוף צריך ורוצה לרזות מהר.  דיאטה דחוף לעיתים קרובות יש אירוע מתקרב יוצר זה תחושה של דחיפות; זה יכול להיות חתונה או שנותק. זה יכול אפילו להיות חופשה היום ובו בזמן במשקל היו לגז.

אם אתה סוג זה של דיטר, אתה רוצה תוכנית אובדן משקל נוח ובטוח שלא קל, יעיל וכן will לספק תוצאות מהירות.  זה אינו בדרך כלל לטווח ארוך הדיאטה פתרון עבורך, אבל אחד אתה יכול לעקוב אחר במשך כמה שבועות לפי הצורך.  זה יכול להיות התחלה קפיצה גדולה, נותן לך מאוחר יותר מוטיבציה להתאים דיאטה לטווח ארוך.

דיאטות שמתאימים פרופיל זה מושלמים עבור אלה הנהנים את הנוחות לא חנות, לתכנן, לבשל, לנקות או לספור קלוריות, פחמימות.  אם אתה מוכן להפחית באופן משמעותי את צריכת הקלוריות, להחליף את הארוחות ופעל לפי תוכנית מעוצבת מסייע להמיס שומן במהירות (עד 5 ליש ט/שבוע) ולאחר מכן הדיאטה Medifast יכול לעזור לך להגיע במספר בסולם שלך.

אם אינך מעוניין לאמץ דיאטה קלוריות נמוך מאוד אך עדיין רוצים לרזות מהר (2 ליש ט/שבוע) עם תוכנית שבה עובד טוב מאוד כי זה קל לעקוב אחר, ואז Nutrisystem היא אחת הבחירות הטובות ביותר שלך. Nutrisystem רקורד מוכח להצלחה כפי שזה סייע מיליוני להשיג את מטרותיהם אובדן משקל בעבר 30 שנים.

נסה את התוכנית הטובה ביותר של אובדן משקל דן מקוון דיאטה תוכניות

סוג פרופיל 2: דיטר הוליסטית

האם ברצונך לקבל מידע כיצד לרזות ולשמור אותו לחיים?  האם אתה מרגיש כי למידה להפוך את המזון טוב יותר תרגיל בחירות חשוב יותר מאשר רק במשקל?  לאחר מכן, אתה רק יכול להיות דיטר הוליסטית.

בשם דיטר הוליסטית אתה מתעניין יותר מאשר לרדת במשקל.  אתה רוצה לאמץ את הבריאות הכללית ואת בריאות ואתם מוכנים לשנות את אורח חייך כך תוכלו לחוות ירידה במשקל, בריאות ואריכות.  שאתה רוצה להשיג יותר מאשר מספר על סולם אמבטיה, אתם מצפים לעלייה בחיוניות ואנרגיה.

רבים דיאטה הוליסטית הם קצת של בשלנים, שאוהבים לבשל מחפש יפה, מאוד טעימות הארוחות משוכללת. רבים מהם הם אנשים חברותיים, שאוהבים לדבר על גילוי, מסע של שינוי אורח החיים שלהם, לתכנון תפריטים שלהם במסגרת קבוצתית תמיכה.

אם במשקל לבד אינו בראש סדר העדיפויות שלך רק אתה מרגיש מוטיבציה ביותר כשאתה פוגש אחרים עם מטרות דומות, שומרי משקל סביר להניח יתאים את אישיותו ואת אורח החיים.

נסה את התוכנית הטובה ביותר של אובדן משקל דן מקוון דיאטה תוכניות

סוג פרופיל 3: דיטר צנועים

דיטר זה רוצה להפעיל בזול וללא עיכובים.  לא רוצה תוכנית עם משלוחי מזון, חישובים, או ספירת נקודות, אך תוכנית אובדן משקל מהיר ופשוט שלא פועל, פוגש את התקציב הזעום שלו.

בשם דיטר צנועים אתה מחפש תוכנית אשר תצטרך לשלם שוב ושוב.

אתה כנראה לא מתעניין בעקבות דיאטה של שייקים וברים, או בפגישות לשבוע כדי לשקול ב ולדון את ההתקדמות ואת הרגשות.  במקום זאת אתה רוצה לקבל את המידע הדרוש, ללמוד אותו, ואת לצאת משלך ולבצע אותו. יש לך מוטיבציה עצמית ונחישות באגרסיביות לרדוף בהשגת המטרות הרצויות שלך.

נסה את התוכנית הטובה ביותר של אובדן משקל דן מקוון דיאטה תוכניות

איזה סוג של דיטר אתה?

בהנחה שהמיקוד שלך כבר על רוצה, והצרכים שלך סגנון חיים, תראה כנראה על-ידי שבו אתם מתאימים.  כך, הוצאת תוכניות הדיאטה המומלצת, לקבל תשובות ספציפיים המעורבים בכל.  אל תשכח הדיאטה המתאימה לך ביותר, גם עובד הכי טוב!