» » הודיה – להשלים מידע אודות הודיה

הודיה – להשלים מידע אודות הודיה

מהי הודיה?

הודיה – להשלים מידע אודות הודיההודיה גורדוני הוא צמח קקטוס דמוי עסיסיים, יליד בושמני במדבר ב הדרומי Africa.1 בשל מעל הקציר וצמיחה איטית, הודיה נחשב כיום בסכנת הכחדה. הודיה גדל במקבצים של גבעולים זקופים עם פרחים tan הקוצים ואת ריח חזק, לא נעים.

הודיה קיבלה פרסום בתקופה האחרונה בסגולותיה מדכא תיאבון טבעיים.

מהו המידע החשוב ביותר שאני צריך לדעת על הודיה?

חולים לא צריך לקחת הודיה בלי לדבר הראשון לרופא שלהם אם הם

  • יש סוכרת או נוטלים תרופה כדי בקרת רמות הסוכר בדם,
  • יש לך בעיות לב או לקחת את כל התרופות הלב,
  • יש דימום או דם הפרעת קרישה או לוקח תרופות כדי להגדיל או להקטין את קרישת הדם שלהם כגון אספירין, קומדין (קומדין) או הפארין,
  • יש אנורקסיה, בולימיה או הפרעת אכילה אחרות.
חולים לא יוכלו לקחת הודיה, או מחייבים פיקוח מיוחדת במהלך הטיפול אם הם תנאי או נוטלים כל התרופות המפורטות לעיל.

לחץ כאן כדי לנסות הגלולה הטובה ביותר של הודיה
הודיה לא הוערך על-ידי ה-FDA עבור בטיחות, יעילות או טוהר. לא יכול להיות ידוע כל פוטנציאל הסיכונים ו / או יתרונות של הודיה. בנוסף, יש לא תקני ייצור מוסדרים במקום תרכובות אלו. כבר היו מקרים שבהם צמחים / תוספי בריאות נמכרו אשר היו מזוהמים עם מתכות רעילות או סמים אחרים. צמחים / תוספי בריאות שיש לרכוש ממקור מהימן כדי למזער את הסיכון של זיהום.

הודיה זמין לרכישה בחנויות קמעונאיות ובאינטרנט; עם זאת, מחקרים קליניים לא הוכיחו יעילות הודיה או בטיחות. תמיד אינו יכול להיות מאושרת בפועל כמויות של הודיה במוצרי מודעות, וייתכן מוצרים מזויפים או מזוהמים. מאחר רבים של מוצרים אלה מקודמים לירידה במשקל, אך לא הוערכו קלינית, היצרנים הם הפרה של מזון הפדרלי, סמים, מעשה קוסמטיים.

באוקטובר 2011 ה-FDA הודעה לצרכנים כי המוצר "הודיה P57" המשווקים על ידי התרופות Huikng נמצאה להכיל סיבוטראמין, חומר מבוקרת אשר הוסר מן השוק האמריקאי באוקטובר 2010 מטעמי בטיחות. סיבוטראמין עשויה להגדיל באופן משמעותי לחץ דם ו/או דופק אצל חלק מהחולים, עשויים להציג סיכון משמעותי עבור חולים עם היסטוריה של כלילית, ספיקת לב, במעצר או קו. מוצר זה גם אינטראקציה סכנת דרכים עם תרופות אחרות לצרכן עשויים להיות taking.2

לחץ כאן כדי לנסות הגלולה הטובה ביותר של הודיה

כיצד פועלת הודיה?

השפעות מדכא תיאבון הודיה נצפו לראשונה בשנת 1937 על ידי אנתרופולוג ההולנדי לומד הבושמנים סן פרימיטיביים בושמני במדבר.

זה היה שם לב כי הבושמנים הנוודים, (שקוראים לזה Xhoba) אכל את הגבעול של הצמח הודיה כדי להדוף את הרעב במהלך ארוך ציד טיולים באזור צמחייה בדלילות.

המרכיב הפעיל הודיה דיכוי תיאבון מולקולה, P57 או oxypregnane סטרואידים גליקוזיד P57AS3.3 במחקרים קליניים נדיר, יש כבר נחקר P57 כדי להעריך את הפוטנציאל שלו כמו סם anti-obesity.

הוא משוער P57 פועל על המוח בצורה דומה גלוקוז. זה טריקים המוח לחשוב אחד הוא מלא גם כאשר הם לא אכלו, מפחית את עניין מזון, מעכבת את הזמן לפני הרעב מגדיר ב. נראה לעבוד ברמה של ההיפותלמוס כדי לעכב את איתותי הרעב.

לחץ כאן כדי לנסות הגלולה הטובה ביותר של הודיה

מי לא צריך לקחת הודיה?

חולים לא צריך לקחת הודיה בלי לדבר הראשון לרופא שלהם אם יש להם

  • סוכרת,
  • מחלת לב או לחץ דם גבוה,
  • דימום או הפרעה, קרישת דם
  • אנורקסיה, בולימיה או הפרעת אכילה אחרות.
המטופלים צריכים לדבר הרופא לפני נטילת הודיה אם יש להם כל מצבים רפואיים אחרים, אלרגיות (בעיקר צמחים), או אם הם לוקחים תרופות או צמחי מרפא אחרים / בריאות תוספי מזון.

חולים לא צריך לקחת את הודיה בלי לדבר הראשון לרופא שלהם אם הן בהריון או עלולה להיכנס להריון.

חולים לא צריך לקחת את הודיה בלי לדבר הראשון לרופא שלהם אם הם הנקה.

אין מידע זמין לגבי השימוש של הודיה על ידי ילדים. לא נותנים כל צמחי מרפא / בריאות תוספת לילד בלי לדבר הראשון הרופא של הילד.

לחץ כאן כדי לנסות הגלולה הטובה ביותר של הודיה

כיצד צריך לקחת הודיה?

הודיה – להשלים מידע אודות הודיההשימוש הודיה בהגדרות מסורתיות ותרבות עשויות להיות שונות על פי מושגים מתקבלות על-ידי הרפואה המערבית הנוכחית. כאשר שוקלים את השימוש צמחיים, התייעצות עם שירותי הבריאות ראשי מקצועי רצוי. בנוסף, התייעצות עם רופא אימן השימושים של צמחים / בריאות תוספי מזון עשוי להיות מועיל, תיאום טיפול בקרב ספקי הבריאות כל המעורבים עשויים להיות יתרון.

לקחת הודיה רק כמצוין על-ידי רופא, רוקח או ספק שירותי בריאות אחרים.

לאחסן הודיה כמצוין על-גבי החבילה.

מה קורה אם אני מתגעגע מנה?

אין מידע זמין לגבי מנה שלא נענו של הודיה. התייעץ עם רופא, רוקח או לקופת החולים אם נדרש מידע נוסף.

מה קורה אם אני מנת יתר?

לחפש טיפול רפואי בשעת חירום.

מה יש להימנע בעת לקיחת הודיה?

אין מגבלות מוכרות במזון, משקאות או פעילות תוך כדי הודיה, אלא אם כן ביים אחרת על-ידי ספק שירותי הבריאות.

מהן תופעות הלוואי האפשריות של הודיה?

חולים צריך לדבר עם הרופא שלהם על כל תופעות הלוואי שהם עלולים לפתח.

איזה תרופות אחרות ישפיעו על הודיה?

זמין מידע האינטראקציה מוגבלת סמים בין הודיה ותרופות אחרות. מומלץ כי חולים לדבר שלהם, רופא, רוקח, או לקופת החולים לפני נטילת כל מרשם או תרופות ללא מרשם או אחר צמחים / בריאות תוספי מזון.

ניסוי קליני ב- vitro הראו כי התחבורה מעיים של P57 היה בתיווך P-גליקופרוטאין וחלבונים ההתנגדות multidrug MRP1/MRP2. P57 הציג חולשה עיכוב של enzyme.3 3A4 הכבד ציטוכרום P450 הפוטנציאל תרופתיות משמעותיות קלינית הוא לא ידוע.

לחץ כאן להזמנה UniqueHoodia

מה הן התוצאות של ניסויים קליניים הודיה?

שפורסם, שנסקרו עמית, אקראי מבוקר ניסויים קליניים בהערכת יעילותם של הודיה גורדוני לוקים בחסר.

15 יום, אקראי 2011 שפורסם ב ניסיון קליני הערכה הודיה גורדוני לטהר את תמצית (HgPE) ביחס פלסבו. נשים בריאים, בעלי משקל עודף (n = 64) התקבל 1,110 בהם HgPE או פלצבו ניסח במשקה יוגורט כשעה לפני ארוחת בוקר וארוחת ערב. תפריטים אחרת היו ללא שינוי, היו חלקים לא נשלט. HgPE היה פחות נסבל היטב מאשר פלסבו עקב פרקים של בחילות, הקאות, ותחושות העור. לחץ דם, דופק, קצב הלב, בילירובין phosphatase אלקליין יעלו באופן משמעותי בקבוצה HgPE. אין אפקטים משמעותיים על צריכת האנרגיה אוויר או משקל יחסית פלצבו היו הפגין.

לחץ כאן להזמנה UniqueHoodia