» » גלולות Quantrim – גלולות דיאטה טבעית #1

גלולות Quantrim – גלולות דיאטה טבעית #1

אודות Quantrim

גלולות Quantrim – גלולות דיאטה טבעית #1מיליוני אנשים ברחבי העולם הם נופלים טרף לסכנות של השמנת יתר עם כל יום שעובר. למרות העובדה כי השוק אובדן משקל הוא מוצפים עם כל מיני תוספי תזונה, אנשים עדיין למצוא משהו כי הוא יעיל, כמו גם כספת.

זהו שם Quantrim מגיע לתוך התמונה. זהו פתרון אובדן של משקל העידן החדש, אשר מכיל תערובת יעיל של כל חומרים צמחיים, גיבש במיוחד לצורך שיפור קצב חילוף החומרים הטבעי, שריפת קלוריות ותחזוקה תיאבון. הוא מיוצר על ידי Nuropharm מוגבלת, הוא תואם לחלוטין עם תקני מוצרי בריאות טבעיים (עם רישום THR).

על פי אתר האינטרנט הרשמי של QuanTrim כאן הם היתרונות העיקריים המוצעים על-ידי אלה גלולות הרזיה:

  • שריפת שומן – היא משפרת את תהליך שריפת השומן בתוך הגוף, בעיקר באותם אזורים עקשן כמו הירכיים, תחתית הבטן. החומרים Quantrim איזה עזרה ספציפית בהקשר זה הינם Cleavers דבקה Aparine Vesiculosus Fucus wrack שלפוחית השתן
  • באופן טבעי, שיפור של קצב חילוף החומרים – Quantrim מגביר את קצב חילוף החומרים של המשתמש, מאיץ את מערכת העיכול. החומרים Quantrim ספציפיים בהם לבצע תהליך זה הם Vesiculosus Fucus wrack שלפוחית השתן Cleavers דבקה Aparine.
  • דיכוי תיאבון – Quantrim ממלא תפקיד פעיל בדיכוי תיאבון על-ידי מתן הגוף של המשתמש עם כל הויטמינים חיוניים וחומרים מזינים אשר דרוש לשם הרג יסורי רעב, אבל מתן יותר אנרגיה באותו זמן. המרכיב Quantrim ספציפיים אשר מבצעת משימה זו הוא Cleavers דבקה Aparine.
קיטום Quan גלולות הרזיה צמחים כעת להיות מיוצרים תחת הרישיון רישום צמחים מסורתית (חמישי) במפעל הגדר מיוחד אשר פועלת בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר התרופות שנקרא GMP. זוהי עובדה מוכחת הלקוחות תמיד לקנות מוצרים אשר לסייע להם שוב ושוב ולחזור אל בדרך כלל אלה אשר אינם מצליחים לספק להם היתרונות המובטח. בהתחשב בעובדה כי הרזיה Quantrim טבליות הנוסחה כבר בביצוע שלו לעבודה יותר ממאה כעת הוא עדות ברורה שלה יעילות ובטיחות.

לחץ כאן כדי לרכוש Quantrim מהאתר הרשמי

החומרים QuanTrim

גלולות הרזיה צמחים Quantrim נוצרים עם שני חומרים צמחיים פעילים, המכונה Cleavers דבקה Aparine ו Bladderwrack Fucus Vesiculosus. שני מרכיבים אלו נחשבים עשבי תיבול יליד ארצות הברית ואירופה. זה מרמז כי לא צריך להיות מיובאים והם גם הם סביבה ידידותית.

  • Wrack Fucus Vesiculosus שלפוחית השתן – ידוע גם בשם אצות, שלפוחית השתן wrack כבר בשימוש כמשענת במאמצים של אובדן משקל של אנשים במשך מאות רבות כעת. זה הוא מקור חשוב יוד chelated טבעי הנדרש על-ידי גוף האדם ליצירת של TSH או מגרה הורמון בלוטת התריס. המתאים רמות TSH בתוך הגוף לוודא חילוף החומרים נשאר פעיל כל הזמן. בכל רגע שהגוף חווה ירידה TSH וכן הירידה חילוף החומרים הנלווים, הוא הופך להיות נוטה במשקל. אצות תורמת גם דיכוי תיאבון כמו alginates טבעי בו לסייע ביצירת התחושה של מלאות או שובע בבטן.
  • Cleavers דבקה Aparine – המכונה על ידי הילידים רבים סוג של עשבים נחבא אל הכלים, נושאת שמות עממיים כמו Willies דביק שדשא האווז, Cleavers הוא בעצם מפעל צנוע מאוד. עם זאת, כאשר מדובר על ירידה במשקל, הוא מתפקד מתנה של הטבע. בשל פשטותו, Cleavers נמלט עד כה את תשומת הלב של חברות תרופות. אף-על-פי-כן, אנשים תמיד היו מודעים אודות הגדול משתן המאפיינים שלו (חשוב למניעת השמירה נפיחות ומים) מ השימוש המסורתי. התמחות ברפואה המסורתית רואה שזה יהיה 'טוניק הלימפה' כפי שהיא מעוררת את ניקוז הלימפה ואת זרימת הדם של מערכת הלימפה. הוא מאוד מגרה ההשפעה של מערכת הלימפה של המשתמש משפר את היכולת של הגוף שלו לשאת את הרקמה פסולת מן האזורים הנגועים. רב cleavers בעת היותו על דיאטה קלוריות מבוקר יכול לסייע להקלת גודש הלימפה, החזקת מים, אשר לעתים ייתן את המראה של אזורי שומן עקשניים כגון צלוליטיס, קרסוליים נפוחות או ברכיים נפוחות.
לא באופן מלאכותי עשוי מחומרים, רק וביתיים אשר הוכיחו להיות יעיל לאורך השנים.

גלולות Quantrim – גלולות דיאטה טבעית #1

לחץ כאן כדי לרכוש Quantrim מהאתר הרשמי

תופעות לוואי QuanTrim

ללא תופעות לוואי שדווחו עד כה באמצעות צריכה קבועה של גלולות הרזיה Quantrim. שכן הוא מכיל מרכיבים טבעיים כל אשר היו בשימוש במשך מאות רבות גם אושרו על ידי ה-GMP, הוא בטוח לחלוטין למאכל אדם. זוהי חלופה מצוינת גלולות אובדן משקל מסוכן כעת למכור בשוק. עם זאת, אנו לא ממליצים צריכת שלו במקרה של ילדים מתחת לגיל 16, נשים breast-feeding או בהריון. יתר על כן, כל מי שיש מצב רפואי צריך להתייעץ תמיד עם רופא מוסמך לפני תחילת השימוש כל תוספי מזון.

גלולות Quantrim – גלולות דיאטה טבעית #1

איפה לקנות QuanTrim?

רצוי לקנות Quantrim רק מהאתר הרשמי שלה באינטרנט. בדרך זו אתה תהיה בטוח שאתה מקבל מוצר מקורי יחד עם כל עלות תועלת ישירות מהיצרן (אשר עשוי להיות לא זמין דרך צד שלישי).

Quantrim, החל מ- £ רק 34. 95, ספינות ברחבי העולם, ישירות מבריטניה. שליחת ההזמנות היום, מתחילים לאבד משקל מחר!

לחץ כאן כדי לרכוש Quantrim מהאתר הרשמי