» » החורש ברי: סופר פרי לירידה במשקל

החורש ברי: סופר פרי לירידה במשקל

החורש ברי: סופר פרי לירידה במשקלהיום, כמעט כולם יודעים כי אוכמניות, אוכמניות שחורות, acai, פטל, elderberries טובים מאוד לבריאות. אך מעטים שמעו לאחד הפולים סופר הגדול ביותר מהם כל, ברי החורש.

לאחרונה אנחנו נסע החלק הדרומי של צ'ילה, באזור פטגוניה, שבו שחווינו החורש ברי, בני המאפוצ'ה מקורית לאנשים למסוק את ברי, אזור פטגוניה מלכותי שבהם החורש גדל לך במטלה בטבע.

החורש ברי (Aristotelia chilensis) הוא ברי בעוצמה סגול הגדל בר בכל חלקי בדרום צ'ילה. לאורך הכבישים המהירים, השיחים ברי החורש הם קל לזהות. הם גדלים בכל הגבעות, לאורך שדות, על הגבולות באזורים מיוערים. זו נקודה בזמן, החורש הוא לא מעובדים. אין פשוט כל כך הרבה זמין בטבע, טיפוח הוא מיותר

אנשים למסוק את רוב ברי החורש נמכר מסחרית הם אינדיאנים בני המאפוצ'ה, מי הם ילידי צ'ילה. בני המאפוצ'ה, הידועים גם לוחמים עזים, הם רק הילידים ביבשת אמריקה מי שלא נכבשו על ידי פולשים המתיישבים.

לחץ כאן כדי לקנות החורש ברי מהאתר הרשמי
בדרום צ'ילה, נסענו לאזור של Maihue, אל הגבעות של אגם בתולי עם אותו שם, שם קהילה של בני המאפוצ'ה למסוק עשרות טונות של החורש הפראי ברי למכירה מסחרית. שם ראיתי, אכל, שנקטפו ולמד על ברי יוצאת דופן זו, אשר עושה את דרכו לתוך השוק בארה.

אנשים בני המאפוצ'ה למסוק החורש ברי בכמויות גדולות יותר ויותר, כפי גדל הביקוש זה ברי ריפוי והמרענן. בעונת הקציר, הקהילה בני המאפוצ'ה מתברר לקטוף פירות יער סגולים מרהיבים. דבר אחד גיליתי הוא שכי החורש פירות יער טעים טעם.

הם מתוקים, טעם, משהו אשמח לאכול כל יום. אבל מעבר טעם נפלא, החורש מספק יתרונות בריאותיים אמיתי. כדי ללמוד אודות היתרונות הבריאותיים של החורש, פנינו המחקר של ד ר חואן Hancke, רופא אשר הקדיש מספר שנים של מחקר אינטנסיבי לתוך זה ברי סופר.

החורש ברי: סופר פרי לירידה במשקל

לחץ כאן כדי לקנות החורש ברי מהאתר הרשמי

מה זה החורש פירות יער

החורש הפולים עשירים מאוד אנתוציאנין, אשר הם פיגמנטים סגולים עם פעילות נוגדת חימצון גבוהה מאוד. באופן ספציפי, החורש פירות יער מכילים רמות גבוהות של אנתוציאנין בשם delphinidins, אשר נמצא גם ויולות, delphiniums, ענבי קונקורד. אבל ברי החורש, תרכובות אלו נמצאים בכמויות גבוהות באופן חריג. Delphinidins להפגין פעילות אנטי-דלקתי חזק, אז הם לעזור להפחית את הסיכון של מגוון מחלות ניווניות המערבות דלקת. פיגמנטים אלה גם לעכב את הצמיחה של תאי סרטן המעי הגס.

דלקת היא חלק כמעט בכל מחלות ניווניות, ממחלות לב וכלי דם לסוכרת כדי מפרקים. כל מחלה אשר מסתיימת ב- "זהו" היא מחלה דלקתית. אנתוציאנין התערוכה פעילות אנטי דלקתית חזקה, לעשות את זה, כמו גם תרופות למטרות זהה, ללא השפעות שליליות.

נוגדי חמצון תרכובות החורש ברי מסייעים במניעת החמצון של הכולסטרול בדם. חמצון של הכולסטרול הוא גורם ההתפתחות של מחלות לב וכלי דם, כולל התקף לב, שבץ, טרשת עורקים. הצריכה היומית הרגילה של החורש פירות יער או מיץ ברי הוא השקעה נבונה יותר טוב לבריאות הלב וכלי הדם.

החורש ברי: סופר פרי לירידה במשקל

לחץ כאן כדי לקנות החורש ברי מהאתר הרשמי
מעניין, הצריכה של החורש פירות יער או מיץ שלהם גורמת לעלייה משמעותית של אינסולין בגוף. למעשה, החורש מופיעה כדי לעשות את זה טוב יותר מאשר כל צמח ידועים אחרים. מה זה אומר? רב החורש פירות יער או מיץ שלהם עם או לאחר הארוחות יכול לעזור לדכא את רמת הגלוקוז בדם ובכך ערב אנרגיה ומניעת היווצרות של תאי שומן חדש. כתוצאה מכך, החורש עשויה להוכיח סיוע מועיל שליטה במשקל.

החורש מדגים גם פעילות אנטי-בקטריאלי, אשר טוען כי זה עשוי לסייע במניעת מחלה עקב חיידקים והקאה.

הילידים בני המאפוצ'ה אכילת פירות יער החורש, שתיית מיץ שלהם במשך מאות שנים. וגם אנשים אחרים שאינם ילידי צ'ילה עשו אותו במשך זמן רב מאוד גם כן. אפילו בסביבה שבה maret מוצף פשוטו כמשמעו כביכול סופר פירות, החורש עומד בראש מעל רובם מבחינת הטבות.

החורש ברי: סופר פרי לירידה במשקל

לחץ כאן כדי לקנות החורש ברי מהאתר הרשמי