» » היתרונות של ברי Acai, פירות של Acai פאלם

היתרונות של ברי Acai, פירות של Acai פאלם

שמעתם על היתרונות השונים של גרגרי האסאי, כי הם פירות של דקל acai. לקרוא כדי לדעת יותר על זה דקל.  מוצרים ברי Acai הם מהיר מתעוררים פופולרי ברחבי העולם, היתרונות הבריאותיים כביכול שלה. גרגרים אלה הם פירות דקל acai כי הוא יליד ברזיל. במקומו המקורי, דקל זה הוא נרחב מטופח עבור גרגרים, אשר הם למטרות קולינרית.

כף היד היא גם מעריצי שלו לב באיכות גבוהה של כף היד (הליבה של העץ/ניצן). הפולים הן אמר יש יתרונות בריאותיים שונים והוא אמר כי שבטי יערות הגשם כבר משתמש הפירות האלה לטיפול מכאוב. כעת, גרגרי האסאי נמכרים בצורות שונות, ברחבי העולם.

היתרונות של ברי Acai, פירות של Acai פאלם

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי מהאתר הרשמי

עובדות על Acai דקל

היתרונות של ברי Acai, פירות של Acai פאלםAcai דקל (אסאי) הוא מין עץ דקל נמצא בעיקר יערות הגשם ברזיל, פרו. עצים אלה מצויים בעיקר ביצות, בוצית וקווי חוף ההצפה. יש להם נופל עלי מנוצה פעם אחת גזעי ודק. קוטר הגזע יכול להיות בכל מקום בערך שבעה עד עשרה סנטימטרים והוא העץ יכול לגדול לגובה מרבי של-20 מטרים. רוב העצים האלה נמצאו לפתח נובעת מרובים, מערכת שורש יחידה.

פרחים זכריים ופרחים נקביים מיוצרים באותו עץ. הפרחים הם חום או סגול בצבע ולפתח הם פירות בצרורות. גרגרי האסאי בשלים ארגמני שחור צבע ויש להם קוטר של בסביבות באינץ אחד. אבל, הפירות האלה נעשים מעט ספרות זולה, זרע גדול מאוד. שני גידולים של גרגרי האסאי מיוצרים בשנה. הפירות הבשלים לקצור ומשמש למאכל.

בחלקים מסוימים של ברזיל, ברי acai הוא חלק חיוני של תזונה טבעית. הם צורכים את עיסת ומיץ של גרגרים אלה המשמשים גם בהכנת מאכלים אזוריים מדי. Acai ברי מיץ משמש גם מהתיבול, גלידות, סודאס, ליקר, וכו '. במהלך העשור האחרון של המאה ה-20, הפופולריות של ברי acai מוצרים להתפשט לחלקים אחרים של העולם, עכשיו, מוצרים אלה זמינים באזורים אחרים מדי.

מוצרים ברי Acai, כמו יוגורטים, סודאס, מילקשייקים, מיץ וכו ', הינם זמינים במדינות אחרות מדי. כיום, acai ברי המשווקים כמזון העל, הם טענו שיש יתרונות בריאותיים שונים. אתה עלול למצוא מגוון רחב של מוצרים acai משמשת תוספי. למרות שאין שום הוכחה מדעית כדי להוכיח acai ברי יתרונות בריאותיים, מוצרים אלה נמצאים בשימוש נרחב.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי מהאתר הרשמי

היתרונות של Acai ברי

כפי שהוזכר לעיל, ברי acai כבר חלק חשוב בתזונה טבעית בחלקים מסוימים של ברזיל. זה פרי דקל acai הוא אמר להיות מתעקש ואמר אז, הוא מאוד יעיל בסילוק רעלים מזיקים מן הגוף. שמעתם על acai לטהר, אחד של דיאטות פופולריות ניקוי רעלים. הוא טען כי ברי acai לטהר שימושית להיפטר רעלים מהגוף, תוך זמן קצר מאוד. הוא גם אמר כדי להגביר את רמות האנרגיה, פונקציית העיכול.

על פי מעריכים של מוצרים ברי acai, הצריכה של ברי acai משפרת את מחזור הדם, מפחיתה את הסימפטומים של הזדקנות ואת מוריד כולסטרול. הוא גם נאוטיקו להיות טוב להשגת ירידה במשקל. אף על פי, acai מוצרים נמצאים בשימוש נרחב, מחקרים אודות יתרונות בריאותיים שלהם, הם עדיין בעיצומו. זה כבר אישרה כי גרגרי האסאי עשירים נוגדי חמצון, אבל, כמה רחוק הם יעילים לחיזוק בריאות האדם, עדיין לא ברור.

היתרונות של ברי Acai, פירות של Acai פאלם הוא acai ברי בטוח?. זוהי שאילתת נפוץ אחר מאנשים, מי רוצה להשתמש במוצרים ברי acai. לדעת מומחי בריאות, צריכת ברי acai בינוני נמצא כדי להיות בטוח אצל רוב האנשים. עם זאת, אלה עם חדרים נקיים אבקה עשויה לפעמים לפתח תופעות לוואי של ברי acai. אנשים מסוימים עלולים לפתח רגישות יתר על זה ברי.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי מהאתר הרשמי